Lütfen dualarınızda bana da yer verin 😔

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Hafta içi smear testi yapıldı rahim ağzı kanser olma ihtimalim var sizlerden isteğim Ayetel Kürsi okur musunuz benim için sonuçlar temiz çıksın benide dualarınıza katar misiniz 😔 Allah şimdiden hepinizden razı olsun anne olmayı çok istiyorum belki sizin dualarınızla iyi olucam nolur eksik etmeyin benide Rabbim hepimizin yüzüne gülsün inşallah 🤲🏻

Çok geçmiş olsun Biran önce şifa bulursunuz inşallah 🙏Dr bugun banada rahim içinde miyom var ameliyatla alacağız dedi alınmazsa düşük olur tutmaz dedi gebelik.Hakkimizda hayırlısı olsun inşallah ne diyelim

Hafta içi smear testi yapıldı rahim ağzı kanser olma ihtimalim var sizlerden isteğim Ayetel Kürsi okur musunuz benim için sonuçlar temiz çıksın benide dualarınıza katar misiniz 😔 Allah şimdiden hepinizden razı olsun anne olmayı çok istiyorum belki sizin dualarınızla iyi olucam nolur eksik etmeyin benide Rabbim hepimizin yüzüne gülsün inşallah 🤲🏻
Canım Ayet-el Kürsi okuyamıyorum ama niyetine 1000 ya şafi aldım rabbim şafi ismiyle şifalar versin inşallah

Çok geçmiş olsun Biran önce şifa bulursunuz inşallah 🙏Dr bugun banada rahim içinde miyom var ameliyatla alacağız dedi alınmazsa düşük olur tutmaz dedi gebelik.Hakkimizda hayırlısı olsun inşallah ne diyelim
Canım senin için de 1000 tane ya şafi aldım Rabbim şifa versin inşallah

Kuzum sanada geçmiş olsun Rabbim sifamizi verir inşallah rahim alınınca gebe kalınıyor mu

Merhabalar sonucunuz çıktımı ? Çok geçmiş olsun ... Size bir sorum olacaktı ne tür şikayetle gittiniz acaba
Sonucum temiz çıktı kist vardı bende ağrım vardı öncesinde yine hafif bı agri oldu doktora gittim kist yok fakat mantar enfeksiyonu var dedi ekstra smear ve kültür testi istedi

Cok gecmiş olsun .şikayetiniz varmiydi bende smear testi yaptircam korkuyorum birsey cikicak diye bir şikayetim yok cok şükür genede yaptirmak istiyorum varsa erkenden tedavi olurum

Cok gecmiş olsun .şikayetiniz varmiydi bende smear testi yaptircam korkuyorum birsey cikicak diye bir şikayetim yok cok şükür genede yaptirmak istiyorum varsa erkenden tedavi olurum
Üzerinden baya geçmiş ama şikayetim akıntıydı ve kasiklarimda agri Batma vardı geçmiş olsun size de umarım temiz çıkmıştır :)

X