Lütfen bana yardım edin.

Ama erkek bunlar ya ilerde bi tartışmada yğzüme vurursa daha affetmem ki onu o yuzdej bu yola girişiyorım
Ben ona bi kere söyler gibi oldum o konusunu dahi açtırmadı direk kapattı ben sana inanırım ne olursa olsun dedi aslında

8 yıldır hiç olmadı hiç hemde

Canım benim bir arkadaşım geçici yaptırmıştı düğününden bir gün önce. Bildiğim kadarıyla kalıcı için geç kallmışsın. Geçici yaptırmalısın. Bu arada geçmiş olsun mı dennir ne diyeceğimi bilemedim. Allahınddann bulsunlar öyle şerefsizlik yapanlaar
Geçicide ağrısı oldu mu? Rifa etsem sorar mısın çok korkuyorum ya düğünde ağrıdan duramazsam yerimde bende bi gün önceden yapmak istiyorum

Ama erkek bunlar ya ilerde bi tartışmada yğzüme vurursa daha affetmem ki onu o yuzdej bu yola girişiyorım

Geçicide ağrısı oldu mu? Rifa etsem sorar mısın çok korkuyorum ya düğünde ağrıdan duramazsam yerimde bende bi gün önceden yapmak istiyorum
Canım yanındda ben de gitmiştim arkadaşımın. Hiç bir ağrısı sızısı yoktu. 10 dk bile sürmemişti. Fiyat olarak daha uygundu ama 2016 yılından bahsediyorum. Bi de kişiden kişiye göre değişiyor arkadaşım biraz umursamaz Gülerek çıkmıştı. Hatta o düğün gecesi değil diktirdiği gün beraber olmuştu. Şu an 5 yıllık evli mutlu çocuklu.

Canım yanındda ben de gitmiştim arkadaşımın. Hiç bir ağrısı sızısı yoktu. 10 dk bile sürmemişti. Fiyat olarak daha uygundu ama 2016 yılından bahsediyorum. Bi de kişiden kişiye göre değişiyor arkadaşım biraz umursamaz Gülerek çıkmıştı. Hatta o düğün gecesi değil diktirdiği gün beraber olmuştu. Şu an 5 yıllık evli mutlu çocuklu.
Düğünü oldu mu rahat hareket edebildi mi peki

Kendi bakir benim de ondan onun da benden başkası olmadı zaten herşeyden midesi bulanan pimpirik bi adam annesinib küpesini eline almas o derece eminim bakir o bence önemde veriyor haklı olarak
O zaman durgun suyu bulandırma.kafa yapısı belli..diktir ve birşey söyleme

Teşekkür ederim canım bende geçici yapcam o zman inşallah
Bence bunu yaptırmak hem kendini hem karşı tarafı kandırmak oluyor. Senin bir suçun yok ki. Sen orada mağdur olan tarafsın. İsteyerek başına gelmiş bir olay değil. Belki bunun psikolojik acısını yıllar boyunca da çektin. İster anlat, ister anlatma ama bence diktirmek çözüm değil. Zaten hiç ilişkiye girmeyen bir kadında bile kan gelmeyebiliyor. Her insanın fizyolojisi farklı. Sen buna kafanı takıp bunun ağırlığıyla en mutlu günlerini zehir etme. En mutlu günlerinin ve düğününün keyfini çıkar. Çünkü senin hiç bir kabahatin yok.

Dün turgay karakaya ya muayene olmaya gittim tekrar dünya başıma yıkıldı. Küçük yasta olduğu için vajinanda yırtık var dedi onu da dikmem lazım dedi daraltma da yapmam lasım dedi geçici dw olur tabi istersej geçici yapalım evlendiktwn sonra daraltöa için gelirsib ama çünkü ilişkin içinde daraltmalısın bence dedi istersen tek seferde hallolsun bitsin dedi ölmek istiyorum

X