Lütfen yalvarırım yardımcı olun ?

Bayanmatmazel

Sevgi herşeyi güzelleştirir ✨💕
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
154
135
28
Günaydın hanımlar kan değerim 8.9 idi lapioplasti ameliyatı oldum 2 narkoz çeşit aldım. Onun üzerinden 2 gün sonra adet oldum ve çok kanamam var. Bu gece saat 4te bayılmışım zar zor uyandirildim. Ve bu sabah 6 6bucuk gibi lavaboya giderken bayılmışım ailem kaldiramammis direk ambulansa haber vermişler tansyonum çok düşükmus. Hastaneye götürdüler çok kan kaybım var diye 8.5 düşmüştü fakat kadın hastalıkları nöbetçi değilmiş. Ve dahiliye doktoru da kan takamayiz çünkü vereceğimiz kajıda kaybetceksin diye. Uzak bı yerde bı hastanede nöbetçi doktor varmış fakat orayada ambulansla sevk etmediler. Size resim paylaşacak hiç başınızdan böyle geçen oldumu acil deki doktorlar sadece pıhtı var diyim geçiştirdi lütfen yardımcı olur musunuz ???

Eklentiler

• IMG_20210510_111307.jpg
    IMG_20210510_111307.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_20210510_111304.jpg
    IMG_20210510_111304.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 120
  • IMG_20210510_111301.jpg
    IMG_20210510_111301.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 125
Çok kanamam olduğu için bebek bezi kullanıyorum hanımlar yokmu bı yardımcı olcak neyin nesidir bu 😭😭

25 yaşındayım ilişkim yok. Doktorrumla konuştum bu rahimden gelen olduğu için kadın hastalıkları görmesi lazım dedi

Canım fotoğrafları göründe şok oldum, sadece bir labioplasti ameliyatıyla rahimden böyle şeyler gelir mi ki? O ameliyatta sadece vajina dudaklarına müdahale edilmiyor mu? Vajinadan içeriye müdahale oluyor mu? Sanki ameliyatla kocaman bir miyom çıkartmışlar gibi bir parça aman Yarabbi, canım hemen adam akıllı bir doktora gitmelisin bence

Günaydın hanımlar kan değerim 8.9 idi lapioplasti ameliyatı oldum 2 narkoz çeşit aldım. Onun üzerinden 2 gün sonra adet oldum ve çok kanamam var. Bu gece saat 4te bayılmışım zar zor uyandirildim. Ve bu sabah 6 6bucuk gibi lavaboya giderken bayılmışım ailem kaldiramammis direk ambulansa haber vermişler tansyonum çok düşükmus. Hastaneye götürdüler çok kan kaybım var diye 8.5 düşmüştü fakat kadın hastalıkları nöbetçi değilmiş. Ve dahiliye doktoru da kan takamayiz çünkü vereceğimiz kajıda kaybetceksin diye. Uzak bı yerde bı hastanede nöbetçi doktor varmış fakat orayada ambulansla sevk etmediler. Size resim paylaşacak hiç başınızdan böyle geçen oldumu acil deki doktorlar sadece pıhtı var diyim geçiştirdi lütfen yardımcı olur musunuz ???

AA sizi tanıdım çok geçmiş olsun çok üzüldüm inşallah iyisinizdir. Neyin nesiymiş bu çok ilginç

Bu ne saçma bir iş yahu? Hemoglobin düşmüş 8.5 e, hipotansiyon gelişmiş , kanamanız varmış neredeyse hemorajik şoka girecekmişsiniz, ama “ ne de olsa tekrar kaybedeceksin kan takamayız” mı dedi size doktor???

yok ben anlamıyorum aklım da almıyor. Ya siz tam anlatmıyorsunuz ya da o şahıs doktor falan değil.

mantıklı mı sizce? Halihazırda bir kanama var, habire eksiliyor, kan takılması lazım, ama yok taktığımız da gidecek gerek yok diyorlar? E kadın kanıyor zaten sen kan vermezsen kuruyup gidecek!!!

ya bana çok saçma geldi, şoka girecek kadar kanamanız var, bir damaryolu açılıp size mayi de mi verilmedi? Kan kaybından öleceksiniz neredeyse sizi oradan oraya mı yönlendirdiler??

labioplasti yapıldı RAHMİNİZDEN parçalar neden düştü? Ne alaka??

gerçekten çok saçma bir hikaye bu ne ya 🤦🏻‍♀️

*** bu arada tüm bunlar evde mi oluyor yoksa siz hala hastanede yatarken mi??

evdeyken oluyorsa acile neden gitmediniz?

yatarken oluyorsa orası ne biçim hastane?? Yatan hastalarının durumu unstabil, kimsenin umrunda değil?

siz ameliyattan çıktınız size idrar sondası takılmış olması lazım, kanamalı ameliyat sonrası ayağa kalkmayın diye, noluyor yahu!

X