Makyaj bağımlılığı / "tanıyamadım seni"

ATTRAENTE

ACTA EST FABULA
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ağustos 2008
14.104
32.546
Ben makyaj yaptigimda degusmiyorum. Ben mi makyaj yapmayi bilmiyorum, anlamadim.
Bazı malzemeler cidden değiştiriyor, max factor un panstickleri başka bir insana dönüştürüyor tipi, çok yorgun olduğumda kullanırım ama cidden başka birşey çıkıyor ortaya🙈

sirinsh

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2020
475
2.476
Bence çok değiştiriyor. Bende bu konudaki gibi makyaj bağımlısıyım. Yapmak sanat gibi bir sürü şey sürünce sanki bambaşka hissediyorum :KK43:
🤔 Olabilir , demek ki ben bilmiyorum zaten onunla uğraşamam gibi geliyor , sonuçta altında ne olduğunu biliyorum çok degissem n'olacak gibi geliyor , birlikte kalsak sabah adam görmeyecek mi 😂😂

suslutrs

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2020
271
242
🤔 Olabilir , demek ki ben bilmiyorum zaten onunla uğraşamam gibi geliyor , sonuçta altında ne olduğunu biliyorum çok degissem n'olacak gibi geliyor , birlikte kalsak sabah adam görmeyecek mi 😂😂
Ahahah teyzem beni her gördüğünde ya üşenmedin mi diye soruyor😂😂😂 neyse benim adam gördü böyle daha güzel yapma dedi kurtardık😀

CiNNET NUR

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
5.055
24.223
Millet makyajla kendini değiştiriyor ben ayda yılda bir fondoten süreyim diyorum yüzüm Bülent Ersoy’a dönüyor 🤦🏼‍♀️

çalıştığım zamanlarda makyaj yapardım ama beni hiç değiştirmedi. yine de nişanlıyken eşimde farklı bir algı oluşturmamak adına makyajsız durmaya çalıştım yanında. sizde fazla makyaj yapıyorsanız azalta azalta gösterebilirsiniz kendinizi.çünkü gerçekten büyük travma oluyor erkeklerde

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 308 gün geçti.

CocoParisien

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
583
1.048
24
ben sarıya donuk notr alt tonluyum betim benzım atık duruyor hasta gıbı :KK70: kesınlıkle bır renk ıstıyor bırseyler ıstıyor yuz
bu nedenle kendı dogal sac rengımın dısınada cıkamıyorum hep yansımalı kumrallardayım :KK70: bır ton acmaya kalkayım benı goren ahanda zombıler dunyayı basmıs derler
Ben de aynı durumdayım. Halbuki buğday tenli filan değilim, bildiğiniz Sevimli Hayalet Casper beyazlığındayım ama cilt alt tonundan kaynaklanıyor sanırım. Doğal saç rengim kumral. Hiç sarı saç denemedim. Bir kere doğal rengimi sarıyla açmışlığım var ki bir ton anca fark etmiştir. Mezardan kalkıp gelmiş gibi oldum tövbe 🤦‍♀️ Nasıl özeniyorum avatarımdaki saç rengine.

basak_83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
1.027
1.662
Ben makyaj yaptigimda degusmiyorum. Ben mi makyaj yapmayi bilmiyorum, anlamadim.
Valla ben de okudugumda bunu dusundum ben de hic degismiyorum :)) hatta bazen biraz abarttigimda cirkinlestirmis gibi geldigi bile olur. Sanirim ben de makyaj yapmayi bilmiyor olabilirim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-04-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Miniminiminicik

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
688
860
29
Bende ayniyim ama bilmiyorumda kuafor bana goz makyaji yapinca gorme o gozleri aman allahim bu ne guzellik diyosun
Silincede ne bicim gozum var biri birine benzemiyo diyosun
Goz makyajini iyi yapinca cok degisiyor insan bide dudaga hile flnda varsa vuuuv
Daha bunun golgelendirmesi burnu kucultmesi elmacik kemiklerini belirginlestirmesi derken bayagi degisiyosun

Belgisizamir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
272
617
Beni eşim evlenene dek değil evlendikten sonra da makyajsız görmedi. Buğday tenli renksiz bir cilde sahibim. Ama eşim makyaj yaptığımı fark etmezdi. Hafif ince bir kapatıcı, dipliner ve dudağa pembelik verecek kadar parmağımın ucuna sürdüğüm ruju yayardım tüm makyaj buydu ama acayip değiştirirdi. Evlenince de devam ettim sabah erken kalkar tazeledim:halay:
Sonra hamileliği öğrendiğim gün bıraktım. Kimyasallardan uzak durma kararı aldım. Bir anda ilk defa esim görünce hamilelik seni gerçekten çok halsiz yaptı yüzünün rengi soldu diyip üzüldü:KK45: açıkladım tabi sonraları ama makyajsız daha güzel olduğumu belirtir çünkü artık elinden bir şey gelmez her şey için çok geçtir kendisini teselli etmesi gereklidir.
Makyajı azaltarak hem kendi gözünüzü hem de çevrenizi buna alıştırabilirsiniz. Kendinize güvenin.

llylzll

h&y&u
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
2.358
4.945
Demekki seni degistirecekmkadar yapmiyosun ama ben konu sahibine inaniyorum kuzenimin eşini nisanliyken tanimistim ve evlenene kadar hic makyajsiz gormedim tabi kizi ....neyse bunlar evlendiler bigun bize ziyarete geldiler ve kiz makyajsiz geldi gözlerime inanamadim başka bi kız geldi sandim yuuh dedimm wooohhh dedim icimden cok şaşırdim nasil bukadar degişebilir bir makyajla diye tabi icimden ..meger dudaklar ince kirpikler yok gözleri iri degil kucucuk ....goz rengi ela degil koyukahve ve yuzu bembeyaz aslinda yine guzel kiz ama makyajla cok farkli

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1110 gün geçti.

ATTRAENTE

ACTA EST FABULA
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ağustos 2008
14.104
32.546

Eklentiler

• Max-Factor-Panstik-Kapatici-Stik-Fondoten-12-True-Beige-3.jpg
    Max-Factor-Panstik-Kapatici-Stik-Fondoten-12-True-Beige-3.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 2