maddiyat sıkıntısı :-(:-(

avukatin yanında sekreterim memur gibi 8de başlayıp 5de cikiyorum diğer işler hep geç saatlerde çalışıyorlar ailem ve nişanlım izin vermez. adalet mezunuyum

canım adalet mezunuymuşun icra müdürlüğü sınavlarına girebilirsin aslında
yada zabıt katipliği sınavlarına gir
Allah yardımcın olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım adalet mezunuymuşun icra müdürlüğü sınavlarına girebilirsin aslında
yada zabıt katipliği sınavlarına gir
Allah yardımcın olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Giricem ama şuan için maddi sıkıntı çekiyorum...

Avukatın yanında sekreterim hem temizliğe bakıyorum hem icra işlerine gelen gidenin çayıda cabası..

cnm 10 sene senınle aynı ışı yaptım asgarının altında gırdım ama sonra asgarı ucretın baya ustunde kazandım.senın maaş çok çok az hele ıcra işini bılıyorsan.nıye baska avukat yanı aramıyorsun işi öğrendıysen????? oğrenmedıysen bıle 550 komık bır rakam.bu kadar sömurmelerıne izin verme.bılırım avukatlar pintidir ama senınkı abartmış.inş sınavları kazanırsın cnm ınş

Ben o kadar doluyum ki sadece yazmak için yaziyorum ve sizden sadece dua istiyoruz çünkü başka hicbirsey yapamaz kimse 550 tl ye çalışan nişanlı bir kızım :mad::mad: ailemin bir beklentisi var sanki para alıyorum gibi ev düzelecek laf sokup duruyorlar babamda tek maaş elinden geleni yapıyor ama dayanamıyorum artık hesap kitap yapmaktan annemin gün parasını veriyoruz dersane taksimi veriyorum kredi kartı oduyorum :-( kafayı yemek üzereyim off.

canım benm beterin beteri var hamdolsun de biliyorum seni tanıyorum inançlı bir kızsın.ben 2 yıllık evliyim hala borç ödüyorum.aldığım maaş hooooopppp borca.ikimizde beraber aldık eşyaları.yani zor biliyorum ama o zaman daha çok kıymeti oluyo :)

allah yar ve yardımcın olsun inşallah sınavda da başarılı olursun

muhasebecı yanında çalısıyorum daha yenı oluyor mükeleferimizden bırısı yanında yıllarda asgarı ucret atında maaş vermıs mesaı ucretı yok yemek yok bayram yıllık ızın yok sadece ssk yatıyor . elemanın cıkısını yaptık gıtmıs dava acmıs sımdı uğrasıp duruyorlar ssk dan yuklu ceza yıyecekler.

madem nısanık ve aılen baska yerde caısıtırmaz sende baska bır avukatlık burosu baksan

Nişanlın ve ailen sadece 5 te çıkıyorsun diye mi sömürülmene göz yumuyorlar, bu nasıl bir zihniyet, nasıl bir değer vermek ??
Başka bir iş ara, 550 lira nedir, neye yettireceksin, üstelik hakkın yeniyor açık açık

avukatin yanında sekreterim memur gibi 8de başlayıp 5de cikiyorum diğer işler hep geç saatlerde çalışıyorlar ailem ve nişanlım izin vermez. adalet mezunuyum

nasıl yani ? Bende 8 -5 calısıyorum
satın almada
maasımı söylemiyim
sizde resmen kaderinize razı gelmişssiniz
diğler işler nasıl gec vakıtte cıkıyor
:KK53:

canım benm beterin beteri var hamdolsun de biliyorum seni tanıyorum inançlı bir kızsın.ben 2 yıllık evliyim hala borç ödüyorum.aldığım maaş hooooopppp borca.ikimizde beraber aldık eşyaları.yani zor biliyorum ama o zaman daha çok kıymeti oluyo :)

Çok teşekkür ediyorum dua edin bana içim ferahlasın :KK43:

Ben o kadar doluyum ki sadece yazmak için yaziyorum ve sizden sadece dua istiyoruz çünkü başka hicbirsey yapamaz kimse 550 tl ye çalışan nişanlı bir kızım :mad::mad: ailemin bir beklentisi var sanki para alıyorum gibi ev düzelecek laf sokup duruyorlar babamda tek maaş elinden geleni yapıyor ama dayanamıyorum artık hesap kitap yapmaktan annemin gün parasını veriyoruz dersane taksimi veriyorum kredi kartı oduyorum :-( kafayı yemek üzereyim off.

İşte bu yüzden,kendi ayakların üzerinde tam durmadan,kendi yollunu çizmeden,yi bir iş imkanın olmadan EV-LEN-ME-ME-Lİ-SİN

nasıl yani ? Bende 8 -5 calısıyorum
satın almada
maasımı söylemiyim
sizde resmen kaderinize razı gelmişssiniz
diğler işler nasıl gec vakıtte cıkıyor
:KK53:

diğir işler derken arkadaşlar dominos filan dediler onu kasdettim

X