Lütfen bi bakın. Testere disli aslan pencesi, hayıt otu ve civan percemi kullananlar

Hangı kürü kullanarak hamile kaldiniz ?

• Soğan kürü

OY: 5 20,8%
  • Hayıt otu

OY: 5 20,8%
  • Civan percemi

OY: 1 4,2%
  • Testere disli aslan pencesi

OY: 2 8,3%
  • Testere disli aslan pencesi civan percemi ve hayit otu

OY: 3 12,5%
  • Baska bir kür

OY: 2 8,3%
  • Hicbiri

OY: 10 41,7%
  • Tesere disli aslan pencesi ve civan percemi

OY: 0 0,0%
  • Hayit otu ve civan percemi

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    24
Hmm anladım benim adet olayım diye ilacım vardı tarlusal dün bitti ama olmadım o yüzden bunları kullanmak istedim iyi geliyormuş prolaktin yumurta kalitesi için araştırdım da bilmiyorum kafam karıştı 😔
Tarlusal bittikten 1 hafta ile 10 gun sonra adet olunur yalnız

Merhabalar bende pkoluyum 15 yasimdan beri hem prolaktin yuksekligi hemde pkodan dolayi senede 1 defa adet ya goruyordum ya gormuyordum. 27 yasindayim 1 senelik evliyim. Evlendigim zamandan 3 4 yil öncesi kadar hic adet gormuyordum. Tedavimim doktorlarla olmayacagini anlayinca bahsettiginiz otlarin hepsini kaynatip sabah 1 aksam 1 bardak ilik olmak uzere ictim.Yatmadan 1 bardak karanfilli süt iciyordum.sabahlari aç karna turp tohumu ile çam balını karistirip 1 tatli kasigi yedim.Her aksamda cevreden rastgele topladigim otlari kaynatip belime havlu sarip buharina oturuyordum. 1 ay duzenli yaptiktan sonra adet olmaya basladim. Yeme duzenime dikkat ettim bol su ictim paketli hazir gidalari hic tuketmedim. Ekmegi biraktim. Ama bahsettigim bitkisel kur cayi tadıni cok sevemiyordum tekrar biraktim. 3 ay cok duzenli adet gordum. Tekrar adet olmamaya baslayinca instagram da clifebitkiselmacun diye bi sayfa buldum. Kullandigim bitkilerin macununu yapiyordu denemekten ne zarar gelir deyip siparis verdim. 2 kutu kullandim. Adet olmaya basladim tekrar 2. Kutunun yarisinda da hamile oldugumu ogrendim. Insaallah faydali olmustur. Rabbim ol deyince oluyor. Doktorlar bana tüp bebekten baska caren yok demislerdi. Cevrem hamile oldugumu duyunca mucize diyor.insaallah sizde en yakin zamanda bu haberi alirsiniz. 🤲
Merhaba rahim filmi de çekilmişmiydiniz yoksa sadece pkodan dolayımı tüp bebek dediler

X