Lütfen cevap yazarmısınız kafam çok karıştı

aylin85

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
25
2
Selam hanımlar lütfen bana da yardımcı olurmusunuz.Hanımlar benim adet günüm 2 gün geçti bunun üzerine gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı akşamına kahverengi lekelenmem oldu sabahta adet şeklinde çok az kanamam oldu sadece 1 gün oldu ne olduğunu bende anlayamadım bu konuda fikirleri olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi?

Katun34

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
685
483
Selam hanımlar lütfen bana da yardımcı olurmusunuz.Hanımlar benim adet günüm 2 gün geçti bunun üzerine gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı akşamına kahverengi lekelenmem oldu sabahta adet şeklinde çok az kanamam oldu sadece 1 gün oldu ne olduğunu bende anlayamadım bu konuda fikirleri olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi?
Yerleşme kanaması olmuş muhtemelen

Kurabiyex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2018
1.627
2.416
Test yapsanız tekrar yerleşme kanaması gibi sanki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-03-2021

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 3 gün kaldı.

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Portakalli cikolat

Elbet birgün 💫
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
2.630
5.446
25
Yerleşme kanaması olabilir, gebelik olup tehlikeli olabilir. Bence bir kan verip doktora gidin en azından tehlikeli bir durum varsa bile ilaçla önleyebiliyorlar

Katun34

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
685
483
Ee silik çıktı diyorsunuz ikinci testi yaptınızmı

aylin85

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
25
2
Ee silik çıktı diyorsunuz ikinci testi yaptınızmı
1.gün yaptım silik çıktı 2.gün birdaha yaptım o ilk yaptığımdan daha belirgin çıktı bariz vardı yani 2.çizgi o akşamı lekelenme olup sabahınada adet oldum bu şekilde oldu.

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
859
453
33
Yerlesme kanamasi olmus olabilir yumurtlaman muhtemelen adete cok yakin olmus...insallah hamilesindir canim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
859
453
33
1.gün yaptım silik çıktı 2.gün birdaha yaptım o ilk yaptığımdan daha belirgin çıktı bariz vardı yani 2.çizgi o akşamı lekelenme olup sabahınada adet oldum bu şekilde oldu.
Peki yine yaptinmi test? Kanamadqn sonra? Belirginlestiyse var ozaman canm ya hadi hayirlisi insallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Muallimehanimcik

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
374
326
Üstüne görme olabilir mi acaba sağlık ocağında 2 günde bir kan verin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-09-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

aylin85

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
25
2
Cevap veren herkese çok teşekkür ederim az önce test yaptım tek çizgi çıktı malesef ilk defa böyle birşey başıma geldi o kadar mutlu olmuştum ki oğlumun bir kardeşi olacağı için ama kısmet değilmiş😞😢

Katun34

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
685
483
Canım kimyasal gebelikte olabilir bi doktora görün istersen