mart nisan mayıs hamıle kalmak isteyenler buyrun surecı beraber dua ve yardımlarla gecırelım..

Nisaberatim

Bekleyen bir duam var sana ulaşsın Rabbım❤
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
4.836
6.658
29
Merhaba arkadaşlar zamanımız muhabbet dua ve yardımla gecsın..
Suan reglı donemındeyım bat 10 nısan muhtemel yum. Donemım martta inşallah hepımızın yuzu guler...
Rabbim kimseyı fazla aratmadan versın ınşallah..

Bende varım canm senn tutmadı idrarla kan karısmi benimde tutmadıya :KK70: canm bgn son yarn meryem suresine baslcm canm trk carem artk dua benim :)

İns kuzum ya nisan yı ugurlu gelsn hepimize :) birsyler deniyirmusn
ah canim benim esime varikosel teshisi koyuldu. ameliyatimizi olduk ameliyatin ustunden 3 ay gecti. havuc suyu keciboynuzu küru yapiyorum eşime. bide vitamin falan kullaniyor. bende preseed jel diye bir jel kullaniyorum yumurtlama döneminde ama hala bi tık yok. :KK43: 15 aydir deniyoruz. bakalim ameliyattan 3 ay sonra toplamaya başlar kendini spermler demişi doktor. her au kirmizilati görmek beni cok uzuyor

ah canim benim esime varikosel teshisi koyuldu. ameliyatimizi olduk ameliyatin ustunden 3 ay gecti. havuc suyu keciboynuzu küru yapiyorum eşime. bide vitamin falan kullaniyor. bende preseed jel diye bir jel kullaniyorum yumurtlama döneminde ama hala bi tık yok. :KK43: 15 aydir deniyoruz. bakalim ameliyattan 3 ay sonra toplamaya başlar kendini spermler demişi doktor. her au kirmizilati görmek beni cok uzuyor
Canm cokc cok gecmis olsun . ins tutar cnm bu ay ben sogan kuru yapim dedim midem kalkti icemdm smdi tek carem dua meryem suresine baslcm canm cnku icemyrm baska seyler ondn zaten dua okuyrdm artk hep dua okucm cnm

Canm cokc cok gecmis olsun . ins tutar cnm bu ay ben sogan kuru yapim dedim midem kalkti icemdm smdi tek carem dua meryem suresine baslcm canm cnku icemyrm baska seyler ondn zaten dua okuyrdm artk hep dua okucm cnm
Bende bu ay tekrr ovulasyn testı kullanıcam hadı bakalım bu ay tutar inşallah

Geçmiş olsun bak 3. Aydasın umut ve dua cok onemli hanı hersey kafada bıtıyr dıyolar ya bu ay hep olumlu olalım bat ne zamn

ah kızlar umarım tutunur bebişlerimizz. sıkı çalışma doğru zaman ve duaa. bâka ne gelir elden

y
Test yaptın mı cnm
yok canim artik hic test yapmiyorum bn. 2 ay once adetimde ilk kez 5 gün gecikme yapmisti ozamn yapmistim trk çizgi gormek istemiyorum bide şans düşük olunca pek hamilelige ihtimal veremiyirum ondan bekleyecegim. zaten sanki hafif agrilar var olacak gibi hissediyorum

Buraya katıldığım günden beri her ay hamile kalmal isteyenlere katıldım ama şu aya geldim daha tık yok..Gecen aydı bu ay öbur ay Artık darlandım

y

yok canim artik hic test yapmiyorum bn. 2 ay once adetimde ilk kez 5 gün gecikme yapmisti ozamn yapmistim trk çizgi gormek istemiyorum bide şans düşük olunca pek hamilelige ihtimal veremiyirum ondan bekleyecegim. zaten sanki hafif agrilar var olacak gibi hissediyorum
Anladım cnm bkle bklm iniallah gelmez bebiş gelir

X