Malesef Boşanamıyorum :(

Oncelikle şunu gonul rahatligiyla belirtebilirim ki aile mahkemelerinin% 99 u bayandan yanadir. Erkekten yana olduklari istisnadir ki bu da kusurun % 70 den fazlasinin bayanda oldugu hallerdedir. Siz dosyaya taniklarinizi bildirdiniz mi ve taniklariniz dinlendi mi acaba?

bayan yana olma tarafına ben mi rastlamadım acaba... içkisini dayağını kanıtladım darp raporum olmasa da tanıklarla tanıklarım dinlendi ama sonuç yine benden yana olmadı malesef :KK43:

hakimler kadınlardan yada olmuyormuş malesef polis raporum yok hastanede rapor tuttan jandarmaydı o karşı tarafın tanıdığı çıktı kendisi söylemişti büüyük ihtimal oyüzden olduğunu düşünüyorum tamamen ifadem değişmemiş ama önemli cümleler çıkarılmış falan oda benim işime yaramadı mahkemede ama yine fotoğraf olsun biçok kanıt sundum aslında ama :KK43:

Boyle hukukmu olur yahu elinde delilin varmis daha neyi beklemisler bosanma karari vermek icin anlamis degilim ! ayrica o jandarma her kimse yaziklar olsun resmen is birligi yapiyorlar demekki meslek bazilarini adam yapmiyor ! acayip sinirlendim su anda cnm benim gercekten hikayene cok uzuldum kendimi senin yerine koydum :KK43:((((((((

hiç düzelen bir psikopat gördünüz mü? hepsi aynı bunların. baktın adam değil delinin biri hiç zorlamayp bırakacaksın. yoksa sende dayak yersin ailende mağdur olur.

okurken inan cok üzüldüm .ailen sana kıyamazken sen her birinden siddet dayak yemişsin aldatılmıssın ayrılmak ıstemıssın boşanmak için bile para istemiş seni köle gibi görmüş.cok cıkarcı menfaatci biriymiş bu.hadi diyelim oglu hasta naptıgını bilmiyo.kayınvalide kayınpeder bütün bunlara nasıl izin verir nasıl birde onlar sana bu eziyeti yapar kayınpeder döverken kaynananın gülerek izlemesi seni kullanıp kullanıp iş yaptırıp ben yaptım demesi çamasırlarını bile yıkamaması pes.hakime bunları aynen anlatmadın mı kimbilir nasıl bir savunma yaptılar hakimi inandırdılar.sakın para vermeyın bu aıleye o kadar işkence çekip bide paramı verceksin gitcek onla bunla yıcek paraları bide belli bi süre dayanır sonra boşanır nasılsa.ailenede tavsiyem abinin iş yerini basıyomus ya tehtid filan bu durumu ispatlayıcı bi kameramı olur sivil polismi olur bişey yapsınlar o tehtidleri ispatlamaya calısın hakime.ve böyle bir adamdan nolursa olsun boşan sevmiyo seni sevemez kimseyide.nasıl sinir oldum okurken onlara o kadının kayınvalideninde kızı var o kızda sana abime dövdürtürüm vb seyler demişya inşallah o kızda senin yasadıklarını yasarda o kaynananda görür nasıl oluyomus yasattıkları.canım namaz kıl ve dua et allah onlara öyle bişey yasatsınki saana yaptıklarına pişman olup böyle gelip yalvarsınlar ve boşan diyede dua et.gerçi hissettiğim şu birgün senin eline düşcekler sanırım hepsi içimden öyle gectı nedense artık eşin ikinci kez evlenirse senin kıymetını anlar gibi düşünüyorum malum kendi gibi birine layık o senin kıymetını bılememiş.madem kıymet bılmedın al sana dıye bı ceza ceker ınsallah .yalnız dısarı cıkma nolur nolmaz .allahtan cocugun yok.sana attıgı msjları sılme hatta telefon konusmalarının dinlenmesini takip altına alınmasını iste yada döküman al bununla ilgili.mahkeme için.tehtidler cıkar ortaya.alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste derler ya sabret günü var cekiceklerdir.demekki seninde cekicek cilen varmıs ama sanslısın seni seven bir ailen var.onları hiç üzme.dediğim gibi dünya dua üzerine kurulu allah sana yardım edebilir ancak o isterse onları kahreder seni kurtarır.ben nette görmüştüm 40 gün ya cebbar ismini 211 defa söyleyıp allahım su ısımı söyle yap bunu bana ver gibi dua edersen kabul olunur yazıyodu ve ben denedim 40 gun olmadan olmustu duam.gece yarısı söylicekmişsin esmaül hüsnadan isim bu.bol bol dua et canım.allah yardımcın olsun.

okurken inan cok üzüldüm .ailen sana kıyamazken sen her birinden siddet dayak yemişsin aldatılmıssın ayrılmak ıstemıssın boşanmak için bile para istemiş seni köle gibi görmüş.cok cıkarcı menfaatci biriymiş bu.hadi diyelim oglu hasta naptıgını bilmiyo.kayınvalide kayınpeder bütün bunlara nasıl izin verir nasıl birde onlar sana bu eziyeti yapar kayınpeder döverken kaynananın gülerek izlemesi seni kullanıp kullanıp iş yaptırıp ben yaptım demesi çamasırlarını bile yıkamaması pes.hakime bunları aynen anlatmadın mı kimbilir nasıl bir savunma yaptılar hakimi inandırdılar.sakın para vermeyın bu aıleye o kadar işkence çekip bide paramı verceksin gitcek onla bunla yıcek paraları bide belli bi süre dayanır sonra boşanır nasılsa.ailenede tavsiyem abinin iş yerini basıyomus ya tehtid filan bu durumu ispatlayıcı bi kameramı olur sivil polismi olur bişey yapsınlar o tehtidleri ispatlamaya calısın hakime.ve böyle bir adamdan nolursa olsun boşan sevmiyo seni sevemez kimseyide.nasıl sinir oldum okurken onlara o kadının kayınvalideninde kızı var o kızda sana abime dövdürtürüm vb seyler demişya inşallah o kızda senin yasadıklarını yasarda o kaynananda görür nasıl oluyomus yasattıkları.canım namaz kıl ve dua et allah onlara öyle bişey yasatsınki saana yaptıklarına pişman olup böyle gelip yalvarsınlar ve boşan diyede dua et.gerçi hissettiğim şu birgün senin eline düşcekler sanırım hepsi içimden öyle gectı nedense artık eşin ikinci kez evlenirse senin kıymetını anlar gibi düşünüyorum malum kendi gibi birine layık o senin kıymetını bılememiş.madem kıymet bılmedın al sana dıye bı ceza ceker ınsallah .yalnız dısarı cıkma nolur nolmaz .allahtan cocugun yok.sana attıgı msjları sılme hatta telefon konusmalarının dinlenmesini takip altına alınmasını iste yada döküman al bununla ilgili.mahkeme için.tehtidler cıkar ortaya.alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste derler ya sabret günü var cekiceklerdir.demekki seninde cekicek cilen varmıs ama sanslısın seni seven bir ailen var.onları hiç üzme.dediğim gibi dünya dua üzerine kurulu allah sana yardım edebilir ancak o isterse onları kahreder seni kurtarır.ben nette görmüştüm 40 gün ya cebbar ismini 211 defa söyleyıp allahım su ısımı söyle yap bunu bana ver gibi dua edersen kabul olunur yazıyodu ve ben denedim 40 gun olmadan olmustu duam.gece yarısı söylicekmişsin esmaül hüsnadan isim bu.bol bol dua et canım.allah yardımcın olsun.

Allah razı olsun canım benim bin kere Allah razı olsun gönlünlünden ne geçiyorsunsa Allah sana en güzelini versin inşallah ...
biran önce boşanıp bu adamdan kurtulmayı okadar çok istiyorum ki tek bedduam Allah bana yaşattıklarını misliyle hem oğluna hem kızına yaşatsın diyorum, beddua kötüdür ama dayanamıyorum, Ailem olmasaydı ben şuan böyle sağlam ayakta duramazdım...

Allahıımm, son cümlelere doğru gözümden yaş döküldü..
Allahım bunlar nasıl caniler... nasil anne babalar.. nasıl insanlar................

Allahım yardımcın olsun.. Baska hiçbişey söyleyemiyorum.. Dondum kaldım suan da yazamıyorum..

Büyük Allahım seni bu insalardan korusun, kurtarsın. Allah yaptıklarını yanına koymasın..
Senin için dua edeceğim, baska elimizden ne gelebilir kii..........

Son düzenleme:
Allah ım yardımcın olsun ;( okurken çok etkilendim mazlumun ahı indirir şahı eşin de seni sevse zaten arkanda durur laf ettirmezdi kimseye ne diyim inşallah bir an önce kurtulursun;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sözün bittiği yer okurken o kadar çok etkilendim ki? Allah yar ve yardımcın olsun. Bir an önce kurtulursun inşallah bu aileden.

Allah belasini versin diyecegim sadece.Fiziksel siddet kullanan her insan acizdir.Heleki kendisinden gucsuzse.Esiniz olacak serefsizin itten farki yok bu ne ya hastanenin onune birakip kacmalar filan?İnsan azcik merhamet biriktirir icinde.Sakin geri doneyim yuvami toparlarim filan dusunme.Abinde gitsin dovsun o iti.Hemen darp raporu al suan birsey varsa vucudunda.Sinirlerim bozuldu

Son düzenleme:
Seni doven bi insanla imam nikahi kiyiyosun nue 1 ay sonra evlilik tarihi aliosun ki bi firsatini bulu kacamadin mi bile bile lades demissin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yasadiklarin kolay sey deil egwr 3 sene boyunca ayni evde yasamadigini kanitlarsan bisanirsin zaten

Allah razı olsun canım benim bin kere Allah razı olsun gönlünlünden ne geçiyorsunsa Allah sana en güzelini versin inşallah ...
biran önce boşanıp bu adamdan kurtulmayı okadar çok istiyorum ki tek bedduam Allah bana yaşattıklarını misliyle hem oğluna hem kızına yaşatsın diyorum, beddua kötüdür ama dayanamıyorum, Ailem olmasaydı ben şuan böyle sağlam ayakta duramazdım...

cok saol canım güzel dileklerin için mutlu oldum ınsallah sende gönlünden gecenlere en kısa zamanda kavusursun.beddua etmek ıyı degıl evet ama hakedene de etceksın cezasını cekıcekkı akıllansın allah bılır zaten yasaattıgını yasamadan ölmezsin derler.için rahat olsun yaşıcak oda.gencecik yasında çok çile çekmişsin belki ahiret için bunlarda senin imtihanındı bilemezsin bundan sonrası için rahat olursun inşallah.

Seni doven bi insanla imam nikahi kiyiyosun nue 1 ay sonra evlilik tarihi aliosun ki bi firsatini bulu kacamadin mi bile bile lades demissin

ne derse ne yaparsa boyun eğmek zorundaydım yani zorunda olduğumu sandığım için en başta boyun eğerek en büyük hatayı yaptım sonra oda bundan cesaret alarak devam etti tabi ki, asla dönmek devam ettirmek gibi bir niyetim yok sonuna kadar uğraşıcam yıllar sürsede kurtulacam inşallah...

Allahıımm, son cümlelere doğru gözümden yaş döküldü..
Allahım bunlar nasıl caniler... nasil anne babalar.. nasıl insanlar................

Allahım yardımcın olsun.. Baska hiçbişey söyleyemiyorum.. Dondum kaldım suan da yazamıyorum..

Büyük Allahım seni bu insalardan korusun, kurtarsın. Allah yaptıklarını yanına koymasın..
Senin için dua edeceğim, baska elimizden ne gelebilir kii..........

Amiinn arkadaşım çok sağol.. şuan en büyük yardım dua canım çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun

X