Bebek İkinci El MARKALI EĞİTİCİ OYUNCAKLAR AHŞAP BEŞİK MAMA ISITICI LOHUSA-BEBEK KIYAFETLERİ....VS

doyadoya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2013
157
15
DAHA ÖNCE AÇTIĞIM KONUDA HATALAR VARDI BİR TÜRLÜ DÜZELMEDİ,ŞİMDİ FİYAT BİLGİLERİYLE TEKRAR KONUYU AÇIYORUM,TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM,FİYATLARIM SABİT,PTT KARGOYLA GÖNDEREBİLİRİM YA DA ANKARA'DA ELDEN TESLİM ALABİLİRSİNİZ.TAŞINMA VE 2 ÇOCUK DOLAYISIYLA ÇOK İLGİLENEMİYORUM LÜTFEN KESİN KARAR VEREN ARKADAŞLAR ÖZELDEN YADA GENEL DEN İLETİŞİME GEÇSİN,ANLAYIŞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER,,,
5tl 3-6 (1) copy.jpg
5tl 3-6 (2) copy.jpg
5tl 3-6 (3) copy.jpg
5tl 3-6 (5) copy.jpg
5tl 3-6 (6) copy.jpg
5tl 3-6 (7) copy.jpg
5tl 3-6 (8) copy.jpg
5tl 3-6 (9) copy.jpg
5tl 3-6 (10) copy.jpg
5tl 3-6 (11) copy.jpg
5tl 3-6 (12) copy.jpg
5tl 3-6 copy.jpg
5tl 3-6ay copy.jpg
5tl 3-6ayy copy.jpg
5tl 6 copy.jpg
5tl 6-9 copy.jpg
5tl 12 copy.jpg
5tl 24ay copy.jpg
5tl 6666 copy.jpg
5tl alt açma copy.jpg
5tl bat copy.jpg
5tl el örgüsü yenidoğan copy.jpg
5tl sıfır 9 copy.jpg
5tl tane 6 al5öde 0-24 karışık copy.jpg
5TL yenidoğan copy.jpg
7tl 7 parça copy.jpg
8tl 9-12 copy.jpg
8tl sıfır 6 copy.jpg
8tl sıfır 6ay copy.jpg
10tl 0-3 copy.jpg

tabi özelden adrenizi yazarsanız en geç yarın sabah kargolarım

15 numara valizin boyutlarını öğrenebilirmiyim, birde 8 numara kitaplar ve valiz için son fiyat ne olur ?? ciddi alıcıyım..

valizin boyutunu şöyle anlatayım 2 bölmeli küçük bir valiz ;bezleri ıslak mendili biberonları yedek kıyafetlerini mamasını çok rahat sığdırabilirsiniz,bebek arabasının altındaki pusete sığar,fiyatlar sabit

Ankaradasınız değilmi aktivite masası 70 tl olurmu elden alsak bütün fonksiyonları çalışıyor mu

herşeyi çalışıyor eksiksiz ,son fiyatlarını yazdım canım

3 ayda büyük olsa sarıp sarmalarsınız 1 yasa kadar rahat olur yumuşacık gerçekten çok şık şirin bir tulum,ana kucağı oto koltuğu olarak kullanabilirsin birde uyumlu bebek arabasıyla travel olarak kullanabilirsiniz

oto koltuğu yeni doğandan 10 kg kadar kullanılıyor izofixli diye biliyorum ayrıntılarına netten bakabilirsiz,benim kızım çok rahat ederdi içinde koyduğum gibi uyurdu

X