Doğuma Hazırlık Lütfen acil22+4 detaylı ultrason için geç mi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

yaren060716

ısparta❤
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
363
149
Kızlar merhaba işten dolayı 22+4te detaylı ultrasona gideceğim randevu aldım gittigimiz gün bakılıyor mu hemen yoksa ileri tarihe mi atıyolar ?Bir diger sorumda 22+4detayli ultrason için geç mi aceba bu tarihlerde yaptıran var mi yada daha geç ?yanıtlarsanız tesekkur ederim💜💜😊😊

Bence geç değil ama dahada geciktirmeden yaptırın bende 22de yaptırmıştım

Devlete gidiyorsanız ileri bir tarihe gün verirlerse geç kalınmıs olabilir özele gidiyorsaniz hastanenin yogunluguna bagli cekilir

Haklisiniz doktorumda 22 son dedi 22 dolmadan giderim artik tesekkur edeeim 🙏😊
22+4 22 hafta dolmus, 4 gun geçmiş demek. Yani su an 23.haftayi dolduruyorsunuz. Doktorunuza soylerseniz belki o bugun cekilmeniz için birseyler yapabilir. Cunku bebek buyudugunde, gerekli ölçümler yapilamiyor. Ultrasonun alanına sığmıyor yani

22+4 22 hafta dolmus, 4 gun geçmiş demek. Yani su an 23.haftayi dolduruyorsunuz. Doktorunuza soylerseniz belki o bugun cekilmeniz için birseyler yapabilir. Cunku bebek buyudugunde, gerekli ölçümler yapilamiyor. Ultrasonun alanına sığmıyor yani
Yaa evet belirli tarihleri doktorla konuşup ayarlayacagiz artik ona göre daha da olmadı çektiremeyeceğim ulatrason artık nasip saglikli olsunlarda yeter bizler icin💜💜😊😊

18/22 haftalarda yapılıyormuş bende geç girdim ultrasona.

Kızlar merhaba işten dolayı 22+4te detaylı ultrasona gideceğim randevu aldım gittigimiz gün bakılıyor mu hemen yoksa ileri tarihe mi atıyolar ?Bir diger sorumda 22+4detayli ultrason için geç mi aceba bu tarihlerde yaptıran var mi yada daha geç ?yanıtlarsanız tesekkur ederim💜💜😊😊
Bence değil ama 22yi geçmeyin diyorlar genelde ama 23 e kadar yaptırılır diyen de var canım doktoruna sor bakalım

X