Lütfen Cevaplayın Çünkü Desteğe ihtiyacım Var

cemrelielif

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mart 2021
7
0
Kızlar tüp bebek ilk denemem olumsuz sonuçlandı gerçekten psikolojim çok kötü çünkü gittiğim merkezde herkes pozitif sonuç bekliyordu reglim de gecikmişti şimdi ikincisini denemek istiyorum ama bulunduğum yerde bir tane tüp bebek merkezi var Kayseri yakın bize orada Ahmet Emin Mutlu diye bir doktor gördüm internette yorumlarda hep pozitif doktorla ilgili bilgisi olan var mı LÜTFEN CEVAP VERİN bu konuda danışabilcek ne arkadaşım ne tanıdığım kimsem yok

geçen yıl ben gitmiştim hamile kaldım ama boş gebelik oldu. bu senede eltim gitti olumsuz oldu onunkide. bu kişiye göre değişir bence. Ama tekrar o sürece girecek olursam mesafeyi felan göz önüne almıycam istanbula cem çeliğe gidicem

Merhaba canım. Ben de İstanbulda yaptırdım. Şu an test günümü bekliyorum. Ama nedense olumsuz olduğunu düşünüyorum.. çünkü ayaklarım çok üşüyor.. o yüzden ben de moralsiz bir şekilde günumu bekliyorum. Sen de ayak üşümesizi olmuş muydu.. bu arada nerde oturuyorsun. Ona göre bildiğim yerler hakkında fikir vereyim sana canim

Kızlar tüp bebek ilk denemem olumsuz sonuçlandı gerçekten psikolojim çok kötü çünkü gittiğim merkezde herkes pozitif sonuç bekliyordu reglim de gecikmişti şimdi ikincisini denemek istiyorum ama bulunduğum yerde bir tane tüp bebek merkezi var Kayseri yakın bize orada Ahmet Emin Mutlu diye bir doktor gördüm internette yorumlarda hep pozitif doktorla ilgili bilgisi olan var mı LÜTFEN CEVAP VERİN bu konuda danışabilcek ne arkadaşım ne tanıdığım kimsem yok
İlk Tedavinizi de mi kayseride oldunuz? Kime gittiniz? Bende yeni Ahmet hocada histereskopi oldum doktordan memnun kaldım benim 3.tedavim olacak akılda hiç bişey kalmaması adına herşeyi yapmaya çalışıyor

Merhaba size bir kaç sorum olacaktı ama yardımcı olabilir Misinz
Merhaba mesajınıza ge
İlk Tedavinizi de mi kayseride oldunuz? Kime gittiniz? Bende yeni Ahmet hocada histereskopi oldum doktordan memnun kaldım benim 3.tedavim olacak akılda hiç bişey kalmaması adına herşeyi yapmaya çalışıyor
Merhaba kendimi yeni toparlayıp döndüm siteye ve mesajlara yeni yeni bakıyorum Malatya Doğu Fertil benim ilk yaptığım yer ama memnun kalmadım Ahmet Hoca’yı internetten buldum fakat hiç görüşmedim o nedenle kendisi ile ilgili bir fikrim yok. Allah umduğunuzu hakkınızda hayırlı kılsın ve nasip etsin inşallah

X