Lütfen acil yardım edin.

Ya bi git işine bak ya hangi kafayı yaşıyorsun sen bir tane hakaret mesajımı göster bana göreyim psikolojik sorunların var onları hallet
Hangimizin var acaba?Şampiyon , psikolojik sorun kelimelerini üste çıkmak için kullanan bir insan sorunlarla boğuşuyordur tatlım.Bir insana psikolojik sorunlu demek hakarettir 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 Ahahaha istediğini yaz çiz umrumda olmaz, belli kimin sorunlarla uğraştığı ❤️

Tüp bebek 3.denememizi yaptık. 3.gün embriyosu 2 adet transfer yapıldı. 7.ve 8.günümde idrar testlerim pozitifti 9.günümde dayanamayıp kan verdim 84 cıktı 2 gün sonra bir daha verdik yani bugün 11.günüm 266.15 cıktı hiç bir sorun yoktu birden bire akşam saatlerinde klozete oturunca peceteye kahverengi kanama geldi baya acık bir renkti ama kahverengi sonra ağrılarım başladı halada devam ediyor cok kötü hissediyorum degerlerim düşecek diye bu kadar agrı normalmi?
Canım bende de dünden beri ara ara geliyor. Doktorumu aradım coraspini bırak dedi. Bide benim bacaklarım morarıyordu. Coraspinden kaynaklı dedi. 3 gün ara ver sonra tekrar başla dedi. Düşük veya kimyasal olabilir mi dedim hayır daha çok erken dedi..

Mesajı okumuyorsunuz herhalde.Doktoru acile git-me-yin demiş.Git-me-yin.Doktor:Tıp fakültesi mezunu, Kadın doğum uzmanı, bilim insanı.
Onun söylediklerini dinlemek kulaktan dolma olacak ama sizinkiler bilim öyle mi 🙈🤣🤣🤣😂Gerek görse gönderirdi zaten.
Yaa çok haklısınız vallahi benimde dünden beri kahverengi lekeler geliyor tüp bebek doktorumu aradım korkulacak bi durum yok dedi salı günü tekrar kan ver ama doktor muayenesi için erken dedi. Doktorlar bile panik yapmıyor bende rahatladım gitmedim. Yarın tekrar kan vericem.. bilime güvenin diyorsak doktorların dediğine güvenmek gerek

Canım bende de dünden beri ara ara geliyor. Doktorumu aradım coraspini bırak dedi. Bide benim bacaklarım morarıyordu. Coraspinden kaynaklı dedi. 3 gün ara ver sonra tekrar başla dedi. Düşük veya kimyasal olabilir mi dedim hayır daha çok erken dedi..
Ben 2 negatif tüp bebek sonrası kendiliğimden hamile kaldım temmuz ayında kimysal oldu cok korktum bunda böyle olacak diye rabbime sükürler olsun suan icin bir sorun yok rabbim kimseyi evlatla sınamasın tek dileğim.🙏🏻❤️

X