Lütfen yardım edin. Sevgilim bana bir kız yüzünden vurdu. Fikrinizi ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir şey kesinlikle yok. Ben gerçekten çok sevdiğim için ayrılmak istemedim. Bence haddinizi aşıyorsunuz

Ay okudukca bana fenalik basti, 1 tane ama 1 tane iyi ozelligini anlatamadiginiz adamin nesini COK sevdiniz acaba??

Hic mi sevilmediniz hayatinizda, ilgisiz mi buyudunuz? Hic normal degil bahsettiginiz seyler.

Çünkü bana evlenme teklifi etti ve aileler tanıştı. Beni çok sevdiğini ve ilk kadın ben olduğumu söylüyor ama bunu derken de o kızın nikah şahidi olmasını istiyor
Nasıl bir tavsiye istiyorsun ?benim kelimelerim tükendi. Allah akıl sağlığı versin.dunyada milyarlarca erkek var.onsan daha şerefli birisine denk gelirsin diye düşünüyorum

Ay okudukca bana fenalik basti, 1 tane ama 1 tane iyi ozelligini anlatamadiginiz adamin nesini COK sevdiniz acaba??

Hic mi sevilmediniz hayatinizda, ilgisiz mi buyudunuz? Hic normal degil bahsettiginiz seyler.
Bana bazı yönlerden çok anlayışlı ve destekçi davranıyordu ama işte bu yönleri... Dediğim gibi bugün ayrıldık

Ağır olacak ama adam neden seninle farkında mısın bu mide bulandırcı olayları başkası kabul etmez çünkü

Bana destekçi olması,ilgili olması ama işte bu yönleri... Dediğim gibi bugün ayrıldık

Arkadasim bunlar bir iliskinin olmasi gereken en minimumlari, bunlar yoksa bir iliski yok zaten ortada. Adamin yaptigi ekstra bir sey yok, ama yapmamasi gereken milyonlarca sey yapmis. Gercekten cok sagliksiz iliski patterniniz oldugunu dusunuyorum, size yapilmis olanlari goremiyorsunuz. Ve barisacaginiza da eminim.

Barışmayacagim kesinlikle. Teşekkür ederim yorumlar için. Gerçekten bana çok yardımcı oldunuz

Holdingde mühendismiş işte , aileden zenginmis. Ha babasının tabutunu taşımış konu sahibinin o da var. Başka bulamadım.

Holdingde mühendismiş işte , aileden zenginmis. Ha babasının tabutunu taşımış konu sahibinin o da var. Başka bulamadım.
Babam öldüğünde bana en destek olan kişiydi. O açıdan benim için değerliydi. Derslerde de destek oldu beni cesaretlendirdi. Aileden zengin olmasının benim için önemi yoktu çünkü aşırı cimri biriydi.

Babam öldüğünde bana en destek olan kişiydi. O açıdan benim için değerliydi. Derslerde de destek oldu beni cesaretlendirdi. Aileden zengin olmasının benim için önemi yoktu çünkü aşırı cimri biriydi.
O annesi ona para yedirtir mi?

Gençsiniz, kulağınıza küpe olsun , cimri erkek yoktur sevmeyen erkek vardır. O cimrinin, sevdiği kadının önüne dünyaları yığdıgını gördüğünüz gün anlarsınız bunu. Yaptığı şeyler bi arkadaşın da yapabileceği şeyler. Sevgili çok başka bir şey. Annesi buluştuğunuz yere garsoniyer diyor, diyebiliyor. Hiç bir bedel ödemiyor. Herkes sizden değerli. Bu sevgililik değil .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X