lütfen yardım edin canım çok acıyor...

haber yolla ya da yaz "yuzun gulmesin, mutluluk yuzu gorme yine ayril " de zaten bu kadar pislige gomuldugu icin sen bisey demesende isi rast gitmeyecek yine ayrilip yine mutsuz olacak. kimsenin ahi kimsede kalmaz. boyle niye de diyorum biliyo musun butun senin tutarken her mutsuz oldugunda aklina geleceksin. cok sukur de kurtulmussun. evlensende bosardi aldatirdi bildigin nitelikli dolandirici bu.

haber yolla ya da yaz "yuzun gulmesin, mutluluk yuzu gorme yine ayril " de zaten bu kadar pislige gomuldugu icin sen bisey demesende isi rast gitmeyecek yine ayrilip yine mutsuz olacak. kimsenin ahi kimsede kalmaz. boyle niye de diyorum biliyo musun butun senin tutarken her mutsuz oldugunda aklina geleceksin. cok sukur de kurtulmussun. evlensende bosardi aldatirdi bildigin nitelikli dolandirici bu.
inananın o günden beri telefonla sms ile etmediğim beddua ah kalmadı yüzüne karşıda söyledim . ama geçmiyor içimdeki yangın bitmiyor Rabbim yardım etsin bana :KK43:

neyse ki 10 ayınızı vermekle kurtulmuşsunuz. adam pislik ve yaptıkları kabul edilemez, hazmedilmesi zor ama inanın bana geçecek. öncelikle acıyı kabullenin üzülmeyin diyemem, üzülün ve kendinize biraz zaman verin. sürekli bir şeylerle oyalayın kendinizi, meşgale bulun zamanla yara kabuk bağlayacak ve bir bakmışsınız birgün başka acı çeken birine 'kızımm dur üzülme bak bana ne yaptı bir zamanlar domuzun biri' deyip gülerek anlatacaksınız ve iyi ki de kurtulmuşum diyerek bir kez daha geçireceksiniz içinizden. şu an bunlara inanması zor ama emin olun geçecek.

neyse ki 10 ayınızı vermekle kurtulmuşsunuz. adam pislik ve yaptıkları kabul edilemez, hazmedilmesi zor ama inanın bana geçecek. öncelikle acıyı kabullenin üzülmeyin diyemem, üzülün ve kendinize biraz zaman verin. sürekli bir şeylerle oyalayın kendinizi, meşgale bulun zamanla yara kabuk bağlayacak ve bir bakmışsınız birgün başka acı çeken birine 'kızımm dur üzülme bak bana ne yaptı bir zamanlar domuzun biri' deyip gülerek anlatacaksınız ve iyi ki de kurtulmuşum diyerek bir kez daha geçireceksiniz içinizden. şu an bunlara inanması zor ama emin olun geçecek.
Bu yaptığı gerçekten çok ağır Rabbim kimseye yaşatmasın

Dua edin Allahın sevdiği kuluymusun ki evlenmeden ortaya çıktı.Ya benim bir arkadaşım o da ögretmendi aynı durumları o da yaşadı ama bir şartla maalesef evlendi ve sadece 1 gece birlikte olduktan sonra sogumuş seni normal arkadaşım gibi görüyorum eski eşimi unutamadım ve seviyorum demiş.Sonrasında boşandılar adam hop eski eşine.Olan yine arkadaşıma oldu.Böyleleri için üzülmeye değimez bardağın dolu tarafını görümeye bakın.Geçmiş olsun

Çok kötü bir durum ama ucuz atlatmissiz ne kadar karaktersiz bir erkek musvettesiymis gördünüz allah dusmanimin karsisina bile bölelerini cikarmasin sukredin bence

Dua edin Allahın sevdiği kuluymusun ki evlenmeden ortaya çıktı.Ya benim bir arkadaşım o da ögretmendi aynı durumları o da yaşadı ama bir şartla maalesef evlendi ve sadece 1 gece birlikte olduktan sonra sogumuş seni normal arkadaşım gibi görüyorum eski eşimi unutamadım ve seviyorum demiş.Sonrasında boşandılar adam hop eski eşine.Olan yine arkadaşıma oldu.Böyleleri için üzülmeye değimez bardağın dolu tarafını görümeye bakın.Geçmiş olsun
Allahın ne insanlar var beterin beteri bu olsa gerek ama Rabbimin adaleti çok büyük bu yaptıkları asla yanına kalmaz

Nehirce 32 Nehirce 32 için yanıyor biliyorum. Ama dediğimiN çıktığını göreceksin . Onlar evlense bile tekrar 1 yıl veriyorum ayrılacaklar . Sana geri dönecek.
Ama tabiki sen o zaman onun olduğunu söyleyeceksin.
Kardeşime yapılmış kadar KIZDIM.
Davadan birşey çıkar mı bilmiyorum ama en azından eski eşi sizi öğrenmiş olur tercih senin.
Eski eşi beni biliyor zaten bu adi insanı arayıp rüyamda seni gördüm iyi misin demiş o da sözde beni arama ben evlenıyorum görüştüğüm biri var demiş eski eş te yapma etme ben seni seviyorum pişmanın falan filan demiş iki adi insan gurursuz onursuz asla mutlu olamasınlar Rabbimden tek isteğim bu

Eski eşi beni biliyor zaten bu adi insanı arayıp rüyamda seni gördüm iyi misin demiş o da sözde beni arama ben evlenıyorum görüştüğüm biri var demiş eski eş te yapma etme ben seni seviyorum pişmanın falan filan demiş iki adi insan gurursuz onursuz asla mutlu olamasınlar Rabbimden tek isteğim bu
2. Kez evlenip mutlu olanı görmedim. İnan bana.

Nehirce 32 Nehirce 32 öncelikle sakın ama sakın üzülme. Ucuz atlatmışsın öyle düşün. Ya herşey evlendikten sonra olsaydı? Bir de şu açıdan bak.. Üzüntün çok yeni olduğundan sen bir süre üzüleceksin sonrasında bakacaksın herşey geçmiş gitmiş, unutmuşsun bile.. Hayatin devam ediyor.

Ben bu kadinlarda ki eski sevgili veya eski es yeni bir seye baslayinca gelen pismanligi anlamiyorum. Heleki yeni sevgili veya es kendisinden iyiyse bir pismanlik bin pismanlik Allah Allah. Yuzune bakilmayan adam resmen kiymete biniyor. Insallah acabiliyorsundur da polislikten olur adi pislik. Madem bastan soyle , aileyle tanismaya cagirmak falan ne demek. Evlenicez diye kandirmis resmen. Eski ese de o adama da diyecek hakaret bulamiyorum. Ucuz kurtulmussun yalniz adam sadakatsiz sevimsiz samimiyetsiz biseymis

Madem seviyordu kocasini neden ayrilmis?
Sizle evlenmeye kalkinca kiymete mi bindi adam.
Merak etme bu dunyada uzup de mutlu olan olmamistir.Allahin adaletine inan.
Manevi tazminat konusuna gelince eger nisanda falan taki takildiysa alabiliyorsun veya yuzuk.Bunu ayrintili olarak arastirabilirsin.

Ah ya. İlk defa bi konuya bu kadar üzüldüm gerçekten. Çok etkilendim. Allah onu bildiği gibi yapsın hiç mutlu olmasın insallah. Bence mahkemeyle falan uğraşıp iyice sinirlerini bozma. Tamamen unutmaya çalış. Gerçekten verilmiş sadakan varmış yol yakınken kurtuluşsun. Üzülürsün ağlarsın ama hayat devam ediyor. İnşallah iyi olur herşey

Ah ya. İlk defa bi konuya bu kadar üzüldüm gerçekten. Çok etkilendim. Allah onu bildiği gibi yapsın hiç mutlu olmasın insallah. Bence mahkemeyle falan uğraşıp iyice sinirlerini bozma. Tamamen unutmaya çalış. Gerçekten verilmiş sadakan varmış yol yakınken kurtuluşsun. Üzülürsün ağlarsın ama hayat devam ediyor. İnşallah iyi olur herşey
Destekleriniz için çok teşekkür ederim Rabbim düşmanımın başına vermesin yüreğimde hissettiğim acının tarifi yok ne ağlayabiliyorum ne gülebiliyorum bom boş ruh gibiyim. Geçen hafta bugün beni sevdiğini düşündüğüm adamın gelen telefonu ile mutluluktan uçuyordum " seni çok özledim hayatım saatler kaldı artık çabucak geçsin sana kavuşağım demeler"
inanin midem bulanıyor ses kayıtlarını dinledikçe Rabbim yanına bırakmasın tek isteğim bu... bana ömrüm boyunca unutamayacağım bu travmayı yaşattığı için ömür boyu mutlu olamasın her başına kötü bir olay geldiğinde beni hatırtlasın :KK43: :KK43:

X