Gebeliğe Hazırlık Mart 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hiç kimseye hesap sormadım sadece kafa karıştı herkes başka cvp verince
Ben bu testleri yapmıyorum genelde tecrübem yok pik gibi olan günü de var gibiydi ama yok da gibi o yüzden kafasını karıştırmak istemediğim için testine yazmadım arkadaşın.birde zaten denemelerini yapıyormuş 😂en iyisi emin olmadan yazmamak. Sana da katılıyorum yanlışı düzeltmeye çalıştın bildiğin için sanırsam ama bazen yanlış anlamalar olabiliyor tek çabamız yinede yanlış bilgi verip üzmemek karşımızdakini 🌸bundan bu durumlar. Tatlı konuşmalar yanına 🤗❤️😊😻😉😍🙊🌸emoji kullanmasak bazen çıkış gibi algılanıyor 😂😀 🙈 kızlar arkadaşın o testi biraz karışık ne desek yalan olur. Bu kendi düşüncem 🙈

17/18 şubat yumurtlama 19 şubat çatlamaydı canım bugün 11. Gün....
dün koyuydu bugün daha koyu çıktı. Bende devam ettim testlere takip ettim bakalım bikaç güne belli olur 😍
Yumurtlamanın 10.gunu koyu yani zaten sen kesin gebesin hayırlı olsun erken gebelik varsa yap çıkar

Eklentiler

• 20210301_133328.jpg
    20210301_133328.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 18
  • 20210301_133325.jpg
    20210301_133325.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 20210301_133323_001.jpg
    20210301_133323_001.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 19

Ben bu testleri yapmıyorum genelde tecrübem yok pik gibi olan günü de var gibiydi ama yok da gibi o yüzden kafasını karıştırmak istemediğim için testine yazmadım arkadaşın.birde zaten denemelerini yapıyormuş 😂en iyisi emin olmadan yazmamak. Sana da katılıyorum yanlışı düzeltmeye çalıştın bildiğin için sanırsam ama bazen yanlış anlamalar olabiliyor tek çabamız yinede yanlış bilgi verip üzmemek karşımızdakini 🌸bundan bu durumlar. Tatlı konuşmalar yanına 🤗❤️😊😻😉😍🙊🌸emoji kullanmasak bazen çıkış gibi algılanıyor 😂😀 🙈 kızlar arkadaşın o testi biraz karışık ne desek yalan olur. Bu kendi düşüncem 🙈
:))))))))))) benim beynim yandı zaten

aboww yeni bir yorum. :halay:

Öff panik yaptım valla.. 25-26 sında pik olmamış ama demi
Pik olmamış görünüyor canım eğer testlerde bir sorun yoksa. Ben de hep böyle silik çıktığında oldu mu olmadı mı aralığında kalıyordum. Taa ki gerçek o kopkoyu piki görene kadar.

X