Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

Ya ben arada izledim sanki Hasan ve Tahsin daha iyi değil miydi? Onların tabakları daha güzel oluyordu, finali izlemedim tabi.
Eren son doneme kadar cok sukse yapmamisti aslnda bi son zamanlarda deger verdiler cok ben anlamadim ama hak etmiyor diyemem asla cok yetenekli fakat hasan da cok hak eden bir isimdi ikiside hatta cogu cok iyi seyler yapacaktir eminim uzulecek bisey yokta hasan in uzgun durusuna uzuldum

Eren son doneme kadar cok sukse yapmamisti aslnda bi son zamanlarda deger verdiler cok ben anlamadim ama hak etmiyor diyemem asla cok yetenekli fakat hasan da cok hak eden bir isimdi ikiside hatta cogu cok iyi seyler yapacaktir eminim uzulecek bisey yokta hasan in uzgun durusuna uzuldum
Oda Instagram takipçisinden kazanır artık cay genç kızların sevgilisi oldu 😁

Oda Instagram takipçisinden kazanır artık cay genç kızların sevgilisi oldu 😁
Yok be instagram ne ki acar o da kendine bikac tane yer gecen senenin 2.barbaros cok guzel seyler yapti .
Ayrica onun sevgilisi var hemsire kiziyor kizlara hasan derken dikkat et destur cek
Emre ahh emre 😍😍 sonucu hep emreye bagliyorum esim kafami kiracak

Hasanı destekliyordum ama Eren i de 1. Olmasına sevindim emeği çoktu onunda💓 yetenekli de kim kazansa iyi kişiler kalmıştı

Ya ben arada izledim sanki Hasan ve Tahsin daha iyi değil miydi? Onların tabakları daha güzel oluyordu, finali izlemedim tabi.
Bende sürekli izlemedim ama baştan beri Eren’in iyi bir altyapısı olduğunu biliyorum. Teknik bilgisi çok. Anadolu mutfağını çok ön planda tutuyor. Takım oyunlarında hep ilk 3’te alıyorlardı. Tahsin iyi tatlı yapıyor diye biliyorum.

Tüh.. Hasan kazanamadı üzüldüm. En hijyenik çalışan yarışmaciydı.
Aşcılar genel olarak hijyenik olmuyor. Ben otelde çalışıyorum. Geçenlerde aşçıbaşımızı salata yaparken gördüm. Mesela biz yeşilliği tek tek ayıklar, sudan geçiririz değil mi? Bizim aşçıbaşı rokayı demet olarak suya tuttu, doğradı.
Onlar zamanla yarıştığı için bizim evdeki kadar itina göstermiyorlar.

X