Lütfen yardımcı olurmusunuz

ddmctn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
18
8
26
Merhabalar öncelikle. 1 yıl doğum kontrol hapı kullandım 5 ay önce bıraktım 5 Aydır korunmuyoruz ve bebek istiyoruz. Bu ay ilk defa adetim 3 gün gecikti normalde çok düzenlidir hiç gecikme yaşamadım. Ve bu ay miğde bulantılarım kusmalarım bel Ağrısı gibi belirtilerde yaşadım Bir umut bu sabah erken gebelik testi yaptım sonucu ekliyorum silik çizgi çıktı gibi yada bana öyle geliyor. Çok istiyoruz inşallah tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın rabbim. Yardımcı olursanız çok sevinirim varmı hamilelik

Eklentiler

• 04606963-E3C0-4EFF-95E5-D50DF6031C82.jpeg
    04606963-E3C0-4EFF-95E5-D50DF6031C82.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 120

I LoVe You

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
1.330
954
20
Merhabalar öncelikle. 1 yıl doğum kontrol hapı kullandım 5 ay önce bıraktım 5 Aydır korunmuyoruz ve bebek istiyoruz. Bu ay ilk defa adetim 3 gün gecikti normalde çok düzenlidir hiç gecikme yaşamadım. Ve bu ay miğde bulantılarım kusmalarım bel Ağrısı gibi belirtilerde yaşadım Bir umut bu sabah erken gebelik testi yaptım sonucu ekliyorum silik çizgi çıktı gibi yada bana öyle geliyor. Çok istiyoruz inşallah tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın rabbim. Yardımcı olursanız çok sevinirim varmı hamilelik
Hamilesiniz gözünüz aydın rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin

eklinac

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2020
404
276
31
E gayet var canım hayirli olsun tebrik ederim hamilesin 🥰 bizlere de nasip olsun hayırlı sağlıklı gebelikler 🐞🙏

ddmctn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
18
8
26
E gayet var canım hayirli olsun tebrik ederim hamilesin 🥰 bizlere de nasip olsun hayırlı sağlıklı gebelikler 🐞🙏
Valla hiç emin olamadım kan testi de verdim sabah ama 2 gün sonra alıcakmışım sonuçları. Elim ayağıma dolaştı :) eşime de süpriz yapmak istiyorum o yüzden emin olmadan söylemicem de inşallah dediğiniz gibi olur hamileyimdir 🙏

Minnosmeliss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
359
1.105
sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :71 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

ddmctn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
18
8
26
Var var anne ben burdayim diye bağırıyor resmen bana da dua eder misiniz
Etmem mi hiç o kadar zor bir süreç ki 5 aydır defalarca negatif gördüm kaç gece ağlayarak uyudum Allah bilir. Rabbim hiç bir annenin kucağını boş bırakmasın en yakın zamanda siz de kucağınıza alırsınız inşallah.

drotker

beni takip edin, yolu biliyorum
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2013
1.446
1.609
Tebrik ederim canım hamilesin 💐

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 173 gün geçti.

Miss Bride

Supervisor
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
2.117
4.657
Valla hiç emin olamadım kan testi de verdim sabah ama 2 gün sonra alıcakmışım sonuçları. Elim ayağıma dolaştı :) eşime de süpriz yapmak istiyorum o yüzden emin olmadan söylemicem de inşallah dediğiniz gibi olur hamileyimdir 🙏
İki gün diyorlar ama sistemden bakarsan görürsün, dört saat sonra sisteme düşüyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-08-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 179 gün kaldı.

Bebeğinizdeki hızlı ve sürekli büyüme onun öncesine göre daha çevik olmasını sağlar. Örneğin şimdi bebeğiniz kafasını döndürebiliyor, ağzını açabiliyor ve dudaklarını sıkıca bastırabiliyor. Bebeğiniz yaklaşık 28 gr ağırlığında ve 8-9 cm uzunluğunda .Muhtemelen sabah bulantılarınız ya çok azaldı yada tamamen bitti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Miss Bride

Supervisor
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
2.117
4.657

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-08-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 179 gün kaldı.

Bebeğinizdeki hızlı ve sürekli büyüme onun öncesine göre daha çevik olmasını sağlar. Örneğin şimdi bebeğiniz kafasını döndürebiliyor, ağzını açabiliyor ve dudaklarını sıkıca bastırabiliyor. Bebeğiniz yaklaşık 28 gr ağırlığında ve 8-9 cm uzunluğunda .Muhtemelen sabah bulantılarınız ya çok azaldı yada tamamen bitti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

I LoVe You

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
1.330
954
20
Etmem mi hiç o kadar zor bir süreç ki 5 aydır defalarca negatif gördüm kaç gece ağlayarak uyudum Allah bilir. Rabbim hiç bir annenin kucağını boş bırakmasın en yakın zamanda siz de kucağınıza alırsınız inşallah.
Benim de 2 sene 3 ay oldu insanların sorularından bile bıktım artık kimseyle telefonda dahi görüşmek istemiyorum herkes sorup sorup duruyor şu an tedaviye görüyorum eşim de destekçim rabbim verirse olur ben seni üremek için almadım seninle hayat geçirmek için aldım diyor ama oda üzülüyor farkındayım çok kötü bi dönem pskolojik olarak daha Zor gerçekten

cokbilmiss

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
17
11
Tebrikler bende çift çizgi gördüm 🥰 İnsallah kan testi sonucunuz da pozitif çıkar 😊