Lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olun ?

Mervegediz

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2015
147
33
Bayanlar bi sorum olucak şimdi ben 15 ekimde regli oldm 29,30 gibi ovlasyn günlerim oluyor sanırım ama önceki aylar adet düzensizliği yaşamıştm. Kasımın 6snda acayip kasık ağrısından doktora gittm doktorda bana sen yumurtlmşsn sağ taraftan kalıntılar kalmş falan dedi o yüzden bi problem yok dedi. Büyük ihtimal kasımın 4 gibi oldu.Tabi ben şaşırdm hesaplarm yanlış olunca hamile olmam diye düşünüyordm ama bazı şeyler hissedince ayın 10nda test yaptm 2 testede pozitifi gördüm. Hastaneye gittim hemen değer 26 çıktı doktor çok yeni beklicez 2 gün sonra gel dedi gittim 58 çıktı sonrası ben başka özel doktorla konuştm randevu verdi ultursnla bakıcaktk keseye. Değerim 58 olduğundan 3-4 gün sonra çok halsizleştm acile gittik kan idrar baktılar herşey normal ama değerim 1000e yükselmişti . Çok şaşırdm tabi dün randevu günümdü 2000lerde en az olması gerekirken değerim ultrasonda gözükmedi kese. Çok üzüldüm birde şuan varmış gibi de hissetmiyorm sizce normal mi geç döllenme olabilir mi kaç haftalık onu bile öğrenemedm. Önümüzde ki salı tekrar bakılacak.İkiz gebelik olabilir mi bukadar değerin yükselmesi bana bi yardımcı olun lütfen :KK43:(

bende ayni seyi yasadim çok arastirdim karindan ultrasonla 5000 lerde olmasi gerekiyor vajinal ultrasonda kisiden kisiye degisiyor 3000 de görende var 500 de de

bende ayni seyi yasadim çok arastirdim karindan ultrasonla 5000 lerde olmasi gerekiyor vajinal ultrasonda kisiden kisiye degisiyor 3000 de görende var 500 de de
Canım doktor vajinal baktı ama gözükmedi çok stres oluyorm geçmiyor günler. Birde tahmin etmediğm için gebeliği zorlanıyorm şuan sanki bişey yokmuş kendimi boşuna sıkıyormuşm giibi

Hiç korkma tatlım. Ben ilk doktora gittiğimde 1200 lerdeydi bhcg. 2 hafta sonra göründü kese minicikti

X