Maskesiz kv

Valla iki arkadaşım çok abartıyordu bazen hava almak için burnumu açardım beni eleştirirlerdi. Gezmeye gidince sanki sadece ben dışardayım eleştirirlerdi. İkiside korona oldu. Ben hala sağlamım. Korktuğun hep başına gelir

Benzer seyleri yasadigima yemin edebilirim bende cok sahit oldum yani herkes dikkat etsin ama hastalik derecesinde olmasin bu durum

Aman abartmayın ya nerde bu kadar abartan insan var korona oluyor.
Kimseye örnek olmak istemem ama hiç maske takmıyorum . Zaten gezmiyorum da ... ev , iş , market ve mecburi doktor vs ziyaretleri okadar .. biz burda mesafe kuralına çok dikkat ediyoruz , en az 2 mt mesafe kuralı . Yaşadığım yerde çok az sayıda corona vakası yaşandı ayrıca okulda çocuklarda maske takmıyor . Ama biz iş yerinde çok dikkatliyiz bu konuda . Tek sorun oksijen eksikliğine bağlı komplikasyonlar . Türkiye gibi sıcak bir ülkede sürekli maskeyle olmak gerçekten zor . Allah yardımcınız olsun 😔

Konu sahibi şeytanın oğluyla mı evli olduğunu anlatmiş bu satirlarda?🤣

Dünya kadar konu okudum hic haksiz birine rastlamadim hep karsidaki hatali hep karşıda ki seytan bence kendinden yasca büyüklere bu denli kotu soz konuşan biriside pek masum sayilmaz ama kimsenin icinide bilemeyiz Allah sabir versin

Kimseye örnek olmak istemem ama hiç maske takmıyorum . Zaten gezmiyorum da ... ev , iş , market ve mecburi doktor vs ziyaretleri okadar .. biz burda mesafe kuralına çok dikkat ediyoruz , en az 2 mt mesafe kuralı . Yaşadığım yerde çok az sayıda corona vakası yaşandı ayrıca okulda çocuklarda maske takmıyor . Ama biz iş yerinde çok dikkatliyiz bu konuda . Tek sorun oksijen eksikliğine bağlı komplikasyonlar . Türkiye gibi sıcak bir ülkede sürekli maskeyle olmak gerçekten zor . Allah yardımcınız olsun 😔
Bende öyle valla gelir şimdi linç tayfası

Valla bana göre birinin evine gidiyorsan her şeyi göze almışsın demektir. Kimsenin 24 saat ne yaptığını bilemeyiz kontrolde edemeyiz maskeli mi çıkıyor maskesiz mi.
Kimseye gitmeyeceksin o zaman. Dikkat ettiğini düşünüyorum düşündümle olmuyor yani.

Zaten ben evdeyim sen geldin

O an maske taksam da tüm eve varsa virüsüm yayılmıştır

Evine gidip kendi maskesiz oturup “ya dışarıda takmıyorsa” demek komik

Bu arada konuşmadığım kv ye pandemide çocuk vs götürmem

Kv ile aynı şehirdeyim, konuşurum da evine gidersem ama pandemi başından beri evine gitmedim

Eşim de bir iki acil tamirat vs için gitti usta yerine ben gideyim daha dikkat ederim diye

Çocuğu göstermeye kimseye gitmem, hem de alışverişe bile gitmez evden çalışırken

Hayatımda okuduğum en garip pandemi konusuydu galiba

Nasıl konuşmadığınız için bir şey diyemediniz? "Anne maske tak" diyemiyor musunuz? Eğer sokakta maske takmadıklarını bilsem ben de çocuğumu götürmek istemezdim tedirgin olurdum. Ayıp değil yani bunda gücenilecek bir şey yok, biz açık havada da olsa görüşeceğimiz insanları maske takmaları konusunda uyarıyoruz. Benim pek sık dışarıya çıktığım da yok ama çıktığımda yanıma bolca yedek maske alıyorum ki birisi ile görüşmem gerekiyorsa ve o kişi maskesiz ise uzatıyorum bir tane ve "takın lütfen" diyorum.

Abarta Abarta bir hal olduk. Gün boyu, konuşmadığın insanla aynı evde maskesizsin. Kadın aileni uğurlamak için ta aşağıya inmiş ooo maskesiiiiz.
Ayrıca konuyla alakasız olabilir ama açık alanda maske takmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Haklısınız. Bende bizim apartmandakilere sinir oluyorum asla maske takmıyorlar sanki aynı binadakilerle bulas olmuyor 😐 birde apartman dar karşılaşıyoruz 🤦‍♀️ en son sosyal medya üzerinden maske takın vs diye paylasımlar yapıyordu bu insanlar hesabı kapattım artık görmüyorum 🤷‍♀️
En iyisi kayınvalideye gitmeyin zaten problemde varmıs pandemi tamda sebep.

Kısaca anlatmak istiyorum. Kv ile konuşmuyorum. Bir çocuğum var. Eşim de mecbur kalmadıkça konuşmuyor. Hatta kp ile de çok problemler yaşadık. Her neyse asıl konu ise bugün onlara gittik. Çıkışta arabaya kadar geldiler bizimle geçirmeye. Arabaya binince farkettim kv maske takmamış. Elinde filan da yoktu maske hani açık havada çıkardı desem dışarı çıkınca. Ben kendileri için dikkat ediyorlardır en azından diye güvenip çocuğumu götürüyorum. Siz olsanız ne yaparsınız. Konışmadığım için kendisine bişey demem söz konusu değil.
İyide virüs direk dışarıya çıkınca koşup sana yapışmıyor zaten. Kadın kapının önüne arabaya çıkmış altı üstü. Kv ile zaten problemin varmış ne olsada ona taksam diye düşünüp konu açmışsın buraya.

X