Tüp Bebek Merkezleri Malatya'da tüp bebek tedavisi görenler

selamlar malatyada istediği gibi ilgili bir doktor bulan var mı? sanırım istanbula gideceğiz 😭

Merhabalar yakın zamanda Malatya’da tüp bebek tedavisi alıp pozitif sonuç alan arkadaşlarım var mı🥰
Ben 🥰🥰2016 da 5. Gün embriyo transferiyle bi oğlum oldu sonrasında dondurulmuş yaptım tutmadı oğlumdan kalandı dondurulmuş .Bu ay da tekrar başladım 6 temmuzda tek embriyo 5. Gün transfer yapıldı yarın kan testim var ama 7. Gün dayanamadım kanda baktırdım 0.59 çıktı yarın test günüm ama yapmaya korkuyorum bide adet olmam lazımdı bugün oda olmadı karışık duygular içindeyim 😔😔😔😔

Ben 🥰🥰2016 da 5. Gün embriyo transferiyle bi oğlum oldu sonrasında dondurulmuş yaptım tutmadı oğlumdan kalandı dondurulmuş .Bu ay da tekrar başladım 6 temmuzda tek embriyo 5. Gün transfer yapıldı yarın kan testim var ama 7. Gün dayanamadım kanda baktırdım 0.59 çıktı yarın test günüm ama yapmaya korkuyorum bide adet olmam lazımdı bugün oda olmadı karışık duygular içindeyim 😔😔😔😔
Ahh inşAllah erkendir o yüzden çıkmamıştır öyle umut edelimm🙏🏻🐣 Hangi doktora gidiyorsun canım sen

Malatya Doğu Fertil Dr larım farketmiyor uğraş hoca be Denizhan hocam ikisi de ilgilendi sağolsunlar 🥰 doğufertili öneririm yeni yerleri de güzel Dr ları iyi 🥰🥰🥰
😍😍Bende nasip olursa geldiğimde orayla görüşmek istiyorum kuzum Rabbim emeklerinin karşılığını versiinnn🙏🏻❤️🐣

Ben Malatya’da Doğu Fertil’ de yaptım kesinlikle memnun kalmadım madden kısıtlı bir imkanınız varsa sakın gitmeyin para zaman umut kaybınız olur
Geçmiş zaman ama bende yorum yapmak istedim gerçekten çok eksikleri var bende yaptırdım olmadı size katılıyorum olmadığından değil nasip kısmet ama herşeyi tam anlamıyla yaptıklarına inanmıyorum

ben çok memnun kaldım çalışanlar birer arkadaş gibi. bence sıkıntı şu ki biz %100 sonuç bekliyoruz. ilki negatif çıkınca dünyam başıma yıkılmıştı hemen gittim hesap sordum neden olmadı neden neyi eksik yaptık?? sizin suçunuz falan bile dedim. uğraş hoca sakince dinleyip beni de sakinleştirdi. daha farklı bi yöntem denedik onların uğraşı ve tabi ki allahın takdiri ile oldu. 2.seferde ben de aşırı rahattım transfer olduğumu bile unutmuştum bence bunlar da çok etkili

Haklısın canm hep olumlu sonuç bekliyoruz biz olumsuz olunca da suçlu arıyoruz ama ben sırf suçlamak için söylemiyorum doktor herşeyi hakkıyla yapacak sonrası takdiri ilahi nasip kısmet ama en azından benim tedavimde eksiklikler vardı transferden önce bile biz bunu söyledik tahmin ettiğim gibide oldu tutmadı yani benim kızgnlıgm tutmadığına değil eksik tedaviye sonuçta maddi manevi emek veriyoruz

Malatyada gecen yil bu zamanlar bende tup bebek icin gittim o kuruma isminj bile anmak istemiyorum. 1 yil olmus hala psikolojim duzelmemis. Tup bebek cokta masum değilmiş. 17 aralik 2022 yumurta toplama islemi icin sabah gittik yumurtalar toplandi yarim saat yatis ve eve gittik bende acaip agrilar var soyluyorum gecer diyorlar aksam oldu agridan duramiyorum cigerlerim bana batiyor yatamiyorum yatyim an cigliklar basiyorum. Doktor beyi aradik gecer naz yapma tarzinda konustu. Esime dedim ben ölüyorum. Hastaneye gotur ambulansi aradi hastaneye gittik acile .. oradaki doktor cigerlerim agriyor diye abi usutmus al gotur paca icir. Tam cikacagiz ben yürüyemiyorum. Tekrar donuyoruz tekrar bakiyorlar kan degerlerim düşüyor. Ve kirmizi alana aldilar beni ultrasyina gonderiyorlar uzanamiyorum uzaninca bagirarak kalkiyorum. Sonra kirmizi alanda igne yaptilar sanırım biraz gecti emar cekildi karnimda sivi var ama ney belli degil egitim arastirmadayiz kadin doguma sevk ediyor kadin dogum diyor kanamasi yok hasta benim degil. Ismini bilmedigim hic tanimadigim kirmizi alan doktoru ne demek hasta senin degil dedi. Zor bela kadin dogum oradan acilen ambulansla turgut ozal tip merkezine gittim gunlerden pazar orada da 3 4 belkide daha cok saat takip yapildi dogrudan ameliyata esinizde gelsin imza verin rahi. Yumurtaliklar alinabilir. Cok kiymetli dr bey Abdullah karaer pazar gunu evinden cikip gelmis ve ameliyatimi yapmisti rahim ve yumurtaliklarim alinmamisti ama gunlerce yogun bakimda kaldim kanama devam ediyordu sonra servis sonra taburcu oldum. Hemotolojiye sevk ettiler gittim kanimda bir sikinti yoktu cok şükür herkese soruyordum neden oldu benim mi hatam doktorun mu ki.se bilmiyordu. Gecenlerde istanbula gittik sirf bunu ogrenmek icin bir merkeze gittim durumu anlattim dedim ben bir daha tup bebek dusunemiyorum bu benim vucudumun bir sikintisi mi dediler senin vucudunla alakali bir durum Yok doktor igneyi cok batirmis toplama islemi sirasinda dedi. Iki tarafta dediler iki tarafada cok batirmis . Ve ben bunu duyunca dunya basima yikildi. Ya biz tum umutla maddi manevi sikintilarla gidelim kasabin et dogramasi gibi gonderelim. Bende ne psikoloji kaldi ne seklim yarim insan oldum diyebilirim. Masumane bir tup bebekti
Ve o merkez adini anmak istemedigim yer beni arama geregi bile duymadi.

X