lütfen birisi yardim etsin böyle evlilik olur mu

gizemsz3333

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2015
121
21
Ne olur biri bana fikir versin daha evliliğinin 8. ayındayım esimle ailelerimiz uyusmazken istemezken büyük sıkıntılarla evlendikten eşimin hiç kötü huyu yoktur sigara dahi kullanmayan birisi ama evlendigimizden beri sürekli tartisma kavga ve şiddet...çok basit sebeplerden inat uğruna sonunu şiddetle bitiriyrz ve ben ailemden bugüne kadar hiçbir fayda görmedim evlenene kadar yıllarca orada huzursuzluk yasadm şimdi de esimle kendi evimde yasiyrm canım çok açıyor benim canımı incitmekten korkan adam şimdi canımı yskiyr ve ben ne yapacagimi bilmiyrm kimseye anlatamyrm derdimi lütfen yardımcı olun

Eşinizle konuşun.
Bu evliliği böyle devam ettiremezsiniz..
Ya ikiniz de kendinize gelin ve kurtamak için çabalayın..
Ya da bitirin..

Evlilikten istediğini bulamadı ki bende öyle aramızdaki zıtlıklar ortaya çıktı işi gereği de diyorum ama bunların hiçbiri bi sebep olamazya

Önceleri psikolojik bir şiddetli ağzına geleni düşüren söylüyordu şimdi sinirlerine hakim olamyr hirpaliyr her hafta mutlaka bir yerim morarms oluyr ki kendisi bi de öğretmen vallaha ben anlayamyrm

Bence sen de onu dov. Hadi bakalim..

Ya da gece uyurken bir yerlerini morart ve sesini tuhaf yapip bu kiza bir daha karisirsan seni oldururuz de kulagina bir kac hafta. Kalktiginda da seni uyanik gormesin. Bir daha korkar ve asla yapmaz bak adim gibi eminin :KK70:

Sakince konuşmayı deniyrm ama yaptıklarıylaiinsan sakin olamiyr belli bi süre alttan aliyrm sonra dayanamyrm ben

Önceleri psikolojik bir şiddetli ağzına geleni düşüren söylüyordu şimdi sinirlerine hakim olamyr hirpaliyr her hafta mutlaka bir yerim morarms oluyr ki kendisi bi de öğretmen vallaha ben anlayamyrm
Sizin mesleğiniz var mı? Bu kadar paylaşamadığınız nedir?
Neden sürekli tartışıyorsunuz?
Konuyu biraz açın.

Derdi neymiş?
Neden böyle davranıyor?
evlendiğine mi pişmanmış? Konuşmayı denediniz mi ?

X