maddiyat sıkıntısı :-(:-(

_bilgehan_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
4.796
5.398
32
Ben o kadar doluyum ki sadece yazmak için yaziyorum ve sizden sadece dua istiyoruz çünkü başka hicbirsey yapamaz kimse 550 tl ye çalışan nişanlı bir kızım :mad::mad: ailemin bir beklentisi var sanki para alıyorum gibi ev düzelecek laf sokup duruyorlar babamda tek maaş elinden geleni yapıyor ama dayanamıyorum artık hesap kitap yapmaktan annemin gün parasını veriyoruz dersane taksimi veriyorum kredi kartı oduyorum :-( kafayı yemek üzereyim off.

Allah yardımcınız olsun. .inşallah Rabbim size güzel bereketli kapılar açar

amin inşallah dualarinizi eksik etmeyin :-(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım asgari ücret bile değil 550 lira.. nerede çalışıyorsun eğitimin var mı? burgerda mc donaldsta bile asgari ücret alıyorlar.. farklı bir iş arasan...

avukatin yanında sekreterim memur gibi 8de başlayıp 5de cikiyorum diğer işler hep geç saatlerde çalışıyorlar ailem ve nişanlım izin vermez. adalet mezunuyum

Allah yardımcın olsun. Zor vallahi yaşam mücadelesi. Dersane demişsin, kpss falan herhalde. İnş kazanırsın sende..

evet kpss umarım kazanırım.

avukatin yanında sekreterim memur gibi 8de başlayıp 5de cikiyorum diğer işler hep geç saatlerde çalışıyorlar ailem ve nişanlım izin vermez. adalet mezunuyum

birde avukat olucak yani işvereniniz. hak hukuk kanun ceza herşeyi bilen biri ama asgari ücertin altında bir ücretle eleman çalıştırıyor sizin sigortanızıda yapmıyordur heralde. Tabi tüm bunları tam zamanlı çalıştığınızı düşünerek yazıyorum. Yarı zamanlı çalışıyorsanız o ayrı 8-5 her gün mü ? Allah yardımcın olsun maddi sıkıntı çok kötü birşey.

hayır sigorta yatıyor. hafta içi hergün cumartesi yarım gün çalışıyorum

Çok az değilmi aldığını ücret
Aynı öalışma saatleri ile başka bir yerde de iş bulursunuz.En azından bi asgeri ücret alırsınız

nerde bulabilirim ki niğde gibi küçük bir ilde :-(

asgari ücret olsa öpüp tepeme koycam :-(

asgari ücret olsa öpüp tepeme koycam :-(

Bence patronunla konuş bu konuyu lise mezunu olduğuna göre reşitte olmuşsun yani asgari ücrette yaş farkı var ya o yüzden söylüyorum. Maaşına zam iste hiç değilse asgari ücret yapmasını söyle ve yapmazsa şikayet edeceğini avukat olduğu için şikayet ettiğinde çözüm alacağınıda çok iyi bilir hakkını yedirme sakın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

lise değil anadolu üniversitesi adalet mezunuyum ben.

Ee o zaman çok ama çok az maaş alıyorsun kesinlikle patronunla konuşup zam istemelisin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

adalet mezunusun ve asgari ücret altına çalışıyorsun? hakkını ara 2 senede öğrenmiş olman lazım.
benim yakın arkadaşım adalet mezunu elektrik şirketine girdi 1500 alıyor. bence başka işlere bak. emeğin sömürülüyor.

"Mutlaka her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır" inşirah suresi

Feraha çıkarsınız merak etmeyin hiçbişey hep aynı seyrinde gitmez maddi olarak rahatlayıp başka sıkıntılar yaşarız hayat bu hep iniş çıkışlarla dolu..yinede dua edicem sizin için iyi geceler

X