Saç Kesim Şekilleri lütfen kısa saç önerileri :)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Perlavista

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2013
313
53
34
Merhaba Arkadaşlar;

kendimi bildim bileli uzun saçlara sahibim. Bu ara acayip kısa saça özenir oldum. Kısacık kestireyim istiyorum. Ama madem çocukluğumdan beri ilk kez kestireceğim buna değer olmalı :)

Önerebileceğiniz farklı kısa saç görselleri elinizde var mıdır?

Merhaba Arkadaşlar;

kendimi bildim bileli uzun saçlara sahibim. Bu ara acayip kısa saça özenir oldum. Kısacık kestireyim istiyorum. Ama madem çocukluğumdan beri ilk kez kestireceğim buna değer olmalı :)

Önerebileceğiniz farklı kısa saç görselleri elinizde var mıdır?

kısa saç modelleri internette bi sürü var harika modeller var üstelik ama 2 yıldır hiçbir kuaför adam gibi gösterdiğim modeli kesemedi en kaliteli bilenen yerler bile saçlarımı rezil ettiler model çok da kesebilen kuaför hiç mi hiç yok....

kısa saç modelleri internette bi sürü var harika modeller var üstelik ama 2 yıldır hiçbir kuaför adam gibi gösterdiğim modeli kesemedi en kaliteli bilenen yerler bile saçlarımı rezil ettiler model çok da kesebilen kuaför hiç mi hiç yok....

sanırım modelden ziyade adam gibi kesebilen kuaför sorgulamak lazım :)

sanırım modelden ziyade adam gibi kesebilen kuaför sorgulamak lazım :)

evet aynen öyle ankarada gitmediğim kuaför kalmadı hatta burda tavsiye edilenlerden de denediğim oldu ama cidden berbat kesimler çıktı sonuçta...eski kuaförler bu derece kötü değildi ya resmi gösterdiğinde az çok benzetirlerdi şimdiki kuaförlerin yeteneği mi yok işi mi hafife alıyorlar anlayamadım. inanın resimle alakası olmadığı gibi kesilen saç çok çok kötü oluyor. ya hadi resimdekine benzetemedin anlarım da bari sonuç rezil bişey olmasa....ben bu konuda çok dertliyim

evet aynen öyle ankarada gitmediğim kuaför kalmadı hatta burda tavsiye edilenlerden de denediğim oldu ama cidden berbat kesimler çıktı sonuçta...eski kuaförler bu derece kötü değildi ya resmi gösterdiğinde az çok benzetirlerdi şimdiki kuaförlerin yeteneği mi yok işi mi hafife alıyorlar anlayamadım. inanın resimle alakası olmadığı gibi kesilen saç çok çok kötü oluyor. ya hadi resimdekine benzetemedin anlarım da bari sonuç rezil bişey olmasa....ben bu konuda çok dertliyim

acayip gözüm korktu şuan :KK14:

acayip gözüm korktu şuan :KK14:

gözünü korkutmak istemzdim ama cidden başıma gelenlerş yazıyorum yıllarca uzun saç kullandım sonra şu asimetrik kısa modelleri denemek istedim o kadar güzel modeller var ki çok özendim 2 yıldır belki 20 sefer farklı kuaförlerde denedim ama bir tanesi çıkmadı ki resimdeki modeli kessin. her seferinde içimde büyük pişmanlık ve öfke ile eve döndüm ve aylarca çirkin görünmek de cabası...

Pişman olursun geride hemen uzamaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Katılıyorum kesinlikle iyi bi kuaför bulmak lazım. Aynı model olsa dahi o kadar farkediyor ki. Ben bi Victoria Beckham modeli yaptırmak istemiştim de rezil etmişti saçlarımı

Katılıyorum kesinlikle iyi bi kuaför bulmak lazım. Aynı model olsa dahi o kadar farkediyor ki. Ben bi Victoria Beckham modeli yaptırmak istemiştim de rezil etmişti saçlarımı

Evet benim saçlarım da beckham modeline kurban gitti çok kötü bir kesim yapıldı :KK43: model harika ama kesmeyene denk gelince berbat sonuçlar ortaya çıkıyor

X