Lütfen bakın bir yorum yapın :( Laubalilik mi yaptım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pofudukterlik

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2017
181
290
Bir partiye gittim.Partide tanıdığım baya yakın olduğumuz bir kızın arkadaşlarıyla birlikteydik. Birkaçını da tanıyordum. Pek gittiğim ortamlar değil o yüzde lügatı bilmem. Herkes dans ediyordu ben de ettim ama bir çocuk fazla alkol almıştı sanırım. Arkadaşım da aynı çocukla dans etti zaten herkes herkesle dans ediyor ama normal sınırlarda sayılır bazen bazı kişiler çok yakındı ama onlar flört mü arkadaş mı bilmiyorum. Ben de arkadaşım alkol almış çocukla yakın dans edince ve o çocuğun arkadaşımın flörtü veya sevgilisi olmadığını bildiğim için tanıyoruz herhalde yamuğu olmaz sanırım dedim ve o çocuğun yanıma gelmesine ses etmedim. Alkol aldığı için biraz sapıtmış ben bilmiyordum bu yüzden biraz yakın bir dans oldu onun yönlendirmesiyle ve biraz alt taraftan bacağıma temaslı oldu belli belirsiz. Dedim yanlışlık oluyordur ama iyice yanaşmaya başlayınca tuvalet o bu bahanesiyle ayrıldım yanından. Çıktığımda gruptan tanıdığım bir erkek siz çok yakındınız dedi ben de siz onu tanımıyor musunuz çekirdek grubunuzdan değil mi dedim çünkü masamıza tanımadığımız birkaç kişi daha geliyordu arada, biz onu tanıyoruz ama sen onu tanımıyorsun ki dedi bana. Zaten baskılanmış biriyim, oraya utana sıkıla gençliğimi yaşamaya, dans etmeye gittim, tam sapıtmadan kabuğumu kıracağım normal gençler gibi olacağım, bu söz bana biraz koydu. Kendimi sorguladım ben yoksa sapıtmış gibi mi durdum dedim. Diğer kızlar da aynı şekilde dans ediyorlardı, onlardan gaza geldim sanırım ama anlamadım onlar acaba ben farkında olmadan mesafeyi korumuşlar mıydı, benimki absürt müydü bilemedim, bana göre aynıydı. Arkadaşıma sordum çok alkolikti bana da yaptı takma kafana dedi. Ben kafama takmıyorum aslında bir süre istemişimdir o da yapmıştır sonra rahatsız olmuş ayrılmışımdır diyorum, ortam gereği normaldir diyorum ama bilemiyorum çünkü çok sık böyle yerlere gitmiyorum yanlış bir şeyler mi yaptım? Benim kimseye yanaşma gibi bir huyum yok, kimseyle ay çok yakın dans edeyim şeklinde bir isteğim de yok, kimsenin üstüne atlamıyorum ama karşıdaki yönlendirince ve abartmadıkça böyle ortamlarda az bir şey bu tarz bir temas gerçekleşebilir gibi geliyor sonuçta dans ediyoruz denk gelebilir, ama bir erkek bana öyle deyince kendimi ahlaksız hissettim. Sanki herkes gibi dans etmemişim gibi tavır takınılması kendimi sorgulamama sebep oluyor. Olayı yorumlayabilir misiniz?

Son düzenleme:
Biri söylemeden de tavırlarından rahatsız olduysaniz uzak durun. İlgisi alakası hoşunuza gittiyse bu derece yakın temastan hoslaniyorsaniz milletin yorumuna kulak asmayın. Bu danstan ziyade flortlesme gibi olmuş zaten. Kendinizi nasıl iyi hissederseniz öyle davranın,sonradan pişman olacağınız adımları iki kez düşünün,bu başkasının yorumuyla yönlendirilebilecek birşey degil

Analık iç güdüsü ile yazıyorum sakın yanlış anlama beni Böyle saçma sapan ortamlardan uzak durmalısınız.. Eğlenmek bu değil... Kimin ne dediğinede kulak asma. .
Bu tarz bir hareket olacağını kestiremedim. Bir anda oldu her şey ben anlayana kadar da biraz zaman geçti. Bence doğru insanlarsa böyle ortamlar eğlenceli ama yanlış kişilere denk geldim sanırım :KK43:

Bu tarz bir hareket olacağını kestiremedim. Bir anda oldu her şey ben anlayana kadar da biraz zaman geçti. Bence doğru insanlarsa böyle ortamlar eğlenceli ama yanlış kişilere denk geldim sanırım :KK43:
Kendini bilen saygın olan çok az kişi var o yüzden herkesle yüz göz olunmaz. Tecrübe edinmiş oldun morelini bozma sakın.. Ama şunuda unutma alkollü parti diskotek gibi tarz yerlerde böyle şeyler çok oluyor önemli olan saygın bir yerlerde saygın insanlarla eğlenmek önemli olan yoksa başına bela alırsın

Bir partiye gittim.Partide tanıdığım baya yakın olduğumuz bir kızın arkadaşlarıyla birlikteydik. Birkaçını da tanıyordum. Pek gittiğim ortamlar değil o yüzde lügatı bilmem. Herkes dans ediyordu ben de ettim ama bir çocuk fazla alkol almıştı sanırım. Arkadaşım da aynı çocukla dans etti zaten herkes herkesle dans ediyor ama normal sınırlarda sayılır bazen bazı kişiler çok yakındı ama onlar flört mü arkadaş mı bilmiyorum. Ben de arkadaşım alkol almış çocukla yakın dans edince ve o çocuğun arkadaşımın flörtü veya sevgilisi olmadığını bildiğim için tanıyoruz herhalde yamuğu olmaz sanırım dedim ve o çocuğun yanıma gelmesine ses etmedim. Alkol aldığı için biraz sapıtmış ben bilmiyordum bu yüzden biraz yakın bir dans oldu onun yönlendirmesiyle ve biraz alt taraftan bacağıma temaslı oldu belli belirsiz. Dedim yanlışlık oluyordur ama iyice yanaşmaya başlayınca tuvalet o bu bahanesiyle ayrıldım yanından. Çıktığımda gruptan tanıdığım bir erkek siz çok yakındınız dedi ben de siz onu tanımıyor musunuz çekirdek grubunuzdan değil mi dedim çünkü masamıza tanımadığımız birkaç kişi daha geliyordu arada, biz onu tanıyoruz ama sen onu tanımıyorsun ki dedi bana. Zaten baskılanmış biriyim, oraya utana sıkıla gençliğimi yaşamaya, dans etmeye gittim, tam sapıtmadan kabuğumu kıracağım normal gençler gibi olacağım, bu söz bana biraz koydu. Kendimi sorguladım ben yoksa sapıtmış gibi mi durdum dedim. Diğer kızlar da aynı şekilde dans ediyorlardı, onlardan gaza geldim sanırım ama anlamadım onlar acaba ben farkında olmadan mesafeyi korumuşlar mıydı, benimki absürt müydü bilemedim, bana göre aynıydı. Arkadaşıma sordum çok alkolikti bana da yaptı takma kafana dedi. Ben kafama takmıyorum aslında bir süre istemişimdir o da yapmıştır sonra rahatsız olmuş ayrılmışımdır diyorum, ortam gereği normaldir diyorum ama bilemiyorum çünkü çok sık böyle yerlere gitmiyorum yanlış bir şeyler mi yaptım? Benim kimseye yanaşma gibi bir huyum yok, kimseyle ay çok yakın dans edeyim şeklinde bir isteğim de yok, kimsenin üstüne atlamıyorum ama karşıdaki yönlendirince ve abartmadıkça böyle ortamlarda az bir şey bu tarz bir temas gerçekleşebilir gibi geliyor sonuçta dans ediyoruz denk gelebilir, alenen değil de gizli saklı getirilebilir de ama bir erkek bana öyle deyince kendimi ahlaksız hissettim. Sanki herkes gibi dans etmemişim gibi tavır takınılması kendimi sorgulamama sebep oluyor. Olayı yorumlayabilir misiniz?
Olayda bir şey yok, gençsiniz, alkolün de etkisiyle yakınlaşma olmuş. Yalnız burada kriter “herkes yapıyor” olmamalı, sizin kendinize yakıştırdığınız ne, limitleriniz nereye kadar uzanıyor, bunları belirleyecek olan sizsiniz. Şimdi 40 yaşında bir kadınım, İstanbul’da doğdum büyüdüm, özellikle üniversite çağlarında düzenli gece hayatım oldu. Alkolü sevmediğimi ve 2 kadehten fazla içmenin bana yaramadığını o yıllarda öğrendim. Sex yapmaya hazır olmadığımı da öğrendiğim yıllardır… Ben kendimi keşfederken yakın kız arkadaş grubum da kendini keşfediyordu elbet, birbirimize benzemedik ama birlikte eğlendik, ortak nokta buldukça sosyalleştik, hepimiz ayrı birey olduk… Size de tavsiyem pusulanız kendiniz olsun. Bir de böyle bir parti sonrası birkaç gün izole olun lütfen, ya da korunaklı yaşayın, zira pandemi dönemi eğlencesi bu olmamalı…

Sapık olmadığını biliniyorduk yıllarca tanıdığımız biri ama biraz alkolün de etkisiyle fazla yakın davrandı.
Siz de karşılıksız bırakmadınız ve bunun içinde insanlar sizi yargıladı diye düşünüyorsanız kimseyi sallamayın kime ne rahatsız olduysanız da bir daha fazla yüz vermezsiniz insanlar ne düşünürse düşünsün kendinizi neyin doğru neyin yanlış olduğunu siz biliyorsunuz✨
kadınlar kulübü çok güzel bi platform yazdıklarınıza gmre sizin yaşantınızla benim yaşantım arasında dağlar kadar fark var ama ben size siz bana yorum yapabiliyorsunuz hepimiz aslında birbirimizle çok iyi geçiniriz de yargılıyanlar olmasa🥲

Kimseyi sallama, o onu eemis bu bunu demiş, yaşamak istemissin yaşamıssin. Ahlaksız da diyebilir çokda fifi de geç.

kadınlar kulübü çok güzel bi platform yazdıklarınıza gmre sizin yaşantınızla benim yaşantım arasında dağlar kadar fark var ama ben size siz bana yorum yapabiliyorsunuz hepimiz aslında birbirimizle çok iyi geçiniriz de yargılıyanlar olmasa
O kadar haklısınız kii iyi ki var bu platform Evet biraz da elalem ne der korkusu benimki yoksa çok yakın bir yapım var ama sınırlarım da yok değil. O çocuk öyle demese yaptıklarım umrumda bile değildi. Keşke gerçek dünyada da kimse birbirini yargılamasa da güzelce geçinip gitsek 😢

Bir partiye gittim.Partide tanıdığım baya yakın olduğumuz bir kızın arkadaşlarıyla birlikteydik. Birkaçını da tanıyordum. Pek gittiğim ortamlar değil o yüzde lügatı bilmem. Herkes dans ediyordu ben de ettim ama bir çocuk fazla alkol almıştı sanırım. Arkadaşım da aynı çocukla dans etti zaten herkes herkesle dans ediyor ama normal sınırlarda sayılır bazen bazı kişiler çok yakındı ama onlar flört mü arkadaş mı bilmiyorum. Ben de arkadaşım alkol almış çocukla yakın dans edince ve o çocuğun arkadaşımın flörtü veya sevgilisi olmadığını bildiğim için tanıyoruz herhalde yamuğu olmaz sanırım dedim ve o çocuğun yanıma gelmesine ses etmedim. Alkol aldığı için biraz sapıtmış ben bilmiyordum bu yüzden biraz yakın bir dans oldu onun yönlendirmesiyle ve biraz alt taraftan bacağıma temaslı oldu belli belirsiz. Dedim yanlışlık oluyordur ama iyice yanaşmaya başlayınca tuvalet o bu bahanesiyle ayrıldım yanından. Çıktığımda gruptan tanıdığım bir erkek siz çok yakındınız dedi ben de siz onu tanımıyor musunuz çekirdek grubunuzdan değil mi dedim çünkü masamıza tanımadığımız birkaç kişi daha geliyordu arada, biz onu tanıyoruz ama sen onu tanımıyorsun ki dedi bana. Zaten baskılanmış biriyim, oraya utana sıkıla gençliğimi yaşamaya, dans etmeye gittim, tam sapıtmadan kabuğumu kıracağım normal gençler gibi olacağım, bu söz bana biraz koydu. Kendimi sorguladım ben yoksa sapıtmış gibi mi durdum dedim. Diğer kızlar da aynı şekilde dans ediyorlardı, onlardan gaza geldim sanırım ama anlamadım onlar acaba ben farkında olmadan mesafeyi korumuşlar mıydı, benimki absürt müydü bilemedim, bana göre aynıydı. Arkadaşıma sordum çok alkolikti bana da yaptı takma kafana dedi. Ben kafama takmıyorum aslında bir süre istemişimdir o da yapmıştır sonra rahatsız olmuş ayrılmışımdır diyorum, ortam gereği normaldir diyorum ama bilemiyorum çünkü çok sık böyle yerlere gitmiyorum yanlış bir şeyler mi yaptım? Benim kimseye yanaşma gibi bir huyum yok, kimseyle ay çok yakın dans edeyim şeklinde bir isteğim de yok, kimsenin üstüne atlamıyorum ama karşıdaki yönlendirince ve abartmadıkça böyle ortamlarda az bir şey bu tarz bir temas gerçekleşebilir gibi geliyor sonuçta dans ediyoruz denk gelebilir, alenen değil de gizli saklı getirilebilir de ama bir erkek bana öyle deyince kendimi ahlaksız hissettim. Sanki herkes gibi dans etmemişim gibi tavır takınılması kendimi sorgulamama sebep oluyor. Olayı yorumlayabilir misiniz?
Milletin söylediklerine göre değil içinden geldiği gibi hareket et. Yetişkin bir kızsın,özgürsün mantıklı hareket et ve unutma ki yaptıklarının sonuçlarından sadece sen sorumlusun. Eğlenmek herkesin hakkı, fakat ipin ucunu kaçırmadan 👍🏻☺️

Kimse zorla dans ettirmemis canın öyle istemiş kendi sınırların içerisinde dans edip adamın aşırıya kaçtığını anlayınca zaten geri çekilmişsin. Tamam belki çok alkollü olsan arkadaşlar iyi niyetle müdahale edebilir ama hatırladıgina göre gayet ayıkmissin. O ahlak bekçiliği yapan erkek arkadaşın kendisiyle dans etmek isteyen tanımadığı bir kız olsa bayıla bayıla dans edecekti eminim ama bir kadın yapınca ouvvv. Hiç takılma

Bu konuyu bu kadar takma. Çocuk öyle dedi diye ahlaksız mı göründüm bilmem ne. İnsanların düşüncelerini bu kadar önemseme. Ama kendi fikrimce, hiç tanımadığın biriyle ya da sadece arkadaşın olan biriyle partide dans edebilirsin gayet normal. Sohbet de edebilirsin gülüşürsün, iltifat edersin, iltifat alırsın filan... normaldir olması da gereken budur. Ancak ve lakin hiç tanımadığın birinin alttan bacağına değmesi, cinsel içerikli hareketler yapması yanlış. Arkadaşın da olsa yanlış. Sadece sevgilin yapar o da o kalabalıkta yapmaz zaten. Yani sorduğun için söylüyorum tek gecelik ilişki isteyen bunları zaten yapıyor. Ama sen bu kafada değilsin sanırım o sebeple yazdım doğru olan ne diye sorduğun için. Mesele dans etmek değil, mesele nahoş cinsel dokunuşlar daha ilk dakkada. Zaten sen de taciz gibi hissedip rahatsız olmuşsun. Dans etmende sorun yok etceksin tabiki. Ama aklı başında tatlı çocuklarla... Sarhoş kafada napcağı belli olmayanlarla değil.

Bu konuyu bu kadar takma. Çocuk öyle dedi diye ahlaksız mı göründüm bilmem ne. İnsanların düşüncelerini bu kadar önemseme. Ama kendi fikrimce, hiç tanımadığın biriyle ya da sadece arkadaşın olan biriyle partide dans edebilirsin gayet normal. Sohbet de edebilirsin gülüşürsün, iltifat edersin, iltifat alırsın filan... normaldir olması da gereken budur. Ancak ve lakin hiç tanımadığın birinin alttan bacağına değmesi, cinsel içerikli hareketler yapması yanlış. Arkadaşın da olsa yanlış. Sadece sevgilin yapar o da o kalabalıkta yapmaz zaten. Yani sorduğun için söylüyorum tek gecelik ilişki isteyen bunları zaten yapıyor. Ama sen bu kafada değilsin sanırım o sebeple yazdım doğru olan ne diye sorduğun için. Mesele dans etmek değil, mesele nahoş cinsel dokunuşlar daha ilk dakkada. Zaten sen de taciz gibi hissedip rahatsız olmuşsun. Dans etmende sorun yok etceksin tabiki. Ama aklı başında tatlı çocuklarla... Sarhoş kafada napcağı belli olmayanlarla değil.
Kesinlikle katılıyorum evet tacize girmeye başladı ben de yol aldım hemen haklısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X