mama hazırlama

daha pratik yolu yok sanırım.hazırlanmış mamayı 1saatte tüketmek gerekiyore çünkü.biz alışveriş merkezine gidiorsak sıcak su istiyoruz oradaki yemek dükkanlarından.ek gıdaya geçince rahatlarsın.evde yaptığın çorbayı kavanoza koyabilirsin ya da kavanoz hazır mamalardan yedirirsin.bi kereden bişi olmaz.

canım bende suyu kaynatıyorum cam biberona ağzını kapatıp koyuyorum sıcak tutan çantam var dört saat kadar sıcak tutuyor bir taraftada mama için biberon alıyorum yanıma pratik oluyor canım

Ben de bir türlü istediğim gibi termos bulamayanlardanım :çok üzgünüm: Şimdilik büyük bi silikon biberonum var. 270 ml'lik. Ona suyu kaynatıp koyuyorum. Minik bi el havlusuna sarıp Defnoşun çantasının bi gözüne yerleştiriyorum. O su nerdeyse 3 saat falan sıcak olarak kalıyor. 2 sefer idare ediyor beni a.s

bende büyük bir biberonu var ona koyuyorum hani dökülmesin diye bir kapak varya onu loyuyorum uzuzn süre sıcak kalıyor.

kızlar bebe termosları çok kullanışlı.çelik olanlar 8 saate kadar saıcak tuyuor.300 ml. kızlar civciv bebede var.19,90 tl falan

Bende chıcconun termosunu kullanıyorum.8 saat sıcak tutuyor.Tavsıye ederım kızlar.

Bende çelik termos aldım 15 liraya bizim burdaki bi mağazadan 750 cc alıyor.

evet çelik termus bendede var her nekadar kullanmasakta :))250 cc alıyor ve 8 saaat sıcak tutuyor ..eminönünden 7 ytl ye almıştım :))

X