Gebeliğe Hazırlık Mart 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
burda bir kısmı 12 de pil olmuşsun çatlamış bir kısmı da pike yaklaşmış dedi sen olsan ne yapardın bir söyle bakalım ???
Ya tamam haklisiniz da boyle hesap sorar gibi de olmaz uslub yanlis bence . Burda herkes herkese yardimci olmaya calisiyor hicbirimiz doktor degiliz zaten herkesten ayni fikri duyamazsiniz . 😁

Bnde 24 pik gördüm aynı gün 10 gün çok erken bn qe gün yapmayı düşünüyorum belirti var mı sende
psıkolojık mı yoksa başka bısemı bılmıyorum agzımın tadı yok ne yıyp ıcsem demır tadı gıbımı dıyım basla bır tad var sadece su ıcıyorum ondan bıle gecıyo o tat cok degısık bıde bıraz akıntım var ama hep olıyomuydu suandamı oluyo onu bılmıyorum

psıkolojık mı yoksa başka bısemı bılmıyorum agzımın tadı yok ne yıyp ıcsem demır tadı gıbımı dıyım basla bır tad var sadece su ıcıyorum ondan bıle gecıyo o tat cok degısık bıde bıraz akıntım var ama hep olıyomuydu suandamı oluyo onu bılmıyorum
İnşallah hayırlı haberler alırsın veririz birbirimize

Ya tamam haklisiniz da boyle hesap sorar gibi de olmaz uslub yanlis bence . Burda herkes herkese yardimci olmaya calisiyor hicbirimiz doktor degiliz zaten herkesten ayni fikri duyamazsiniz . 😁
hiç kimseye hesap sormadım sadece kafa karıştı herkes başka cvp verince

demir tadı bebiş belirtisi :skandal:

Kızlar yaa kendimi iyi hissetmiyorum pikten sonra bugün 5. Gün ama hiç belirti yok çok mu erken bn geçen hamile kaldığımda (boş gebelik ilk gebeliğimdi ) adete 10 gün kala bel ağrısı feci bi şekilde ağrım vardı bi de geğirme mide ekşimesi olmuştu şimdi hiç yok acaba bu ayda mı olmayacak sizde belirtiler nasıl kızlar 8 9 10 mart batı olanlar ne durumdasınız
Bat 8,9 Mart. Bu ay klomen +iğne kullandım. Ve iğneden beri geçmeyen kasık ağrım devam ediyor.kasıklarım hep hareketli bişey var ama ne çözemiyorum. Şişkinlik gaz var. Akıntı ve lekelenme vs yok . Keyifsizim enerjim yok. 🤦‍♀️

ayyy canımsın ya bak nasıl mutlu oldum sayfa 259 da paylastim testlerimi sana nasıl iletebilirim inan bilmiyorum site yi kullanmayı :)

20210301_082830.jpg

X