LUTFEN BURUN ESTETİGİ sonrası korkular

Topraksumbul

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
33
9
25
Oncelikle merhaba herkese ben 10 gun once burun estetigi oldum ve her iki burun ici etlerim şişti ve hic nefes ve tat alamıyorum cok korkuyorum ya gecmezse diye ya da bi surec cok uzarsa diye çünkü kokuve tat olmadan yasamak iskence gibi.Cok endise ediyorum bu durum normal mi normalse ne kadar surede gecer acaba bu durum başına gelen var mı acaba lutfen cevaplarsaniz cok sevinirim

Ben sadece akşam olunca hissediyordum şişkinliği başımın altıma yüksek yastık koyup yatınca geçiyordu yerçekimi etkisiyle oluyormuş biraz da deneyebilirsin ama geçici çözüm tabiki Yeşilçay mutlaka iç ödemleri çok güzel atıyor yarsımcı olabilir geçmiş olsun

Benimde burnum çok tıkandı 3 ay boyunca. Nefes alırken hırlıyordum. Doktora söyledim alerjim olduğu için burun içi etlerimin ödem topladığını şiştiğini o yüzden nefes almakta zorlandığımı söyledi . Sprey verdi rahatladım şimdi .

Benimde burnum çok tıkandı 3 ay boyunca. Nefes alırken hırlıyordum. Doktora söyledim alerjim olduğu için burun içi etlerimin ödem topladığını şiştiğini o yüzden nefes almakta zorlandığımı söyledi . Sprey verdi rahatladım şimdi .
Hangi spreyi kullandınız birde viks sürsem burun kenarlarına işe yarar mı ki

Hangi spreyi kullandınız birde viks sürsem burun kenarlarına işe yarar mı ki
Vicks bilemem . Ama benim kullandığım sprey şu . Yine de doktora danışmanız faydalı olur .
image.jpg

Benim 6 ay geçti hala bazı günler benimde oluyor. Alerjin var mı ondan olabilir. Bir gün çok rahatım bir gün şişiyor hala. Doktorum 1 yılı bulur tamamen iyileşmesi dedi. Zaman geçtikçe rahatlayacaktır 10 gün çok erken, ben ağzımdan nefes aldım 20 gün falan :) Burun ameliyatında en önemli şey sabır. Bir arkadaşım olmuştu 1 yıl bitti bütün şikayetleri de farkında olmadan yavaş yavaş bitmiş. Benim 6 ay geçti nadiren de olsa oluyor. 1 ay geçsin baya bir rahat edersin.

X