Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

merhaba bende pazar günü öğrendim hamile olduğumu. ki doktor bana kilo vermeden senin çocuğun olmaz pco lusun ve klomen kullanman lazım demişti :) pazar 694 çıktı dün 1354 hcg değerim... hafiften midem bulanıyor ... doktor sat göre 5 hafta ama normalde 2 haftalık dedi. geç döllenme olmuş... çok garip duygular hissediyorum ... aralık tahmini doğum tarihim. ancak eşim istemediği için aldırabilirimde o nedenle çok mutsuzum...

Başka çocuğun var mı arkadaşım neden aldırıyorsun
Iyi düşün kıyma bebişine :KK43:

yazık ya aldırma :KK43: Allah yardım eder sana bebeğine

başka çocuğum yok 4 aylık evliyim ... eşim de aldırmamı istemiyor dün isim bile düşündük :) hayırlısı artık allahım sağlığını sıhhatini yerinde eder de inşallah hayırlşısıyla kucağıma alırım...

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu foruma yazmıyordum. Geçen yıl üzücü olaylar (erken düşük gibiy) aşadıktan sonra ilk kez yazıyorum. sat: 3 mart Ben de inşalllah 8 aralıkta doğum yapacak gibi görünüyorum. Bu ayın 7'sinde pazartesi günü beta-hcg değerim 1050 çıktı ondan 4-5 gün önce 100 çıkmıştı. Artışa göre normal gözüküyor ama hala kadın doğum doktoruna gitmedim. Gittiğimde kese gözüksün ya da embriyo olduğu belli olsun istiyorum. Ama bir taraftan da içim içime sığmıyor. bu 2. çocuğumuz olacak inş. ve uzun zamandır istiyorduk. Yarın gitsem beta hcg 3000 civarında olmuştur muhtemelen kese gözükür mü acaba? idrar tahlili hiç yaptırmadım kan daha kesin diye. Ayrıca cuma günü en az 6 saat yolculuk yapacağım umarım bi zararı olmaz. Sizin tarihler ve değerler nasıl?

Slm kızlar bende dün öğrendim hamile olduğumu yarında ilk kontrol için doktora gideceğim bakalım kaç haftalık yumoşum :-)) benim hesabıma göre 5+1
allah herkese bu sevinci tattırsın.

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu foruma yazmıyordum. Geçen yıl üzücü olaylar (erken düşük gibiy) aşadıktan sonra ilk kez yazıyorum. sat: 3 mart Ben de inşalllah 8 aralıkta doğum yapacak gibi görünüyorum. Bu ayın 7'sinde pazartesi günü beta-hcg değerim 1050 çıktı ondan 4-5 gün önce 100 çıkmıştı. Artışa göre normal gözüküyor ama hala kadın doğum doktoruna gitmedim. Gittiğimde kese gözüksün ya da embriyo olduğu belli olsun istiyorum. Ama bir taraftan da içim içime sığmıyor. bu 2. çocuğumuz olacak inş. ve uzun zamandır istiyorduk. Yarın gitsem beta hcg 3000 civarında olmuştur muhtemelen kese gözükür mü acaba? idrar tahlili hiç yaptırmadım kan daha kesin diye. Ayrıca cuma günü en az 6 saat yolculuk yapacağım umarım bi zararı olmaz. Sizin tarihler ve değerler nasıl?

benimde beta-hcg 2428 çıktı hemşire 6-7 haftalık dedi sat: 5 mart aynı gün test yaptırmışız allah herkesin bebişini korusun

bende hamileyim bir hafta önce 346 çıkmıştı :) 5000 olunca usg görücez inşallah sabırsızlıkla bekliyoruz:)

Benimde tahminen 10 aralık ddi doğum

Yatak döşek yatıyorum acayip soğuk almışım ilaçta alamıyorum

Sizde dikkat edin kızlar

Herkese merhaba,Bende dün hamile olduğumu öğrendim çok heyecanlıyım aynı zamanda da çok korkuyorum çünkü bundan iki sene önce de zar zor hamile kalmıştım ama sebebi belli olmayan bir nedenden dolayı 8+3 günlükken karnımda kalbi durmuştu ve ben kalbi durduktan 3 hafta sonra öğrenmiştim 2 senedir hamile kalamıyordum dün yine hamile kaldığımı öğrendiğimde yine kaybedeceğim korkusuyla doğru düzgün sevinemiyorum bile :KK43: şuan hesaplamalara göre 3+4 günlükmüş ALLAH izin verir de sağlıkla kucağıma alabilirsem bende Aralık'ta tek hayalimi kucağıma alabileceğim korkudan sevinememek çok zor kendimi alıştırmamaya çalışıyorum istem dışı :KK43: Neyse artık hakkımızda hayırlısı darısı isteyen herkesin başına İnşallah...:nazar:

Slm edanlkn canim bende 3 tane düşük yaptim, ve bugün hamile oldugumu öğrendim, beta sonucum 75 cikti, cokmu düşük? Pazartesi tekrarlanacak, dr cok yeni faha dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkeze merhaba bende aralıkta doğum yapıcam Allah izin verirse. Çok güzel bir duygu Rabbim isteyen herkeze versin. Hepimiz sağlıklı bebişler dünyaya getiririz inşallah:)

Slm edanlkn canim bende 3 tane düşük yaptim, ve bugün hamile oldugumu öğrendim, beta sonucum 75 cikti, cokmu düşük? Pazartesi tekrarlanacak, dr cok yeni faha dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benım cok gecmıs olsun cok üzücü bir durum düşüklerden sonra insan tekrar hamile kaldığında keyfini çıkaramıyor acama buna da bişey olucak mı diye ama ben cok dusunmemeye calısıyorum sende düşünme beta sonuclarından inan hiç anlamıyorum ben salı günü kendimde değişik seyler hissedince adetime 4 gün kala evde yapılan ucuz testlerden aldım 2 tane ikisi de pozitif cıktı inanamadım 1-2 saat sonra dayanamadım yine baska eczaneden 3 tane daha test aldım emin olayım diye yeni aldıgım 3 testin ilk 2'si bozuk çıktı şansıma :) 3.de çooook silik çizgi çıktı 2 gün daha bekledim bugün erken hassas gebelik testlerinden aldım yine pozitif çıktı bu sefer emin oldum ama 6 hafta olana kadar dr'a gitmeyi düsünmüyorum suan gitsem de hiçbir şey görünmeyecek ztn bosa para vermeye gerek yok :) sabırlı ol bekle inan bazen dr'lar da insanın morelini bozabiliyorlar bir önce ki gebeliğim de bu konudan çok çektiğim için bu sefer beklemeyi tercih ettim inşallah her şey gönlünce olur sağ salim bebeğine kavuşursun canım.:nazar:

Merhaba bende varımmmm.. martta tüp bebek yaptırdım çok şükür hamileyim daha keseyi felan göremedik ama olsun bekliyoruz 4 sene bekledik 1-2 hafta daha bekleriz bişey olmaz... rabbim isteyen herkese nasip etsin.. hamile olanlarada sağ salim kucaklarına almak nasip etsin :KK3:

Herkese merhaba,Bende dün hamile olduğumu öğrendim çok heyecanlıyım aynı zamanda da çok korkuyorum çünkü bundan iki sene önce de zar zor hamile kalmıştım ama sebebi belli olmayan bir nedenden dolayı 8+3 günlükken karnımda kalbi durmuştu ve ben kalbi durduktan 3 hafta sonra öğrenmiştim 2 senedir hamile kalamıyordum dün yine hamile kaldığımı öğrendiğimde yine kaybedeceğim korkusuyla doğru düzgün sevinemiyorum bile :KK43: şuan hesaplamalara göre 3+4 günlükmüş ALLAH izin verir de sağlıkla kucağıma alabilirsem bende Aralık'ta tek hayalimi kucağıma alabileceğim korkudan sevinememek çok zor kendimi alıştırmamaya çalışıyorum istem dışı :KK43: Neyse artık hakkımızda hayırlısı darısı isteyen herkesin başına İnşallah...:nazar:

seni çok iyi anlıyorum. benimde ilki boş gebelikti bu sefer sevinemiyorum anneme dahi söylemedim. iyi düşün iyi olsun diyolar ama insan kendini kaptırmak istemiyor. pzt kalbini duymaya gidicez bizde kısmetse.

Ben de hala keseyi görmek için doktora gidemedim. Gerçi bugün gittim ama gebelik ultrasonu yok ve bozuk dediler ben de kan ve idrar tahlili verdim bela hcg 4000 den yüksek olmalı hesaplarıma göre ve bi dahaki sefer karından kese gözükür. Doktor bana folice 1 diye her gün bir tane içmem için hap başlattı. Bebeğin omurilik gelişimi sakat olmaması vs için gebeliğin öncesinde ve ilk aylarında içilmelitmiş siz de içiyor musunuz?
Yarın Cumartesi ama özel hastanelerde keseye baktırabilirim. Yarın gitsem mi Pzt devlet hastanesine mi gitsem acaba? Ankara'da olanlar doktorda kimi tavsiye edersiniz?

Bugün gittim tam 5 hafta 3 günlük dedi

Kızlar nasıl bekleyeceğiz aralık ayını :)))

X