Lütfen testime bakar mısınız? Çok heyecanlıyım!!

PPlaceboEEffect

💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2013
185
503
31
Arkadaşlar merhaba, yoğun acılarla boğuştuğumuz şu günlerde böyle bir konu açmak istemezdim ancak heyecanıma yenildim. Reglme 5 gün kaldı. Eşimle yumurtlamadan 1 gün öncesini ve yumurtlama gününü değerlendirdik. Az önce gebelik testi yaptım. 5 dk içinde silik ikinci çizgi belirdi. Çıplak gözle daha net görünen bir çizgi. Siz de görebiliyor musunuz yoksa ben mi çok heyecanlanıp abartıyorum? Eşime henüz söylemeyeceğim, yarın kan testi vereceğim. Yoksa beklemeli miyim birkaç gün daha? Çok sevgiler herkese...

(16.02.23) Dayanamadığım için bir de kaset test yaptım az önce, onda da silik çıktı 🤔 ekliyorum onu da. Doktor kan testi yapmadı, bekleyelim regl tarihinin geçmesini dedi... Ama ben bekleyemedim 👀

Eklentiler

• 100001.jpg
    100001.jpg
    161,3 KB · Görüntüleme: 1.330
  • 10002.jpg
    10002.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 1.268
Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, yoğun acılarla boğuştuğumuz şu günlerde böyle bir konu açmak istemezdim ancak heyecanıma yenildim. Reglime 5 gün kaldı. Eşimle yumurtlamadan 1 gün öncesini ve yumurtlama gününü değerlendirdik. Az önce merakıma yenilip gebelik testi yaptım. 5 dk içinde silik ikinci çizgi belirdi. Çıplak gözle daha net görünen bir çizgi. Siz de görebiliyor musunuz yoksa ben mi çok heyecanlanıp abartıyorum? Eşime henüz söylemeyeceğim, yarın kan testi vereceğim. Yoksa beklemeli miyim birkaç gün daha? Çok sevgiler herkese...
Çizgi net gözükuyor Allah kucağiniza almayi nasip etsin 🌸 belirtileriniz neler?

Çizgi net gözükuyor Allah kucağiniza almayi nasip etsin 🌸 belirtileriniz neler?
Birkaç gündür göğüslerim çok ağırlaşmıştı, sadece şişmesinden bahsetmiyorum, baya baya sırtımı ağrıtacak derecede büyümüşlerdi ve elimi değdiremiyordum. Regl öncesi ya da yumurtlama döneminde çok az bir hassasiyet olurdu benim göğüslerimde, ondan biraz şüphelendim. Onun dışında kabızlık, gaz sorunum şu 2 gündür yok, 4-5 gün hep vardı. Şu anda da regl olacakmışım gibi belli belirsiz sancılar var karnımda. Umarım vardır, Allah isteyen herkese, hepimize versin inşallah. Kan testinden sonra hemen haber vereceğim ❤️❤️

Birkaç gündür göğüslerim çok ağırlaşmıştı, sadece şişmesinden bahsetmiyorum, baya baya sırtımı ağrıtacak derecede büyümüşlerdi ve elimi değdiremiyordum. Regl öncesi ya da yumurtlama döneminde çok az bir hassasiyet olurdu benim göğüslerimde, ondan biraz şüphelendim. Onun dışında kabızlık, gaz sorunum şu 2 gündür yok, 4-5 gün hep vardı. Şu anda da regl olacakmışım gibi belli belirsiz sancılar var karnımda. Umarım vardır, Allah isteyen herkese, hepimize versin inşallah. Kan testinden sonra hemen haber vereceğim ❤️❤️
Yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti acaba

Canım o sancılar ve kanama başlayacak hissi mi vardu

4 gün var yani reglinize o zaman etken gebelik testiyle çıkabiliyor burada örneklerini gördük
Hayırlı olsun

Evet, sanki regl olacakmışım gibi özellikle bu sabahtan beri. Akıntı da yoğunlaştı, bugün 2-3 kez kontrole gittim hatta 👀
Ben 9 unda pik gördüm 7 8 gün var reglime bu gün adet sancısı ile uyandım sancı ağrı geçti ama sürekli kan geliyor gibi hissediyorum 😀 sizin ne zaman oldu bu durum

Ben 9 unda pik gördüm 7 8 gün var reglime bu gün adet sancısı ile uyandım sancı ağrı geçti ama sürekli kan geliyor gibi hissediyorum 😀 sizin ne zaman oldu bu durum
Benim de dünden beri var. Bugün özellikle de birkaç saattir arttı gibi. Sürekli bir ağrı değil böyle sancı girip çıkıyor gibi.

Umarım bu ay seviniriz yahu 👀❤️❤️❤️

X