Masal gibi Filmler

eragon-bedava-film-izle-izlesene.jpg

Tim Burton imzalı her filmi gönül rahatlığı ile izleyebilirim şimdiye dek hayal kırıklığı da hiç yaşatmadı ama onun masalları biraz karanlık sanki=) Gotik atmosfer ve absürd karakterleri ile bize karanlık, kasvetli fakat yine de içimizi ısıtan masallar anlatır. Big Fish ise bu atmosferin dışında kalan ender filmlerinden, mutlaka tavsiye ederim.

Stardust ( Yıldız Tozu)
da tam başlığa uyan bir film. Filmi izledikten sonra yıldızlarda aradığınız mana da derinleşecek yüzünüzde bir tebessüm oluşacaktır=) Komedi unsurları da filme çok güzel yerleştirilmiş.

Yine masal tadında fantastik bir film olan " ınterstate 60 ( Bilinmeyen Yol)" en sevdiğim filmler arasındadır. Sorduğu sorunun yanıtını arayan ve geleceği belirsiz karakterimizin uzun bir yolcukta başından geçen maceraları anlatır. Yan karakterler de en az başrol kadar başarılı ayrıca.

gibisi fazla, bunlar masal a.s çocukluğum bunlarla geçti. videoya çekmişti babam. günde 10 posta seyrederdim boshayallersmile oyunculara da dikkat

kurbağa prens
5117MRGR2EL.jpg

rapunzel
601225.jpg

3 küçük domuzcuk
B00061UHZG.jpg

parmak kız
220px-Thumbelina-FaerieTaleTheatre.jpg

Son düzenleme:
aşkısı haklısın aslında yrna indireyim bari ...arabalarıda izlemem lazım oooof sizden çok gerideyim =(

arabaları ben izlemedim bebeim ya nedense bende o filme önyargılıyım bi kez açtım işim çıktı kapattım kaldı öyle . eğer izlersen animasyon yorumlarını bekliyorum :jeyyar: buz devrini falanda izlersin. keşke şimdi ben onları izlememiş olsamda yeni izlesem hepsi çok eğlenceli. son zamanlarda kasvetli filmlerden daraldım.

Robin Williams ın AŞKIN GÜCÜ adlı filmini ilk izlediğimde çok etkilenmiştim. çok güzel masal tadında bir film tavsiye ederim izleyin.

son olarak izlediğim tim burton ve johny deep imzalı alice in wonderland ...
teknolojinin nimetlerinden yararlanılıp yeniden uyarlanan bir film ...

daha sonra aklıma gelenler; dünyanın merkezine yolculuk,mürekkep yürek ...
bu filmlerde masal tadında ve hoş...

X