lütfen bakıp geçmeyin yardımınıza ihtiyacım var

hanzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
38
4
merhaba bu ay adetimden 12 gün sonra bir ilişkim oldu sürtünme yoluylaydı bende zevk suyundan tedirgin olup 5 saat sonra ertesi gün hapı içtim 8 gün sonra kahverengi lekelenme yaşamaya başladım
şuan adetime 1 hafta kaldı sol kasığım ağrıyor, kahverengi leke hala devam ediyor ve göğüslerimde aşırı hassasiyet mevcut. çok tedirginim. anlam veremiyorum.
gebelik gibi bir durum söz konusu mudur?
ilişkiden 20 gün sonraya denk geliyor adet günüm olmazsam erken gebelik testi yapsam çıkar mı?
lütfen cevap verin...

merhaba bu ay adetimden 12 gün sonra bir ilişkim oldu sürtünme yoluylaydı bende zevk suyundan tedirgin olup 5 saat sonra ertesi gün hapı içtim 8 gün sonra kahverengi lekelenme yaşamaya başladım
şuan adetime 1 hafta kaldı sol kasığım ağrıyor, kahverengi leke hala devam ediyor ve göğüslerimde aşırı hassasiyet mevcut. çok tedirginim. anlam veremiyorum.
ilişkiden 20 gün sonraya denk geliyor adet günüm olmazsam erken gebelik testi yapsam çıkar mı?
lütfen cevap verin...
Canım ertesi gün hapı kullandıysan için rahat olsun. Adet düzensizliklerini o yapıyor gebelik söz konusu olacağını düşünmüyorum.

Canım ertesi gün hapı kullandıysan için rahat olsun. Adet düzensizliklerini o yapıyor gebelik söz konusu olacağını düşünmüyorum.
teşekkür ederim öncelikle bu yaşadığım durumlar normal değil mi? sol kasığım acayip ağrıyor ve lekelenme hâla var
umarım adetim zamanında gelir çok zararlı bir hapmış altüst oldum

teşekkür ederim öncelikle bu yaşadığım durumlar normal değil mi? sol kasığım acayip ağrıyor ve lekelenme hâla var
umarım adetim zamanında gelir çok zararlı bir hapmış altüst oldum
Evet bildiğim kadarıyla reçetesinden de yıllık kullanım adedi var zaten sık sık kullanmanı tavsiye etmem. Kişiden kişiye değişiklik gösteriyor senin bünyen hiç kabul etmemiş belli ki doktor tavsiyesi ile farklı ilaçlarla korunmalısın. Adet gününde bir iki gün oynama yapabilirde endişelenme ama içinin rahat etmesi için test alıp yapabilirsin.

lütfen cevap verin...
Erken gebelik testleri adete 6 gün kalaya kadar doğru sonuç veriyor. İçinizin rahat etmesi için yapabilirsiniz.%90 doğru sonuç alırsınız

Evet bildiğim kadarıyla reçetesinden de yıllık kullanım adedi var zaten sık sık kullanmanı tavsiye etmem. Kişiden kişiye değişiklik gösteriyor senin bünyen hiç kabul etmemiş belli ki doktor tavsiyesi ile farklı ilaçlarla korunmalısın. Adet gününde bir iki gün oynama yapabilirde endişelenme ama içinin rahat etmesi için test alıp yapabilirsin.
kahverengi lekelenme ve kasık ağrım var dün gece ağrıdan yatamadım resmen o dereceydi umarım gebelik değildir bu :KK43:

kahverengi lekelenme ve kasık ağrım var dün gece ağrıdan yatamadım resmen o dereceydi umarım gebelik değildir bu :KK43:
Değildir canım korkutma kendini bir tane test al yap için rahat etsin 6 gün yazılmış ama adetten 15 gün önce yapılan test var al ondan rahat etsin için. Adet sökülmediği için ağrı yapıyordur zaten

gelecek hafta adet günüm, olmazsam yapacağım ilişkiden 20 gün sonra erken gebelik testinde sonuç kesin çıkar dimi?

Değildir canım korkutma kendini bir tane test al yap için rahat etsin 6 gün yazılmış ama adetten 15 gün önce yapılan test var al ondan rahat etsin için. Adet sökülmediği için ağrı yapıyordur zaten

gelecek hafta adet günüm, olmazsam yapacağım ilişkiden 20 gün sonra erken gebelik testinde sonuç kesin çıkar dimi?

Eklentiler

• 8762D408-ACD6-4D24-97B2-B00E9AD80BC2.jpeg
    8762D408-ACD6-4D24-97B2-B00E9AD80BC2.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 135
Kızlar merhaba size bir sorum olacak. Ben evliyim ve bir de bebeğim var emziriyorum 9 Haziran ile 10 Haziran gecesi önce pedimde kahverengi sonra ise tuvalette peceteye pembe kırmızıya yakın akıntı gördüm o gece yattım ertesi gün normal yoğunlukta adetimi gördüm 14 hazirana kadar devam etti en son kahverengi akıntıyı gördüm ve bitti eşimle korunuyoruz daha doğrusu eşim korunuyor şüpheli bı durumda yaşamadım ama kafami karıştırıyor belki de ben çok stres yaptım bilmiyorum size sormak istediğim bu regldir değil mi yerleşme böyle olmaz (bı onceki adet tarihlerim 12 Mayıs 13 Nisan şeklinde)

15gun once yapılan hangisi

lütfen cevap verin...
Erken gebelik testi sonuç verir, aldığınız hapın da etkisiyle hormonal dengeniz bozulmuş, aakin olup gününüzü bekleyin. Ertesigün hapı bir kaç gün gecikmeye sebep olabilir, endişelenmeyin

X