Lütfen görenler fikrini belirtebilir mi

Morlalaler

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
110
27
23
Merhaba kısaca özet geçicem uzun uzadıya yazıp kimseyi sıkmak istemiyorum
Takvimimde ovülasyonum 2 gün sonra gösteriyor fakat benim düne kadar ciddi yumurtalık ağrım ve akımtım vardı vardı galiba erken yumurtladım bilmiyorum
Bugün ilişki esnasında prezervatifin yırtıldığını fark ettik ve hemen çıkarsak da içime 3 4 damla gelmiş olacağını düşünüyoruz
20 dk içinde ella içtim
Ve hamilelik olur mu diye endişemden dolayı da ovülasyon testi yaptım negatif çıktı
Sizce gebe kalma şansım var mı?
İlacı içtikten 1 gün sonra aşırı katı bir akımtım geldi
Yardımcı olursanız sevinirim

Gebelik şansınız çok az bence.
Ella da ictiyseniz hiç kaygı etmeyin.
Bu stresi yaşadığınız için bu ay regliniz de geç gelecektir büyük ihtimal

Gebelik şansınız çok az bence.
Ella da ictiyseniz hiç kaygı etmeyin.
Bu stresi yaşadığınız için bu ay regliniz de geç gelecektir büyük ihtimal
Haptan da geç gelebileceğinin farkındayım ella kullanıp ikiz çocuk bekleyenler dahi gördüm okudukça da panikledim, düzenli bir cinsel hayatı olanlar mı olmayanlar mı belirtseler anlamlandırabilirdim bu ay ilk ilişkim ve geri çekilme yaşandı denebilir( prezervatif yırtıldığı için nu tabiri kullandım)

Merhaba kısaca özet geçicem uzun uzadıya yazıp kimseyi sıkmak istemiyorum
Takvimimde ovülasyonum 2 gün sonra gösteriyor fakat benim düne kadar ciddi yumurtalık ağrım ve akımtım vardı vardı galiba erken yumurtladım bilmiyorum
Bugün ilişki esnasında prezervatifin yırtıldığını fark ettik ve hemen çıkarsak da içime 3 4 damla gelmiş olacağını düşünüyoruz
20 dk içinde ella içtim
Ve hamilelik olur mu diye endişemden dolayı da ovülasyon testi yaptım negatif çıktı
Sizce gebe kalma şansım var mı?
İlacı içtikten 1 gün sonra aşırı katı bir akımtım geldi
Yardımcı olursanız sevinirim

Ella içince gebelik şansı düşer. Gebelik şansının olma ihtimalini düşünecekseniz yapacak bişey yok. Bekleyip göreceksiniz.

Canım Ella içip hamile kalan biliyorum evet. Ama ovulasyon testi negatif ve tam anlamı ile boşalma olmamış baya düşük bir ihtimal hamilelik şu an

Ovulasyon testi negatif çıkması biseyi ifade etmez. Bu sekilde bir iliskide gebe kalma ihtimali vardir. Yani siz 1 gün önce yumurtlamis olabilirsiniz ve yumurtanız icerde ortalama 24 saat canlı kalır. 1 gün önce yumurtladiysaniz bugün yapacağınız Ovulasyon testi aşırı silik çıkmalı. Sizde öyle miydi?
AMA Ote yandan ertesi gün hapı yüzde 100e yakın koruyor. Anında ictiyseniz problem yok. Ertesi gün hapı içip cocuk sahibi olmak zamanlama hatasıyla ilgili. Yani yumurtlama gerçekleşmiş oluyor. İlişki yaşanıyor. Sperm yumurtayı döllüyor ve ilk 12 saat içinde rahim ici yolculuk yaşamaya başlıyor. Bu süreçten sonra mesela akşam ilişki yaşayıp ertesi gün 12 saat da geçtikten sonra içince haliyle koruyuculuk azalıyor. Siz hemen ictiyseniz böyle bir ihtimal yoktur.

X