Lutfen yardim!! 2 kurtaj ve 4 sene sonra hamilelik planlamak

lovelavvy

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2021
52
22
28
Merhaba hanimlar,
Ben yeni evlendiyimde 2 defa kurtaj yaptirdim. 4 sene gecti simdi bebek planliyoruz. 3 aydir hamile kalmadim. Bu ayda adet gorsem 4 ay olucak. Bilgisi olan varmi nasil hamile kala bilirim? Hamile kalmak icin ne yapa bilirim🙏🏻 Bu arada doktor hic bir problem olmadigink soyledi. Ve cok garipki 3 aydir hamilelik testleri silik cikiyor 3-4 gun adetden once. Sonra adet oluyorum. Her defasinda hayel kirikligi😔

Sende de eşinde de sorun yoksa üzülme deneme süresi 12 ay diyor doktorlar bende sorun yok dediler stres yaptım yine de 4 ay sonra oldu.
Hamile kalmak için yumurtlama dönemini takip et beyaz yumurta akı gibi akıntın geliyorsa yumurtlama günündür, ya da testler var çoklu satılıyor tahmini günlerde arka arkaya yaparak hangi gün yumurtladığından emin olursun.
Stres yapma, sakin kalmaya çalış...
Hemen duşa girmeyeyim öyle yatayım gibi hurafelere pek inanma olacağı varsa oluyor.
Doktora gidip değerlerine baktır bebeğin tutunmasında D vitamini önemli diyorlar ve biz virüs yüzünden güneş yüzü göremez olduk . Mutlaka takviye vitamin kullan, sağ sağlim en hayırlı zamanda anne olman dileğimle 🙏🏻❤️🧿

X