Manipülatif eş ile hayatım mahfoldu bana bir yol gösterin lütfen kızlar

Cevap vermeyin derim ben o sizi kışkirtinca baska seyle ilgilenin . Genel olarak sinirlenince peki diyin. Mesela hosunuza gitmeyen birsey soyledi peki diyin. Sonrasinda manyak dedi size aynen diyin .madem bosanmak zorlu olacak umursamamayi öğrenin.

Keşke böyle birsey deyip beni daha çok yaralamasaydiniz. Zaten caresizlikten bir ümit akil almaya gelmistim. Allah kimseyi çaresiz birakmasin yaşayan bilir
Avukatım ben.ben de boşandım hiçbir şekilde çocugun velayetini alamaz sizden çok önemli sebepler olması lazım korkmayın nafakayı bağlar hakim tazmınat bile alırsınız

Ufak bir örnek vereyim. Kuzenim 2 yasinda kızı babasina verildi. Kuzenimin bir kusuru yoktu. Baba aldi. Cocugu bile göstermedi uzun süre anneye. Eşi benim eşime o kadar cok benziyor ki. Defalarca sikayetci oldu zorla aldilar anneye gosterdiler. Ama asla velayeti alamadi. Ta ki 11 yasindayken kendi cocuk istediğini ısrarla soyleyince anneye verildi ama yillarca onun ne cektiğini ben gördüm. Bazen bazi seyler uzaktan göründüğü gibi olmuyor. Bosanmayi bende bilirdim buraya insan bi çare belki yasayan bisey denedi bi bilgisi vardir die insan yaziyor emin olun bosanma zaten aklimizin hep icinde... Güven yok sadece güven
Bakın yanlış yönlendirmeyin anneden çok önemli sebepler yoksa kesinlikle alınmaz. Ben avukatım ayrıca çocuk ben babamı istiyorum dese bile artık mahkemelerde cocuk beyanını esas almıyor çocugun üstün menfaati baz alınıyor

Cocugu alamaz. Kadinlarin bu korkuyla adamlara boyun bukmelerine uzuluyorum. O is o kadar kolay degil. Bir avukata gidip konusmalisin, sonra da davayi avukatin takibine birakip davayla ilgilenmemelisin, kac yil surerse sursun. Adamla da gorusme mumkun mertebe. Cocuk icin gerekirse sadece mesaj at, hatta hic yazma. Esin de cocugunu mahkemenin belirledigi gun ve saatlerde gorsun. Boylece herseye bir sınır koymus olursun, hayatina da yön cizersin.

X