Güneş Kremleri Lütfen Yardımcı olurmusunuz..

Güneş kremleri, bronzlaşma

FeArLeS_gRiL

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
660
5
Acil krem almam lazım beyaz tenliyim karma kuruya dönük cildim var karartmayan sivilce yapmayan yağlandırmıcak parlatmayan hanği kremi önerirsiniz bu arada önerdğiniz krem yüz ve vücut için olucak şimdiden tşk ederim..

Acil krem almam lazım beyaz tenliyim karma kuruya dönük cildim var karartmayan sivilce yapmayan yağlandırmıcak parlatmayan hanği kremi önerirsiniz bu arada önerdğiniz krem yüz ve vücut için olucak şimdiden tşk ederim..

Canım özelden mesaj atamıyorum çok saçma o yüzden buraya yazıyorum belki görürsün.Benimi konya Selçuklu tıp fakültesinde aldırdım.hiç ücret ödemedim.Şimdi çok hafif bir iz var ama benli haline göre çok çok iyi.Çevremde beni olan herkese aldırmasını tavsiye ediyorum.Benimkine üç dikiş atılmıştı.Burda hiç iz kalmadı diyen tıraşlara yöntemiyle dikişimiz aldıranlar vardı onları bir araştır istersen.
Yine de dikişli alınması bile benli halinden iyi bence

Canım özelden mesaj atamıyorum çok saçma o yüzden buraya yazıyorum belki görürsün.Benimi konya Selçuklu tıp fakültesinde aldırdım.hiç ücret ödemedim.Şimdi çok hafif bir iz var ama benli haline göre çok çok iyi.Çevremde beni olan herkese aldırmasını tavsiye ediyorum.Benimkine üç dikiş atılmıştı.Burda hiç iz kalmadı diyen tıraşlara yöntemiyle dikişimiz aldıranlar vardı onları bir araştır istersen.
Yine de dikişli alınması bile benli halinden iyi bence

Estf ne sacmalığı cok sevindim cok tşk ederim msj,ını yeni gördüm yüzümde 10 yakın ben var ailemi bir türlü ikna edemedim inş ikna olucaklar hastane arastırıyorum inş bende aldırcam bişey merak ettim benlerini aldırdıktan sonra dikişi ne zaman alıyorlar diyelimki 2 gün içinde dikişleri aldılar 1 hafta içinde dikiş izinde acılma oluyomu beyaz tenliiym dudak üztünde altında yanak kenarında ben var o yüzden merak ettim cokmu göze batıyo dikiş izleri ?

X