Lütfen yardımcı olun. A C İ L

Moonze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
4
0
30
Bebeğim 1 hafta sonra 8 aylık olacak ve 8 aydır emziriyorum. Bir ara pamukçuk olmuştu. O dönemde benim sol meme ucum emzirirken çok acıyordu. Mememe iğneler batıyordu sanki. Pamukçuk geçti ama acı kaldı. İğne batması hala var ve ağlatma derecesinde canımı acıtıyor. 1 haftada bugün 2.kez pembe bir sıvı geldi ama meme ucumda yara ya da çatlak yok. Başına gelen var mı? Kan mı başka bir şey mi? Pazartesi Dr a gideceğim hafta sonu girdiği için gidemiyorum aklıma çok takıldı. Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi lütfen? Göğüs pedimin fotosunu ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-14-11-22-10-466_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-14-11-22-10-466_com.miui.gallery.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba geçmiş olsun. Sıvı azlığından kaynaklı bir durum diye biliyorum. Mutlaka doktorunuza gösterin. Popodan geldiysede makat çatlağı olabilir. Sizde meme ucu yaralarınız için ayva çekirdeğinden jel yapabilirsiniz çok işe yarıyor. Geçmiş olsun. Sütünüz bol olsun🙏

Çok özür dilerim ben bebek bezi sandım bu sizin göğüs pediniz sanırım? Eğer öyleyse bu yaralaranızdan geliyor olabilir

Teşekkür ederim. Herhangi bir çatlak yok mememde ama sürerim jeli. Bol sıvı tüketeyim öyleyse. Makattan gelmedi. Pazartesi genel cerraha gideceğim. :KK43:

Teşekkür ederim. Herhangi bir çatlak yok mememde ama sürerim jeli. Bol sıvı tüketeyim öyleyse. Makattan gelmedi. Pazartesi genel cerraha gideceğim. :
Çok özür dilerim ben bebek bezi sandım bu sizin göğüs pediniz sanırım? Eğer öyleyse bu yaralaranızdan geliyor olabilir
Evet göğüs pedim. Ama meme ucumda yara ya da çatlak yok dediğim gibi. Sadece acıyor ve iğneler batıyor gibi oluyor.

İyice karıştı çok özür dilerim ben bebeğin bezi zannedip yorumladım. Ürin kristaliydi sanırım ismi bebekler az sıvı aldıklarında bezlerinde olabiliyor bu pembe durum. Fakat sizin göğsünüzden gelen olduğunu sonradan anladım k bakmayın🤭 siz o bölgeyi bol bol nemlendirin🙏❤️

Geçmiş olsun, kılcal damar çatlağı gibi bir sızıntı olabilir içeriden yara kaynaklı. Korkmayın sakin olun.

X