Lütfen kızlık zarı hakkında yardımcı olur musunuz:(

Turuncukizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
155
25
Koronadan dolayı düğünlerin ne zaman açılacağı belli değil tahminimce Haziran ortası düğün olsam en kısa zamanda kalıcı diktirsem yetişir mi geçici yaptırsam sözlüm farklı şehide çalışıyor ailesi burda gerdek gecesini kendi evimizde geçirelim derse ailesinin yanında uzun süre kalırsak erir gider dikişler ne olur fikir verin

Basıma gelmesine gerek yok. Sağlıkla alakalı ise burda cozum zaten bulamazsınızda.Ki bırde kac tane konu acmıssınız aynı sey uzerine bir cvp alamamıssınız. Dr a neden gitmiyorsunuz?
Diyorum ya başına gelmeden anlamazsın o kadar zor bir durum ki çoğu doktorlar işlemi yapamıyor para koparmak için evet yaparız diyrolar tutmuyor maruz kalıyor bir çok olaya

Diyorum ya başına gelmeden anlamazsın o kadar zor bir durum ki çoğu doktorlar işlemi yapamıyor para koparmak için evet yaparız diyrolar tutmuyor maruz kalıyor bir çok olaya
Bırde cok detaylı anlatmamıssınız yeni hakım oldum konuya. Neyse hakkınızda hayırlısı olsun.

Çok merak ediyorum, müstakbel eşiniz bakir mi? Üst üste açtığınız konulardan anlıyorum ki çok endişelisiniz, psikolojiniz alt üst olmuş resmen. Bahsettiğiniz basit bir operasyon değil bence. İlla ki sonrasında bir takım komplikasyonlar olacaktır. İki damla kan için değer mi? Lütfen yanlış anlamayın sizi yargılamıyorum, bir hemcinsiniz olarak bu halinize üzülüyorum sadece

Maalesef şart esnek desende inanmıyorlar herkes

Esnek demene gerek mi var. İnsan evlendiği kişiye bunun muhabbetini bile yapmamalı da neyse kendi seçiminiz bu tip insanlarla evlenmek bir şey diyemiyorum.
Kalıcı diktirmek neden yetşmiyor mayısta olsanız ne olur ki ameliyatı?

Çok merak ediyorum, müstakbel eşiniz bakir mi? Üst üste açtığınız konulardan anlıyorum ki çok endişelisiniz, psikolojiniz alt üst olmuş resmen. Bahsettiğiniz basit bir operasyon değil bence. İlla ki sonrasında bir takım komplikasyonlar olacaktır. İki damla kan için değer mi? Lütfen yanlış anlamayın sizi yargılamıyorum, bir hemcinsiniz olarak bu halinize üzülüyorum sadece
Gerçekten psikolojim alt üst oldu çok kötüyüm evet kan için değmez ama bizim burda herkes kan bekliyor yoksa herşey daha kötü olur :KK43:

bende onu anlatmaya calıstım aslında. Gercekten psikolojik olarak kotu gorunuyor. Yeni evlenecek bir genc kızın bunu dusunmek yerine cıvıl cıvıl olması hayaller kurması lazım. Ama bu durum uzucu..

Esnek demene gerek mi var. İnsan evlendiği kişiye bunun muhabbetini bile yapmamalı da neyse kendi seçiminiz bu tip insanlarla evlenmek bir şey diyemiyorum.
Kalıcı diktirmek neden yetşmiyor mayısta olsanız ne olur ki ameliyatı?
Karşıma hiç öyle bir insan çıkmadı hepsi evet o halinle kabul ediyorum deyip oyuna getirmeye çalışti

bende onu anlatmaya calıstım aslında. Gercekten psikolojik olarak kotu gorunuyor. Yeni evlenecek bir genc kızın bunu dusunmek yerine cıvıl cıvıl olması hayaller kurması lazım. Ama bu durum uzucu..
Sorma ben o hayalleri bile kuramiyorum 7 25 saat düşünüyorum düşündükce daha detaylı şeyle düşünüyorum

Karşıma hiç öyle bir insan çıkmadı hepsi evet o halinle kabul ediyorum deyip oyuna getirmeye çalışti

O halinle kabul ediyorum ne demek birnin bunu söylemesi bile itici kısurlu değilsiniz ki. Kendinizi insanlara kusurlu gibi gösterip kabul ettirmeye çalışmışsınız. Olmayınca da bu yola başvurdunuz. Psikolojiniz bozuk bence. Ne kadar kötü bir dünya üzülüyorum. Erkeklerin rahat rahat yaşayabildiği bir şeyi bir kadın yaşadığında girdiği bu düşünceler. Eminim nişanlınız da bakir değildir.
Her neyse ameliyat neden yetişmiyor aslında onu merak ettim.

X