Tüp Bebek Merkezleri Malatya Turgut Özal Tıp Merkezi'nde Tüp Bebek Tedavisi Görenler Fikir Verebilir mi?

Yaşım 33 canım. Birkaç gündür bütün sayfaları okudum her şeyi düşünüyorum. Ankarada yol çok uzun ama malatyada evim var burda da bilgi bulamıyorum. Kafayı yiyecem artık.
Merhaba size tavsiyem evinizin oldfu kalacak yerinizin oldgu bir şehirde deneyin. Malatya bana bir buçuk saat ama ben Ankara tıp fakültesine girltmistm orda ameliyat oldgm için orda şansımı denedim ama olmadı.dondurulmusta yok.bende merkez aratiyorum şuanda. Aslında labaratuvar çok önemli doktorda önemli tabi ama belli bir yerden sonra lab emriyolaga kalıyor o yüzden hacettepeyi Malatya'yi bilmiyorum ama tıp fakültesinden memnun kalmadım kesinlikle

Merhaba size tavsiyem evinizin oldfu kalacak yerinizin oldgu bir şehirde deneyin. Malatya bana bir buçuk saat ama ben Ankara tıp fakültesine girltmistm orda ameliyat oldgm için orda şansımı denedim ama olmadı.dondurulmusta yok.bende merkez aratiyorum şuanda. Aslında labaratuvar çok önemli doktorda önemli tabi ama belli bir yerden sonra lab emriyolaga kalıyor o yüzden hacettepeyi Malatya'yi bilmiyorum ama tıp fakültesinden memnun kalmadım kesinlikle
Fakültelerde süreç çok uzadığı için oraya gitmeyi düşünmüyorum. Şuan Ankara Başkent hastanesi Hulusi Bülent Zeyneloğluna gitmeye karar verdik. Önümüzdeki hafta ön görüşme için gidecez. 7 başarısız denemem var o yüzden gideceğim doktora güvenmek istiyorum. Hulusi hoca şuan kafama yatıyor

Fakültelerde süreç çok uzadığı için oraya gitmeyi düşünmüyorum. Şuan Ankara Başkent hastanesi Hulusi Bülent Zeyneloğluna gitmeye karar verdik. Önümüzdeki hafta ön görüşme için gidecez. 7 başarısız denemem var o yüzden gideceğim doktora güvenmek istiyorum. Hulusi hoca şuan kafama yatıyor
İnşallah son denemeniz olur.benm Ankara tıp fakültesi ndeki sürecim ilaç opu transfer toplam on beş gün sürdü. Bende Dr arastiryorum şuan çok kararsızım sizin problem ne acaba

İnşallah son denemeniz olur.benm Ankara tıp fakültesi ndeki sürecim ilaç opu transfer toplam on beş gün sürdü. Bende Dr arastiryorum şuan çok kararsızım sizin problem ne acaba
Benim amh çok düşük en son denememizde 1 tane 3. Gün embriyosu oluştu. 7 deneme yaptım ama hiçbirinde 5. Güne gelen embriyo olmadı maalesef. Tüplerimin de ikisi kapalı

Yaşım 33 canım. Birkaç gündür bütün sayfaları okudum her şeyi düşünüyorum. Ankarada yol çok uzun ama malatyada evim var burda da bilgi bulamıyorum. Kafayı yiyecem artık.
Tatlım ben zercan hanım la tüp bebek yaptım .44 yasındayım ve tek yumurtam vardı yüzde 5 sans verdiler,Allah var o da yüzde 5-10 dedi oran için şimdi oğlum 2 yaşında .rabbim isteyen herkese versin🙏🙏🙏
Rabbim yardımcımız olsun. 7 denemeden sonra ne yapacağımı şaşırdım her şeyi düşünmek zorundayız. Araştırdıkça kafam karışıyor.
canım sorun için ne dedi doktorlar

Zercan hanım alanında en iyilerden diyebilirim. Etrafımda Bi çok insan memnun kendisinden. Ben tüp bebek yapmadım ama bi doktor olarak çok ilgili alakalı.

Şu anda Turgut Özal tıp merkezine giden var mı? Ankara başkent ya da Malatya Turgut Özal tıp merkezini araştıyorum. Gidenler yorum yapabilir mi?
Doktoru psikolojik problemleri olan bir insan tuhaf konuşmaları ve davranışları var benim psikolojimi bozmuştu bir ay kendime gelemedim kesinlikle önermiyorum benim için ilk ve son oldu

X