Lütfen yardim edin arkadaslar:(

Niye diyeyim ki öyle bisey bogulcaksak büyük denizde boguluruz Ben korkusuz biriyim basima ne geldiyse bu yüzden geldi zaten beni kabul eden böyle etsin asla ihanet etmem yanlislarim oldu insaniz hepimiz olabilir Ama yalan söylemem
her doğru her yerde söylenmeeez kafanın dikine gidersen burnunun dikine geri dönersin anacım insanı doğuran anası anlamıyo el oğlu kabul eder mi hey yavrum hey gittigin yer körse gözünü kırpta bak der annem valla dogru ayak uyduracan

Niye diyeyim ki öyle bisey bogulcaksak büyük denizde boguluruz Ben korkusuz biriyim basima ne geldiyse bu yüzden geldi zaten beni kabul eden böyle etsin asla ihanet etmem yanlislarim oldu insaniz hepimiz olabilir Ama yalan söylemem
e korkusuz bırıysenız esınıze acıklama yapmak zorunda bıle degıldınız kı
ya esıme yazarsa ısmını bıle bılıyor dedınız bunlardan nıye cekındınız kı ozaman

aslında ufacık kucucuk sacma bırsey sızın elınızde buyumus kocaman olmus
ben evlendıkden sonra bana da facebooktan yazan oldu profıl resmımı gormus esımle dugun resmımı
goruldu bıle yapmadan dırek sıldım ve engelledım
engelledıgım sayfa da acık kalmıs bılgısayarda esım bılgısayarı acınca gordu hayırdır rahatsız eden mı var dıye
yazmasını ıstemedıgım kısı yazmıs okumadan sıldım ulamasın dıye engelledım dedım
konu kapandı

aslında bukadar basıttı
esıme tutup da zamana bırakalım deseydım sızın yaptıgınız gıbı
kesınlıkle sonumuz olmazdı
sızı bu sarsmıs aslında

Ben bunu hata olarak görmüyorum Ama yardimin icin tesekkür ederim Evet burasi sosyal Medya burda insanlari yargilamak cok kolay Ben söylemeseydim esime bk sekilde haber gitseydi asil o zaman beni bosardi iste siz buna aptallik veya nayiflik diyebilirsiniz Ben dürüstlük diyorum ayrica burda Herkes elini kolunu sallaya sallaya Adam öldüremiyo iyi niyetin icin Allah razi olsun sagol.
sen en iyisini bilirsin cunku esini cevreni aileni taniyan sensin eski sevgilin saplanti yapip lan yazdı bu da beni istiyo demez arim cunku var öyle tipler kaybedince kıymete bindirenler

e korkusuz bırıysenız esınıze acıklama yapmak zorunda bıle degıldınız kı
ya esıme yazarsa ısmını bıle bılıyor dedınız bunlardan nıye cekındınız kı ozaman

aslında ufacık kucucuk sacma bırsey sızın elınızde buyumus kocaman olmus
ben evlendıkden sonra bana da facebooktan yazan oldu profıl resmımı gormus esımle dugun resmımı
goruldu bıle yapmadan dırek sıldım ve engelledım
engelledıgım sayfa da acık kalmıs bılgısayarda esım bılgısayarı acınca gordu hayırdır rahatsız eden mı var dıye
yazmasını ıstemedıgım kısı yazmıs okumadan sıldım ulamasın dıye engelledım dedım
konu kapandı

aslında bukadar basıttı
esıme tutup da zamana bırakalım deseydım sızın yaptıgınız gıbı
kesınlıkle sonumuz olmazdı
sızı bu sarsmıs aslında
Benim esim cidden Cok saf bi insan cok iyi niyetli ve iki kere aldatilmis kimseye güveni yok o yüzden söyledim Ben ona bilsin diye sonradan kafasinda uyar daha cok üzülürdü tabi Ama sizde haklisiniz diyorum ya hic cevap vermeseydim buraya kadar gelmezdi konu

Merhaba arkadaslar,
Benim cok büyük bi sorunum var ne yapcagimi bilmiyorum lütfen bana yardim edin ben yeni evlendim yaklasik bir ay oldu daha dogrusu nikahlandim yurtdisinda yasadigim icin nikah dügünden bi kac Ay önce de olabiliyo Ama dügüne kadar annemlerle yasiyacagim.. esimi severek evlendim kendisi cok iyi biri neredeyse iki sene konusduk. Ama o beni Daima benim onu sevdigimden daha cok sevmistir.. Gecen hafta basima bisey geldi eski ciktigima yazdi mutluluk diledi hemen ardindan da Sitem etti lütfen yanlis anlasilmasin ben onu cok sevdim 4 sene bekledim yillar sonra birden evlenmissin hayirli olsun mesajini görünce cok sasirdim ve o günden beri cok kötüyüm bu seferde kendime acaba esini seviyomusun niye cevap verdim acaba evlenmekle hata mi ettim gibi sorular sormaya basladim ve dayanamayip esime söyledim birbirimizl süre tanimaya karar verdik. Bana yazmadan önce gayet mutluydum Allah rizasi icin basindan ayni olay gecen var mi veya bana biri Akil verebilir mi kendimi cok kötü hissediyorum tesekkür ederim kizlar..
Eskisi ortaya çıktı die yenisinden uzaklaşmayın
Haketseydi zaten ortadan kaybolmazdı eskisi
Kafanızı karıştırmasına izin vermeyin

Evli barkli insanlara yazabilen bir ahlaksiz içinmi akliniz karisti??? Zerre haysiyeti olan bir insan her ne sartta olursa olsun isterse askindan gebersin yinede evli bir kisiye bakmaz.
Ve o ahlaksizligindan yazar ama siz neden cevap verirsiniz bu tiplere hic anlamam, Allah anlamama izinde vermesin zaten.
Ayrilin esinizdende yazik olmasin adama, kul hakki denen bisey var.

Elle tutulur tek yaniniz durust davranip durumu esinize anlatmaniz olmus. Bunu icin sizi tebrik ederim. Esine soylemen buyuk hata diyenlerede bakmayin, durust olmak suç olmus galiba. En basitinden esiniz boyle bisey yapsa bunu siz bilmek istermiydiniz yoksa aklinda baskasi olan birisi ile saf saf devammi etmek isterdiniz??? Biraz empati ya zor degil.
Birde sevenin akli karismaz, iki kere iki dort eder bu boyle.
sevmeden evlenmeyin be ablacim. Sevmeden evlenip bir masumun hayatinida karartmayin. Heleki aklinizda baskasi varken bunu nasil yapiyorsunuz , bu hangi insanliga hangi vicdana sigiyor cidden aklim almiyor...

Ve Allah esine yardim etsin. Umarim bir hata yapip seninle olmaya devam etmez. Ben olsam seni artik istemezdim. Zira hak olanda dogru olanda bu.
Yanlis anlama ben bunlari seni uzmek kirmak icin soylemiyorum, ama sende biliyorsunki dogru olan bu.

Benim esim cidden Cok saf bi insan cok iyi niyetli ve iki kere aldatilmis kimseye güveni yok o yüzden söyledim Ben ona bilsin diye sonradan kafasinda uyar daha cok üzülürdü tabi Ama sizde haklisiniz diyorum ya hic cevap vermeseydim buraya kadar gelmezdi konu
saat şu an 04 10 ve az önce nisanlim aradi dedim ya hakkaride diye aradi konusmadan geri uyudu telefon halâ acik arada yapar böyle nefesinle uyumak istoyorum der sende şimdi onu ara saate bakma ara ve seni seviyorum konusmasanda telefon acik kalsin nefesine ihtiyacim var de :) hadi yap bekleme

Ve Allah esine yardim etsin. Umarim bir hata yapip seninle olmaya devam etmez. Ben olsam seni artik istemezdim. Zira hak olanda dogru olanda bu.
Yanlis anlama ben bunlari seni uzmek kirmak icin soylemiyorum, ama sende biliyorsunki dogru olan bu.
belki de bu dürüstlüğü esinin gözünde ona daha cok guvenmesini saglayacak ilişkileri daha sevgi dolu daha kuvvetli olacak benim olaya ilk şoku atlattiktan sonra ki bakiş acim bu oldu çünkü eşinin daha once iki kez aldatilmis hayata küsmüs oldugunu bilmiyordum ve bu buyuk bi ayrinti bize göre degil belki ama darbe yemis bir adama göre taktire şayan bi hareket olabilir

kocası yanlış yapmasıyla değil dürüst olmasıyla ilgilenirse sorun olmaz ama yanlıs yapmasina takarsa o kötü

belki de bu dürüstlüğü esinin gözünde ona daha cok guvenmesini saglayacak ilişkileri daha sevgi dolu daha kuvvetli olacak benim olaya ilk şoku atlattiktan sonra ki bakiş acim bu oldu çünkü eşinin daha once iki kez aldatilmis hayata küsmüs oldugunu bilmiyordum ve bu buyuk bi ayrinti bize göre degil belki ama darbe yemis bir adama göre taktire şayan bi hareket olabilir
Evet esi daha cok guvenebilir zaten durust olup anlatmasida iki yorum once belirttigim gibi takdire şayan, ama asil soru boyle iyi bir insanin ahlaksizin tekinn mesaji yuzunden hemen akli karisan birisi ile evlenmesi ne derece adaletliki?
Elbette Allah bilir, diliyorum inşaallah konu sahibi esini gercekten seviyor ise devam etsin, ama sevmiyor ise adamcagiz icin Allah hayirlisini versin.

Şimdi öncelikle 2 şey söyleyeceğim. 2 Kıstas. Bunlar yeter bence size cevap olarak :)

1. Adam olanın, bir sevdiği var ise eğer o sevdiği evlenene kadar aklı nerede imiş ?

2. Yine yine yine ADAM olan evlenmiş barklanmış eski sevgilisine "hayırlı olsun" demek için bile mesaj atar mı?
Hangi kitabında yazar adamlığın ?
Kiii; oradaki "hayırlı olsun" cümlesi hayır içermez aslında. Tamamen bir dürtmedir.

Eşinize söyleyip aklını bulandırmasaydınız keşke o kısmı da büyük hata olmuş.

Size kızmadım şahsen. Belki sizinle aynı durumda kalsaydım ben de teşekkür ederdim.Ama sadece orada kalırdım.
Onun dışında artık evlenmişsiniz, lütfen bu tip vesveseleri kulağınızdan savuşturun :)

burasi Türkiye evlilik dedim mi akan sular durur bu yaşayıs kültür din meshep v.s ne ile ilgili bilmem ama burda insanlar bu olayları amerikan filmi izler gibi izlemez ben yapsam annem evlatlıktan siler senin annen baban duysa "için rahatsa sıkıntı yok yavrum diyip başını mı oksar yoksa "sen hangi akla hizmet yazdın kendini de bizi de damada rezil ettin diye çıkışır mı???? sana tek diyecegim şey kişiliğin kendine olan saygın henüz oturmamış ailen de seni

canım ben ortada sacmalayan sadece bir kisi görüyorum onun da ismini vermeyim sen bu adama cvp yazdın mı yazmadın mı ayrıca senin numaranı nerden nasıl buldu ayrıca sen işin içinden cikamiyosun yetmiyo bizim de kafaları aciyosun sen bi ben ne istiyorum diye sorsana kendine sonra bize dönüş yap :)
Instagram dan yazildi bana.

Şimdi öncelikle 2 şey söyleyeceğim. 2 Kıstas. Bunlar yeter bence size cevap olarak :)

1. Adam olanın, bir sevdiği var ise eğer o sevdiği evlenene kadar aklı nerede imiş ?

2. Yine yine yine ADAM olan evlenmiş barklanmış eski sevgilisine "hayırlı olsun" demek için bile mesaj atar mı?
Hangi kitabında yazar adamlığın ?
Kiii; oradaki "hayırlı olsun" cümlesi hayır içermez aslında. Tamamen bir dürtmedir.

Eşinize söyleyip aklını bulandırmasaydınız keşke o kısmı da büyük hata olmuş.

Size kızmadım şahsen. Belki sizinle aynı durumda kalsaydım ben de teşekkür ederdim.Ama sadece orada kalırdım.
Onun dışında artık evlenmişsiniz, lütfen bu tip vesveseleri kulağınızdan savuşturun :)
Evet bende öyle düsünüyorum esime söylememde bi sorun yok zaten:) tesekkür ederim yardiminiz icin

X