Çatlaklar MADECASSOL kullanan var mı??

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Bende bugun dr ye gittim ilac yazdirmak icin arada kremleride yazdirmak istedim.bunlari ne icin istiyorsun dedi bende anlattim.faydasiz dedi üzüldüm:KK43:.ama yinede aldim denemek istiyorum..

Bu ilacı doktor bana bir operasyon sonrası yara tedavisi için verdi.
Fakat cildimi yaktı.
Sanki Antalya'nın 12 güneşinde kalmışım gibi yandı yani.
Tabi mecburen kullanmayı bıraktım. Şimdi soyulma aşamasındayım.

Arkadaslar sakin bir doktora danismadan bilmediğiniz bir kremi kullanmayin....ben 29 yaşındayim ..gül gibi cildimi mundar ettim resmen...yaklaşık bir yildir kremler cilt bakim ürünleri benim de yoğun ilgi alanima giriyor...hangi kremin cilde iyi geldigini duysam baslardim arastirmaya...madecassol ude bir yil kadar önce duydum..internettn arastirdim..bu sitenin yorumlarini okudum...sıkintm sadece yaslanma belirtileri yeni baslayn cildimin bi nebze daha parlamasi ve bir iki sivilce izinden kurtulmakti..bir yil kadar sonra fazla olumsuz yorum görmeyince gidip eczaneden aldim madecassolu..bi sevinç eve geldim.yuzume sürdüm..surmemle hafif bi yanma oldu ve bi miktar kizardi..onemsemedim zaten birkac dakika sonra kizarma da yanma da gecti...uyumadan evvl yüzümü temizledim..ertesi sabah yüzüm berbat gorunuyordu..renk dalgalanmalari...agzimin çevresinde kirmizi bi halka..dedim ben kendime ne yaptim..öğleye dogru yüzüm süper oldu dalgalar gitti..sevindim ise yaradı diye..sonra bi sure kullanmadim.on gun kadar once seytana uydum yine sürdüm..yine ayni etkilr oldu..gecer dedim ama geçmedi..agzimin etrafi kıpkırmızı oldu..bikac gün icinde kabardi...küçük kirmizi noktalar oluştu..kasinmalar...ne sursem kar etmedi daha fena yapti..üç gün boyle gitti..aynalara bakamaz oldum..bin pişman oldum...sonra doktora gittim..yuzume bakar bakmz egzama dedi..ben bugune kadar cildimle ilgili tek bir sorun yasamadim..ergenlik sivilcem bile olmadi..niye olur bu egama diye sordum...yeni kullandigin bi urun var mi dedi doktor..o yapmıştir dedi...tabi diyemedim ben boyle bilip etmeden kafama gore kremler kullandim kendimi bu hale soktum diye..aldim egzema kremlerini.dondum eve..hametan da verdi..hametan kesinlikle tuylenme yapiyor bu arada...birde iyilesecegim diye sakallarim oldu...4 gündür krem kullanıyorm ama izler tamamen geçmedi..golgeler var..gecer mi onu da bilmiyorm..güzelim yüzü berbat ettim..simdi lekeli ve extra sakalli biyikli bir cildim oldu...madecassol ve hametan sagolsun...cok uzattım biliyorum ama ben yandım Siz yanmayin...cildinizle ilgili sizi mutsuz eden bir probleminiz varsa kesinlikle doktora gidin...kendi doktorunuz olmayin...bilmediginiz kremleri yüzünüze surmeyin..ben yaptim cok pisman oldum ayni pismaligi yaşayın istemm..kimi ne yarayabilir bu kremler ama bunu bilemezsiniz..bu riski almayin..bu arada benim cilt tipim asiri kuru...madecassolu bacaklarima kullandım..bi zararini gormedim..ama yüzünüze asla surmeyin

bende 6 ay kullandım kremi ilk birkaç ay fark görülüyo gibydi ancak sonrasında çok tüylenme yaptı bende bıraktım kullanmıyorum artık :KK43:

anladım bu demek oluyorki benim önceden var olan çatlaklarıma pek faydası dokunmayacak bilsem bahsettiğiniz ampulden alırdım 3 ay kadar kullanınca etkisini ancak gösterebildiğini söylemişti aldığım eczacı.ben 3 ay kullanmayı planlıyorum etkilerini paylaşırım tabiki :KK3:
Merhaba peki kullandıniz mi gercekten ise yaradi mi?yaramadiysa baska bir care buldunuz mu?

Canım Merhaba.
Aktarım sayesinde bu kremle tanıştım.Çok hızlı kilo alıyorum ve çok hızlı kilo veriyorum(ne yazık ki)bundan dolayı kollarımda omuz kısmında çatlaklar oluşmuştu.Çok uzaktan farkedilmiyordu ama yakından da ben burdayım diyordu.Bana madecassol ve hametan ı al,karıştır ve çatlaklarına yahut selülitin varsa sarkma varsa o kısımlara 1 ay düzenli kullan demişti.Hemen eczaneden madecassol ve hametan aldım ve bir kapta ikisini karıştırdım sonra düzenlice kullandım inanılmaz şekilde düzeltti.1 haftada bir hayli çatlakları giderdiğini gördüm, çatlak görünümünü düzeltti cildimi toparladı ve farkedilişi bayaa bi azaldı yani.Hafifçe sarkma oluşumu vardı içerden tamamen toparladı krem zaten madecassol dışardan hametanda içerden hücreleri toparlar ve düzenli kullanımda 1 ay sonra değişmi kesiiin görürsün demişti o bunların eğitimini almış vesaire..Sadece iğrenç bir koku bırakıyor onu söyleyeyim.Sürekli deodorant kullanan bir insanım ve ter kokum çok acayip kokmuştu o zaman sabah kalktığımda zaten kremler karışınca fena kokuyor. Gece iyice omuz kısmıma yedirip masaj yapar gibi 5 dk falan ovuyordum.Sabah kalkıp duş alıyordum yada kollarımın o kısmını sabunla köpürtüp sonra nemli bezle iyice siliyordum geçiyordu.Bence kullanmalısın ve en az bir ay kullanmanı da öneririm.
Hametan yerine fito krem kullansak olur mu benim bekar olmama rağmen 5 6 yıllık beyaz orta derinlikte çatlatlarım

X