Lütfen bir fikir verirmisiniz ?

hemsirebirhatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
3
0
25
merhabalar ben 22 yaşındayım. Geçen sene benim için bir dönüm noktasıydı. Mezun olur olmaz iyi bir puanı hakettim ve ataması zor bir bölümden atandım.fakat atanmamdan önce hayatıma şuanda eşim olan kişi girdi. Çok hızlı bir şekilde tanıştık internetten tanıştık aslında bu tarz şeylere hep gülerdim ve hiç tarzım değildir normalde . Ama bir şekilde ailesiyle tanışma noktasına geldi ve ne oldu anlamadan 4 ay içinde tanışıp evlenmiş olduk evleneli sekiz ay oldu ve ben iki aylık hamileyim hiç istemediğim birşeydi ve kendisine defalarca kez hazır olmadığımı söylemiştim nasıl oldu anlamadım zaten. Yani anlayacağınız bir sene içinde tüm hayatım baştan aşağı değişti özgürlüğüne çok düşkün olan ben kendimi kafeste gibi hissediyorum eşim aşırı kıskanç birisi önceden sorun olmayan şeyleri yeni yeni sorun yapar oldu giyim olsun diğer konular olsun vs ki ben çok hassasımdır bu konularda kendimi haddimi bilirim. Eşimin maddi durumu çok iyi babasından dolayı ve ben bunu sonradan öğrendim malesefki kendi işyerlerinde çalışmamı istiyorlar bikaç ay çalıştım fakat kendimi yeterli ve iyi hissetmedim işi sevmedim işleri büyük ve güzel bi iş ama kendi mesleğimi ve devlette çalışmayı daha çok seviyorum ve daha iyi hissediyorum kendimi ama eşim işimi küçümsüyor halbuki direk birim sorumlusu olarak başladım ve yaptığım iş çok önemli hastanede bana çok ihtiyaç var ben olmadan diyaliz yapılamıyor ve hastalar hayati duruma bile girebilir fakat eşim kendi kurumlarında çalışıp işleri düzene sokmamı istiyor bana işe giderken git köpeklik yap bakalım vs gibi sözler söyledi bu sabah çok zoruma gitti ve sürekli diğer insanlarla diyaloğumu cinsiyeti erkekse sorun yapıyor fakat iletişim içerisinde olmalıyım birim Sorumlusuyum çünkü mutlaka konuşmam gereken şeyler oluyor ve ben cinsiyetine bakmıyorum işimi yapıyorum bunu kendiside çok iyi biliyor ve gayet mesafeliyim bey yada abi derim her zaman ama sırf onlarla muhatap olmak durumunda kaldığım için bana orospo bile dedi insan bunu karısına nasıl söyler aklım almıyor ne olur yardımcı olun napabilirim işimi çok seviyorum ama sürekli tartışmaktan sorun yaratmasından çok yoruldum bir yandan hamileyim ve istemediğim birşeydi rabbim nasip etti çok şükür ama psikolojik olarak hazır değildim ama kafamda sürekli daha yolun başındayken bitir bu işi diyor içimdeki ses ömür geçmez bu adamla diyor ama bir yanımda tam tersini çünkü çok sevdiğim yönleride var ama kalbimi kırıp çok ağır cümleler kurup beni uzakta yaşayan ailemin yanına bile boşanmak için götürmeye kalkınca insan bumu düşünmüyor değil nolur bi fikir verin nasıl bi yol izlemeliyim

Adamı sen anlatmışsın canım zaten neden bekliyorsun çocuğunun yanında sana oruspu demesine katlanacak mısın ? İşi olmayanlar çekiyor bir şekilde ama senin altın bileziginde var kolunda. Bu kadar sene bunun içi n mi cabladin bu kelimeleri duymak için mi ?
Ben de netten tanıştım ah bu internetler değişmiyorlar ama sakın değişir diyerek dibe batma

Adamı sen anlatmışsın canım zaten neden bekliyorsun çocuğunun yanında sana oruspu demesine katlanacak mısın ? İşi olmayanlar çekiyor bir şekilde ama senin altın bileziginde var kolunda. Bu kadar sene bunun içi n mi cabladin bu kelimeleri duymak için mi ?
Ben de netten tanıştım ah bu internetler değişmiyorlar ama sakın değişir diyerek dibe batma
Hatasını anladıktan sonra özür diliyor gönül alıyor uzunca bir süre aynı hareketi tekrarlamıyor bu nedenden dolayı ikinci bir şansı veriyorum birde hamileyim bu durum çok kötü bir durum

Hatasını anladıktan sonra özür diliyor gönül alıyor uzunca bir süre aynı hareketi tekrarlamıyor bu nedenden dolayı ikinci bir şansı veriyorum birde hamileyim bu durum çok kötü bir durum
Senin o kötü durum dediğin şeyi ben de çok yaşadım. Tabi acılar asla kıyaslanamaz. Söyle birşey var ki sarhoş olup kemerle dayakla yedim ben herkese boşan diyorum bazıları tepki gösteriyor ama ben biliyorum herşeyi ve açıklamak istemiyorum diye bitirme taraftariyim sanıyorlar. Aileme kız kardeşlerime küfür edip durdu bana iftaralar attı ne orospulugum ne başka seyligim kalmadı canım sonu seninle aynı pişman olup özür diliyordu ve bir kaç ay sonra yine aynıydı. Ben boşadım bu adamı pişman oldu ailemde bir çocuğumu kabul etmedi birini etti bende adamı affettim geri evlendim bu adamla çocuğumdan ayrı kalmamak için en kötüsünü yaptım boşadım ama yine aynı. Sende boşa ama asla donme. Gelince asla dışarı çıkmama izin vermedi korunma gibi bir şansım yoktu ve kendi istediği için 3. Çocuğu yaptı burda tepki gösterdiler bana 3. Çocuğu istemedigim için ama konuşan konuştu sürekli birşey bilmeden. Şuan kendime ceza veriyorum ve ailemle de konuşmuyorum ve asla konusmicam beni ciğerimden ayırdılar istemediler köşeye sıkışıp bu adama tekrar mecbur bıraktıkları için onları da cezalandiriyorum umarım anlamışsındır

Senin o kötü durum dediğin şeyi ben de çok yaşadım. Tabi acılar asla kıyaslanamaz. Söyle birşey var ki sarhoş olup kemerle dayakla yedim ben herkese boşan diyorum bazıları tepki gösteriyor ama ben biliyorum herşeyi ve açıklamak istemiyorum diye bitirme taraftariyim sanıyorlar. Aileme kız kardeşlerime küfür edip durdu bana iftaralar attı ne orospulugum ne başka seyligim kalmadı canım sonu seninle aynı pişman olup özür diliyordu ve bir kaç ay sonra yine aynıydı. Ben boşadım bu adamı pişman oldu ailemde bir çocuğumu kabul etmedi birini etti bende adamı affettim geri evlendim bu adamla çocuğumdan ayrı kalmamak için en kötüsünü yaptım boşadım ama yine aynı. Sende boşa ama asla donme. Gelince asla dışarı çıkmama izin vermedi korunma gibi bir şansım yoktu ve kendi istediği için 3. Çocuğu yaptı burda tepki gösterdiler bana 3. Çocuğu istemedigim için ama konuşan konuştu sürekli birşey bilmeden. Şuan kendime ceza veriyorum ve ailemle de konuşmuyorum ve asla konusmicam beni ciğerimden ayırdılar istemediler köşeye sıkışıp bu adama tekrar mecbur bıraktıkları için onları da cezalandiriyorum umarım anlamışsındır
çok üzüldüm yaşadığınız şeyler çok ağır rabbim sizlerede sabır ve çözüm versin inşallah ama gerçekten kafam çok karışık

X