maraton başladı...kızım emekliyor...

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
evet teyzeleri kızım emekliyor:nazar:zaten bilenler bilir çok hareketli bir bebek doğdugundan beri..hatta karnımda oldugundan beri:KK70: bugün artık tam anlamıyla emekliyor..ama bir sorunumuz var evin her yanını gezmek istiyor emekleyerek.tabi ebne peşinde egziniyorum..heryeri çamaşır suyu ile filan temizliyorum haftada 2 ekz filan ama ne bileyim halıalrın tüylerkirler ne yapacağız bilmiyorum..kısıtlamak istemiyıorum..zaten dişide çıkıyor huzursuz bir de engel olmak istemiyorum yaptıklarına..çünkü emeklerken çok mutlu..:emir_bebek:

cok sevindimm maşallah ona
engel olma bırak hevesi varken emeklesin
benim kızımda çalışmaları yapıyor baslar yakında
halının üzerine örtü serebilirsin bence

canım sadece halının üstünde kalsa keşke..halının üstüne pike yada çarşaf örtüyorum ama sadece halıda kalmıyor ..tüm evi geziyor:KK70:

maaşallah kızına inşallah yürüdüğü zamanlarıda yazarsın :nazar:
bizimki sürünüyo hala ama çok gayretli bakalım ne zaman emekliycek.

emeklemesi çok sıkıntı yaaa, ama çok ta keyif veriyor, biizmki düz duvara tırmancak nerdeysee, ayağa kalkmaya uğraşıyor sürekli, duvara tutunup kalkmaya çalışıyor, benim bacaklarıma tutunuyor, kalkmaya uğraşıyor, koltukların oturduğumuz kısmına uzanıyor sürekli, sürekli kalkma gayretinde, bi yürüse dünyaya çelme takceekk ammmeee, duur bakiiimmm

hay maşşallah bırak gezsin valla. hergün gezdiği yerleri sil süpür gezsin bebiş ne güzel. hem bazı bakteriler bebeğe faydalıymı bağışıklıklarını kazanmaları için

hayırlı olsun canım
cidden maraton
çınar emeklemeye ve ayağa kalkmaya başladığından beri ev saldım çayıra mevlam kayıra şeklinde
değil dak saniye başından ayrılamıyorum
yemek falan yapamaz hale geldim çünkü sabahın 7,5undan akşam 10,5a kadar toplamda ancak 2 saat falan uyuyor ancak
o arada da tuvalete mi gireyim çınarın biberonları nı mı yıkayayım çorba meyve mi hazırlayayım derken hooop beyefendi ayakta :p :S

Masallah kücük hanima,darisi bize artik...
Pesinde kosarken belki su yapisip kalan kilolardanda kurtulurum,yerimseniben
bi emeklese beyfendi

maşallah kuzuya bencede maraton
halının üzerini örtersinde diğer yerleride sürekli silmke gerekli
biz napıcaz bakalım emekleyince

Bizimkide dört bacak üstüne kalkıyo, sürünüyo. Yakın ama emeklememiz ne zaman acep. Çok hevesliyim yaaa. Emeklesin artık. Daha dişlerden de tık yok. Bakalım napacak. Seninkine de nazar deymez inş. Maşaalah yavruma.

aayyy bayılıyorum emekleyen bebeklere ::)) eminim benimki emekleyincede durr artıkk dicem ama çok sevimli oluyolar emeklerken yaa.maşşallahh canım kızına.sağlıklı bi şekilde emeklesin yürüsün yavrun :)

X