Lütfen çocuk bakmış kişiler ve okul öncesi eğitimciler özellikle yorum yapmalarını istiyorum🙏🏼

İsterse trilyon versin ben bakmazdım. Çocuk sürekli sizde olacak farkında mısınız annesinden farkınız olmayacak? İnsanlar kendi çocuğuna bakarken bile gün içinde bunalıyor siz buna dayanabilir misiniz? Adam asla güvenilir gelmedi bana. Facebook üzerinden çocuğuna bakıcı bulmak nedir yani?

Bende ama sorgulayamıyoruz maalesef 🤷🏽‍♀️ Kreşlere 18 aylık bebekleri verenler gördüm üstelik akşam almayı unutuyorlardı

Hanımefendi 8 aylık bebeğim var. Kreşe vermeyi düşündüm bakıcı bulamadığım için. Ve hala bakıcımdan memnun olmadığım için 1 yaşına erteledim bu meseleyi.
Facebooktan tanıdığım kadının evine yatılı bırakmakla Aynı şey mi allah aşkınıza. Kreşler aile bakanlığına bağlı içinde pedagog psikolog ve çocuk gelişimcilerin çalıştığı profesyonel kurumlar. Keşke daha yaygınlaşsa da saçma sapan bakıcılara muhtaç kalmasak.

Eğer bu işi kabul edecekseniz önce bir avukatla görşün. Asgari + sigorta isteyin. Anne ve babanın yazılı onayını alın. Anneyle mutlaka tanışın.

Merhabalar herkese öncelikle belirtmek istiyorum ben lisede okul öncesi üniversitede ise beden eğitimi öğretmenliği bitirdim. Okurken ve mezun olduktan sonrada anaokulu ve spor dallarında hayatım çocuklara eğitimler vermekle geçti. 24 yaşındayım annemde anaokulu öğretmeni yani sadece eğitim üzerine değil çocukları sevme konusunda da kalbime işlemiş derin güzel bir duygu var :) konuma gelecek olursak bir süredir çalışmıyorum. 3. 4 gün önce Facebook üzerinden bir beyefendi bana ulaştı ve öğretmensiniz sanırım evinizde çocuk bakıyormusunuz diye sordu bende geri çevirmedin. Yalnız olay şu adamın şartı çocuk 5 yaşında benim evimde yatılı kalacak babası haftada 2 gün alacakmış futbolcuyum İstanbul’da kalmak zorundayım 7 8 ay bu şekilde bakacak birilerini arıyorum ama pek beceremiyorum doğrusu dedi. Ne kadar doğru yalan bilemiyorum gelip kalacağı ortamı aileni de zaten en başından görüp tanışacağım dedi. Benim ve ailem için sorun yok aslında ama şöyle ben yatılı olarak hiç ilgilenmedim bir sorun olacağını sanmıyorum sosyal açıdan ama ama ihtiyaçları olacak kıyafet oyuncak yada kendi alanı olması gerekebilir. Fiyat bana 4 bin düşünüyorum dedi ben birşey demedim araştırmak istedim daha fazla mı söylemeliyim çünkü Hergün benimle olacak yada onun ihtiyaçları için ayrı mı nasıl bilemiyorum bugün adamı arayıp son detaylar hakkında konuşacapız İstanbul’dan bu hafta gelecek çünkü. Uzun oldu ama anlatabilmişimdir umarım. Şimdiden cevaplar için teşekkürler 🙏🏼❤️❤️❤️
Şu an düşündüğum sadece şu ; siz bu teklifi kabul eder misiniz etmez misiniz bilmem ama o cocuk inşallah sizin gibi iyi bir aileye denk gelir . Onun için çok üzüldüm böyle bir durumun içinde olduğu için :KK43:

Ya gelip almazsa çocuğu… bu arada reklamınızı da iyi yapmışsınız maaşallah, bu adam olmazsa başka müşterileri bari garantileyeyim mi dediniz ne yaptınıZ..

X