Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mac studio fix, shiseido, loreal true match yaglı ciltler için?

yağlı geniş goenekli cilt içinnn hangisiii parlamayı önler gozenekleri kapatır??????

• m.a.c studio fix pudra

OY: 0 0,0%
  • loreal true match

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .
cok geniş gozenekli ve yaglı bir cildim var hangisi parlamayı onler ve kapatıcılıkta en iyisidir bebişlerrr acillll

shiseido pureness genellikle problemli ciltler için bir pudra kapatıcılığını bilmiyorum ama cillte alerji yapmayan bir ürünmüş

ben de alacağım elimdeki pudram bitince.

ama mutlaka dene alırken yüzünde hatta denedikten sonra 1-2 saat sonra bak parlama durumuna öyle al bence ama shiseido pureness çok övülen bir pudra dediğim gibi alacaklarım listesinde

Son düzenleme:
cok tskkur ederim canımmm yaa..studio fix super dıyolar mac in.. cok arastırdım napsam karar veremıyorum bı turlu..CADIARZU

onun da kapatıcılığının çok iyi olduğunu duydum yani mac in.

ama yağlı ciltlerde nasıl olur pek bilmiyorum

bence sen dene teker teker hepsini dediğim yüzüne sür bekle hangisini beğenirsen onu alırsın

cok tesekkur ederim canımm baska yorumlarada acıgım...clinique almost pudra nasıl acaba..

cok tesekkur ederim canımm baska yorumlarada acıgım...clinique almost pudra nasıl acaba..

şu an onu kullanıyorum bitmek üzere

memnunum ben orta kapatıcılıkta.

fırçası var içinde onunla uygulanıyo doğal bir görünüm veriyo böylece ama sürdükten birkaç saat sonra parlama oluyo yine tazelemek gerekiyo canım

tamam canım benm cok tesekkur ederim.. shiseido alıcm sanırım parlamktan yoruldum artık:)

shiseidoyu ykm de boynerde kozmetik reyonlarında bulabilirsin yerimseniben

kızlaarrr aldımm shiseidomuuuuuu:):) 10 numarasını aldımm tekın acardan 58tl ye haberınız olsunnn:)

memnunum canımmm yaaa cok tesekkur ederimm gercekten etkılı bı urunmuss vallaakaydirigubbakcemile2 gozeneklerımı fln baya engellıyo gorunumunu cok sevınıyorummmm

X