m.a.c'de gelin makyajı yaptıran varmı

didosh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
1.509
3
41
ben porselen makyaj yaptırmayı düşünüyorum

profesyonel porselen gelin makyajı yaptıranlar var mı onu mrk ettim

özellikle mac i sordum ama onun dışında yaptırdıgınız yerler varsa önerebileceginiz, tavsiye ettiginiz paylaşırsanız cok sevinirim

memnun kaldınız mı yada kuaförünüze veya istediginiz yere geliyor mu fiyatlar vs.vs.

Son düzenleme:
üff 375 tl mi? :uhm:
o paraya limuzin kiralarım gelin arabası olarak delikafadulden
ama çok mu güzel yapıyorlar makyajı? hiç macte gelin makyajı yaptıran varmı? varsa resim koyabilirse değiyormu görsek? yaptırırız değerse..

ya kızlar aslında m.a.c ten gerekli ürünleri alsak (ki o da çok tutar eminim ) ama en azından sonrasında bize kalır yine kullanırız.o şekilde olsa yani ürün bizden :) fiyat ne olur acaba ??

:gitme:gelin makyajını Ulusta bi yerde yaptırmıştım, kız mac ürünleri kullandı tamamen. kendi düğünüm olduğunu söylemediğim için çok uyguna yapmıştı. kıyafetim beyaz dedim hiçte şüphelenmediler, makyajımda çok güzel oldu. şimdi en az 100 tl falan isterler ama heralde...

allah allah merak ettim doğrusu şu mac i :KK70: neymiş o 375 tl mos'ta gelin saçı+makyaj+manikür+pedikür yaptırdım mükemmel ötesi olmuştu herkes bayılmıştı ve makyajım oldukça kalıcıydı çünkü dondurucu gibi bişey kullanıyolar yinede bu kadar ödememiştik 350 falandı galiba:KK70:

:gitme:gelin makyajını Ulusta bi yerde yaptırmıştım, kız mac ürünleri kullandı tamamen. kendi düğünüm olduğunu söylemediğim için çok uyguna yapmıştı. kıyafetim beyaz dedim hiçte şüphelenmediler, makyajımda çok güzel oldu. şimdi en az 100 tl falan isterler ama heralde...

Kız sen ne çakalsın öylekaydirigubbakcemile3
Duvağını saçını falan nasıl yaptırdın?

Evet kızlar benim için de güzel makyaj yapacak profesyonel ama bunların yanında da hesaplı bir yer lazım. ıstanbul Anadolu yakasında olmalı ama. Önerileriniz var mı ???

mac de ben mezuniyet makyaımı yaptırmıştım.çok güzel evet ama öyle mucize yaratmıyor. o paraya değmez diye düşünüyorum.

Ben geçen sene Bursada bir kuaförde MAC makyaj yaptırdım. Çok terlediğimi ve makyajımın aktığını söylemiştim. Bana bişiyler sürdü yaptı anlamadım.... o kadar oynadım, terledim, sıpladım, WC ye gideyim bir komik halimi göreyim dedim. ne göreyim ?

grammmmmm akmamış, yüzüm parlamıyor... akannehir

halen ne sürdü ne yaptı diye kendimi yiyip bitiriyorum ama hatırlayamıyorum kahretsin ki, :1closedeyes:

tek hatırladığım, yüzüme sanki fondöten öncesi ve sorası bir pudra sürdüğü idi...

bir fikri olan varmı :1ninca:

Ben geçen sene Bursada bir kuaförde MAC makyaj yaptırdım. Çok terlediğimi ve makyajımın aktığını söylemiştim. Bana bişiyler sürdü yaptı anlamadım.... o kadar oynadım, terledim, sıpladım, WC ye gideyim bir komik halimi göreyim dedim. ne göreyim ?

grammmmmm akmamış, yüzüm parlamıyor... akannehir

halen ne sürdü ne yaptı diye kendimi yiyip bitiriyorum ama hatırlayamıyorum kahretsin ki, :1closedeyes:

tek hatırladığım, yüzüme sanki fondöten öncesi ve sorası bir pudra sürdüğü idi...

bir fikri olan varmı :1ninca:

canım sprey sıkmadığına emin misin.bana sabitleyici sprey sıkmışlardı.rujum bile bozulmadı hiç

canım belki premier falan sürmüştür yada pudranın üzerine makyaj sabitleyici sürmüştür

ben de cilt bakim ve makyaj kursuna gidiyorum makyajin sabitlenmesi icin tranparan pudra kullanilir meselafondoteni ve kas farini uyguladiktan sonra tum yuze transparan pudra surulur hatta goz usru ve altina da surulur ve malyaj akmaz.ben ucuz oldugu icin oriflamein transparan pudrasini kullaniyorum ki goz makyajim cildim yagli oldugu icin hep akardi simdi tum gun tasiyabiliyorum normal bir pudra da kullanilabilir ancak en acik renk olmasi gerekir ki ton farkliligi yaratmasin
gercekten transaparan pudra bir mucize

ben de cilt bakim ve makyaj kursuna gidiyorum makyajin sabitlenmesi icin tranparan pudra kullanilir meselafondoteni ve kas farini uyguladiktan sonra tum yuze transparan pudra surulur hatta goz usru ve altina da surulur ve malyaj akmaz.ben ucuz oldugu icin oriflamein transparan pudrasini kullaniyorum ki goz makyajim cildim yagli oldugu icin hep akardi simdi tum gun tasiyabiliyorum normal bir pudra da kullanilabilir ancak en acik renk olmasi gerekir ki ton farkliligi yaratmasin
gercekten transaparan pudra bir mucize

ben yves rocher nin transparan pudrasını kullanıyorum. çok da memnunum. uzun süre parlamayı engelliyor. Ama M.A.C ' deki ürünler sanırım gerçekten çok kaliteli. MAC makyaj yaptırdım bir defasında... hiç parlamadım. Ama kendi ürünlerimle parlamayı geciktirsemde, geç saatlerde parlıyorum... Temmuzda evlenicem ve çok terleyen biriyim. bilmem ne olacak...

Bursa da ne yazıkki MAC yok. İstanbula da yolum düşmedi..

ali gür dede mac ürünleriyle makyaj yapılıyomuş dışarıdaki tabelasında gördüm 50 tl yazıyodu... :)

X