Lütfen yardim edin :((

Pinar_B

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
9
0
Merhaba arkadaslar,

Ben daha önce 6 haftalik iken bir düsük yaptim. Simdi tekrar hamileyim dogumuma son 4 hafta kaldi.Bu hamileligim boyunca devamli korku icinde yasadim sanki bebegime heran birsey olacakmis gibi. Bunu devamli yasiyorum ama bugün yine bebegim hareket etmeyince hüngür hüngür aglamaya basladim oda sanki beni sakinlestirmek ister gibi pit pit icimde hareket etmeye basladi.Biliyorum kendi kendime yapiyorum ama bu düsünceden kendimi alamiyorum.Allah`im oglumu bir an önce sag saglim kucagima almayi nasip eder insallah. Bunun icin Allah`a dua ediyorum hergün.Kendimi bu düsüncelerden nasil kurtaracagim bilemiyorum daha önce ayni seyleri yasayan var mi acaba ??? Sizler nasil bu düsünceden kurtuldunuz lütfen yardim ederseniz sevinirim.....senağlama

ne güzel az kalmış.sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
bu korkular galiba hiç bitmeyecek.
ikinci hamileliğim ama mümkün olsa hergün hastaneye gider,ultrasona girerim.

doğumdan sonrada bu duygusallık bu düşünceler devam ediyor canım:KK70: ... o yüzden şimdi bunları hiç kafana takma..çünkü boşyere bebeğinide üzüyosun canım...... uyuyabildiğin kadar uyu...son günlerini kocanla rahatça geçir....bu günleri çok arıycan:KK70: ve gezmenin tadını çıkar.. son olarakta kendini doğumu değil doğum sonrasını düşünmeye odakla...nede olsa doğuma istesende istemesende giricen ve çıkıcan:KK70:..asıl önemli olan eve geldikten sonrası....:KK70: hayırlı doğumlar canm

Cok tesekkür ederim arkadaslar bundan sonra kendi kendime moral vermeye calisacagim.Esim bana cok destek oluyor ben kendi kendime kuruntu yapiyorum insallah bunlardan en kisa zamanda kurutlurum..

X