Lütfen okuyun Allah rızası için kafayı yemek üzereyim

Kayinvalidemler laf yaptigi icin inat icin kadin tutmuyor eşim ypmadigimin farkinda ypamadimmi kıziyo ev daginik filan diyor dogru duzgun yemek yiyemioruz artik diyor Allah nasip ederse sag sal8m dogsun cocugum sevdirmicem onu bunu bahane edip kendimi gercekten ezdirdim susarak yaşim kucuk oldugu ve ses çikarmadigim için eziliyorum bundan memnun degilim eşimin zoruyla kaynanamlara gidiorum güler yüz gosteriorum ama yoruldum eşime şikayet ettikce kavga edioruz

Çok iyi görüştüğünüz güvendiğiniz bir tanıdığınız sizin haberiniz yokmuş gibi , tesadüf gibi ayarlayıp konuşsun eşinizle . Ben olsam yapardım. Nasılsın iyimisiniz, eşin nasıl. Yazık hamile yardım edeni var mı, zor olur. Bi kadın tutun en azından gibi. Böyle işlerde ustayım 😂 adamın içine işlerim . Çoğu erkek farkında değil yaptıklarının analarının etkisinde kaldığı için.

Bence bu söylediğiniz yalan. Çünkü eski konulara bakınca 18 yaşında hemen evlendiğiniz anlaşılıyor. Yani sevgili olup kaçtığınıza göre 18 den önce görüşmeye başladınız ve bu durumda eşinizin derhal polise şikayet edilmesi gerekiyor. Evlendiğiniz de reşit olabilirsiniz ama bu adamla çok daha önce görüşmeye başladınız. Siz durumun farkında değilsiniz sanırım.

Yatw
yatalak degilim ama yaşim kucuk oldugu icin bu kiz yetisemeyebilir her işe hamile haliyle demeleri lazim diger gelinlerin evine temizlige giderlerdi yemegini yparlardi bi nasilsin diye araysn soran bile yok kocaman evi hamile halimle tek basima temizliorum ama bebek başina gelenler olcak bi supurge viledayla olmaz ki camlar dolaplar karnim sisik nasil sileyim
başına gelen her olaydan sonra olgunlaşman duruma adapte olman lazım . Ee ben çocuğu doğurayım sonra nasıl bakacam bakamıyorum, bütün gece uykusuz kaldım uyumam gerek kv gelmiyor bakmıyor diye yakınmanın anlamı yok. Evlenmeye karar verip evlendiysen sorumluluklarının bilincinde olacaksın. Çocuk doğurmaya karar verdiysen ki bu çokk büyük bir sorumluluk herkes anne olamaz , anneliğin gereklerini de yerine getireceksin. Benim bebeğim var evini temizleyemem yemek yapmama kimse yardım etmiyor. Karnım şiş cam silemiyorum kv gelip camlarımı silmiyor deme lüksün yok. Ayağın yere sağlam basacak kendi evine çocuğuna kocana sahip çıkacaksın. Ayy ben silemiyorum ay ben yapamıyorumla ömür geçmez. Evlenmeyecektin madem öyle.

Kadın alırsınız evinize temizletirsiniz en fazla başka da beklemeyin kimseden.

Eşim bilerek az veriyor evden çikmiyorum gereksiz marketten abur cubur vs..harcama ypyorim diye azaltti ama normalde kisisel kozmetik vs.. ihtiyaclari eşim karşiliyor gezersek birlikte geziyoruz her gezdigimizdede bi kafeye restoranta gideriz eksiğim yok
ohaaa hepimizin hayali mükemmel bir yaşam 😂😂😂😂

Tabi ki hayat o kadar pahalı ki artik 20 lira haftalikla ped bile alamazsın. Kaldı ki tasarruf yapsın diye 100 den düşürmüş şaka gibi. Muhattap 19 yaşında genc bir kadın. Bugün bir kuaföre gidip ağda, kaş biyik manikür pedikür yaptirsa tekirdag koşulları ile konuşuyorum 200 lira tutar. Ve bunlar en az ay da iki kere yapılan seyler. Bu kadın deodoranttami kullanmıyor bir kozmetik ürünü de mi almıyor. 20 lira yani saka mi bu gerçekten. Disari da cani çekse iki top dondurma bir sise su alsa 10 lira gider zaten.

Makarnaya gelince fiş ekleniyorsa eklerim gerçekten. Fettucine makarna, tavuk, krem peynir, parmesan peynir, mantar ve yarim kg dondurma bu fiyat tuttu. Zeytin yağı ve tereyağı ev de oldugu için almadim alsaydim en az 200 tutacaktı. Bir makarna demiş şaşırmışsınız ama hayat artik aşırı pahalı.
bir iki cesit peynir ve tavuk var icinde notmal o para tutmasi

Azimle sonuna kadar okudum

Eşin öküzün teki yaşını yanlış yazdığını anladım herhalde 19 yaşındasın

Yavrum onlar seni bildiğin kullanıyorlar çocuk görüyorlar (zaten çocuksun) ama bide hamile kalmışsın keşke çocuğu erteleyebildiğin kadar erteleseydin

Zaten sana değer vermiyorlar sen bide onlardan yardım beklemişsin artık hiç bişey bekleme temizliğide olduğu kadar yap kimseye yaranmaya çalışma

Eşin para da vermiyormuş çocuk olunca sanki daha zor günler bekliyor seni

Ailende destek yokmuş demekki evliliğini istemediler sana kızgınlar sence haklı değiller mi sana ders olsun diye yardım etmiyorlardır annenle derdini paylaş anne yüreği dayanamaz
senin yaşındaki çocuklar okulda sen elin kahrını çekiyorsun bide üstüne gül atıyorum diyorsun :olamaz:
aynen ben 19 da uniye baslamistim. 27 de evlendim erken gelir hala bana

Eşin senin yanındaymış gibi davranıp aslında anasının yanında duruyor. Farkında değilsin bile.

Taş atana gül at da neyin nesi. Kvden taşı bırak meteor atıyor, kocansa gülün derdinde. Seni kekliyor. Kaç yıllık evlisin attığın güller işe yaradı mı?

Kocanın tutumunu beğenmedim. Arkanda dursaydı kvden bunları yapamazdı.

Malesef param yok eşim gereksiz birseylrre harcamayayim tasaruflu olayim diye harçligimi kesti haftalik 100tl aliyordum önceden simdiyse 20tl

Böyle durumlarda ben ne kaynanada ne gelinde suc buluyorum her zamanki gibi kocada bitiyor iş. Onun bunun ağzına bakacağına eşiyle karısını idare etmeyi öğrense ikisininde gönlünü yapabilse hiç problem kalmaz ama nerdeeeeeee.

Ayrıca hamile kadının harçlığını kesmek nedir ya. Acil bise olsa 20 lirayla ne yapabilir insan.
Bacım senin annen baban Bi aile büyüğün yok mu.ya da onun tarafından aranın iyi olduğu lafı sözü dinlenir biri. Olmadı onlarla konuş. Ben herseyi ailelere anlatma taraftarı değilim ama bazen de sahipsiz olmadığını göstermek gerekiyot

Malesef ailem var a
Böyle durumlarda ben ne kaynanada ne gelinde suc buluyorum her zamanki gibi kocada bitiyor iş. Onun bunun ağzına bakacağına eşiyle karısını idare etmeyi öğrense ikisininde gönlünü yapabilse hiç problem kalmaz ama nerdeeeeeee.

Ayrıca hamile kadının harçlığını kesmek nedir ya. Acil bise olsa 20 lirayla ne yapabilir insan.
Bacım senin annen baban Bi aile büyüğün yok mu.ya da onun tarafından aranın iyi olduğu lafı sözü dinlenir biri. Olmadı onlarla konuş. Ben herseyi ailelere anlatma taraftarı değilim ama bazen de sahipsiz olmadığını göstermek gerekiyot
Ma destekci oomazlar sahip cikmazlar

Ev ev değil maşallah teksas bu nası kv hayret ettim düşman mı ne belli değil

Yasin kucuk mu 29 kucukmu:))) ayrica esinle aranda bir yas var o mu yas farki

o kaynanayla anlasabilen gelin olurmu acaba daha dogmamis torununun ultrason fotografina bile neler demis kadin

X