Lütfen bılen cevap yazsın 😔😔😔

eceninannesiii1010

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
201
83
27
Nisan'ın 15 inde kürtaj oldum. 29unda kontrolüm vardı doktorum 1 adet gor sonra denemeye basla dedı ama normalde 29 30 günde olan adetım kurtajdan 25 gun sonra oldu. 4 gun sürdü bızde bıter bitmez denemeye basladık. Nasıl oluyosa bu kadar erken gebelik belırtılerım var beyaz akıntı goguste elektrık carpar gıbı sert sert sızlamalar kasıgımda batmalar. bılıyorum daha erken ama erken gebelik testi yapcam adetımı 25 günde 1 e göre mı beklıcem yoksa eski duzene gore mi ne zaman test yapsam cıkar ki? hamıle olduğumu anlar anlamaz kan sulandırıcı ıgneye baslamam gerek o yüzden bu acelem😞

Genelde düzensiz adet olunca dr lar en uzun adet döngüsünü baz alın derler siz yine 30 günü bekleyin

Aynı zamanda yasamısız adet zamanı aynı belirtiler oluo cnku bthcg anca düsüo canım ınsallah olumludur ama cokta umutlanma derim benım testte hala cift cizgi ckıo

kimse yok mu yaa
Ben varım ❤️ Umarım hamılesındir.bana da dr um 1adet gör sonra denemeye devam dedi ama ben adet görmeden denedim hala da regl olamadım.🤷🏼‍♀️32gun oldu kürtaj olalı hala regl olmadım kürtajdan sonra da hiç damla bile kanamam olmadı ,bu normal mi acaba ? Tam dıyorum aha adet olacam belim karnım agrıyor .sonra kesiliyor .gunde bir iki defa batma sekşınde kasık agrısı.sen nasılsın son durumun ne ?

X