Gebeliğe Hazırlık Mart 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben o olaya inanmıyorum ya kalitesiz olur mu hiç kan veriyorsun mesela oluşan kan yine taze kan yani buda aynı boşalıyon geri oluşa sperm taze sperm ters ilişki dene bu akşam sen onunda çok faydası var
Yani şöyle mesela normalde 1 gün ara verdiğimizde daha fazla boşalıyor üst üste yaptığımızda sanki gramajı azalıyor :KK48:

Sonucun aksamuzeri cikacagini bildigim halde bakip duruyorum e nabiza kan sonucu ciktimi acaba diye
Cnm e nabıza çok geç düşüyor. En erken yine sağlık ocağından öğrenebilirsin. Keşke barkot kodunu bi yere not etseydin de internetten baksaydın. Sağlık ocaginin sayfasında

Yani şöyle mesela normalde 1 gün ara verdiğimizde daha fazla boşalıyor üst üste yaptığımızda sanki gramajı azalıyor :KK48:
o gram önemli değil Allah seni emi midemi bulandırdın :) ondan bir tane si dahi iş görüyor bir avuç yada bir damla kıstas değil doğru yere ulaşınca bir tanesi olsa yeter sen gramajı napcan kızçem bahçemi sulucan :))) :olamaz::olamaz::olamaz:

Kızlar şimdi benim reglimin 2. Ve 3. Günü hafta sonuna denk gelecek ben nasıl hormon için kan vereceğim bu ay 🤦
Benim de öyle olacak bu kan vermek için kadın Doğuma gitmemiz şart mı acaba sağlık ocağında yaparlar mı bizim burda bir doktor var ona da randevu r haftada ancak geliyor

Eklentiler

• 1F1EC5C2-F392-453B-BFA1-7BDEA016C887.png
    1F1EC5C2-F392-453B-BFA1-7BDEA016C887.png
    443,6 KB · Görüntüleme: 33
  • 5A81402A-85B8-46F0-9386-2BCAA945678F.png
    5A81402A-85B8-46F0-9386-2BCAA945678F.png
    507,8 KB · Görüntüleme: 31
Estağfurullah canım benim ne demek ben özele gidiyorum canım doktorum var orda. Devlete gitmem daha en son gittiğimde kavga edip döndüm😂😂Doktorum adet olursan 3. günü gel hormonlara bakcam demişti😄Aç veya tok gel diye birşey demedi bak bende şimdi merak ettim içime kurt düştü 😂😂
Bende özele gideceğim sanırım 😅 bugün regl oldum yarın 2. Gün bende yarın gideyim bari öğleden sonra giderim sabahtan çalışacağım aç olamam haliyle 😅
Benim de bugün olması gerekiyor eli kulağında bekliyorum test de yapmadım

Benim de öyle olacak bu kan vermek için kadın Doğuma gitmemiz şart mı acaba sağlık ocağında yaparlar mı bizim burda bir doktor var ona da randevu r haftada ancak geliyor
Sanırım sağlık ocakları bu testleri yapmıyor ama emin değilim canım

LeeSoon LeeSoon Lavi12 Lavi12 siz bugünleri tekrar değerlendirmelere devam edicek misiniz
ben pik gününü, bir gün öncesi ve bir gün sonrasını toplam 3 gün değerlendirdim.
Testlerle takip ediyorum lh tekrar yükselirse yine şu birkaç gün içinde tekrar değerlendiririm ama bebeğin tam tutunacağı dönemde yani bir hafta sonra filan ilişki olsun istemiyorum açıkçası. Sperm içeri geçebilmek için rahim ağzını yumuşatıyor asidik etkisi var vs hiç gerek yok. Bi de tüplerde karşılaşırlar bebek rahime inmeye çalışıyo sperm ileri gitmeye çalışıyo o geçer o geçemez sıkışıklık olur dermişim :KK70:

Sen devam et testine daha kırmızı da olblr t çizgisi 14. Gün filan canım 😊 değerlendirmeyi de dediğin gibi yap 😂 işimiz şansa kalmasın derdi burada arkadaşın biri şimdi hatırlamıyorum aynı onun dediği gibi 😀🤗
Aynen ben öyle yapayım bugün yarın ctesi ve hatta halimiz kalırsa pazar 😂😂👍

X